FF VII HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rikkux33
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 10:23

Post autor: Rikkux33 »

A mógłbyś mi opisać jak ? ; )
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

Na Battle Square w Gold Saucer.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Na Cd 1 Omnislash kosztuje 640000 BP, CDE2+ połowę tej "kwoty".
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Cloud Strife
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: ndz 12 wrz, 2010 01:59
Lokalizacja: Spira After
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

To ja też mam pytanie. Na krypcie pisze ("jest napisane", dziecko drogie), ze taktyką na Ruby Weapon jest Kotor+mime. Wszystko mam. Tylko kotora mam na 1 gwiazdce. Ultime pokonałem, a rubego nie moge. Po wskrzeszeniu martwych postaci phoenixem ruby mi zabija 1 atakiem drużyne. A (nie zaczyna sie zdania od a) szkoda mi tych 150tyś expa dla materii. (Broń 3x materia growth). W-item,w-summon,w-magic mam. Gold chocobo też. Brakuje mi enemy skila - bodajże big guard. Jakieś pomysły jak pokonać rubego i zachować ap? Aha, jak szybko wyexpić kotora? Z góry dzięki.
Ostatnio zmieniony czw 15 mar, 2012 02:21 przez Cloud Strife, łącznie zmieniany 3 razy.
Ukończone częsci FF: 3 NES(80h), 4 GBA (200h), 5 SNES (120h), 6 SNES (150h), 7 PSX (140h), 9 PSX (60h), 10 PS2 (89h), Crisis Core PSP (70h), Mistic Quest SNES (30h), Tactics Advance GBA (120h)
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Skoro i tak Ruby ubija twoje postacie w jednej turze to załóż twojej postaci HP<=>Mp materia. Jak walczysz z Ruby na niskim poziomie, to radzę wziąć pod uwagę że każda założona materia ma wpływ na twoje statystyki (np. obniża max HP), tak więc będąc świadom tego że jakieś materii nie użyjesz podczas tej walki to po prostu ją ściągnij. Ważny jest również Fakt że KOTOR to summon, czyli jego siła ataku zależy od współczynnika magii postaci która go rzuca, więc dałbym go komuś innemu niż Cloudowi. Radzę dobić do 2-3 gwiazdek KOTOR, bo mając niższy poziom nie będzie on tak wymiatał, a nawet na wyższym poziomie trzeba rzucić go więcej razy.

A skill pisze się przez dwa "l" (A mówię ci to ja, czyli ten co też zaczyna zdania od "A" :P :D)

Pomijając własny problem z przecinkami w przydługich zdaniach :evilbat:
Ostatnio zmieniony czw 15 mar, 2012 20:59 przez andchaos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zidane20
Kupo!
Kupo!
Posty: 24
Rejestracja: pn 15 gru, 2008 19:51
Lokalizacja: Z Matki

Post autor: zidane20 »

ok a ja mam do was bardzo ciekawe pytanie, na savie gdzie mam lvl 99 i dużo materii wy masterowanych brakuje mi jednego enemy skillsa, gram w remeka a tam jest takie osiągnięcie co chce zdobyć master all materias i nie umiem nauczyć sie pandora box, wiem jaki potwór go rzuca i kiedy 1 raz byłem north crater to rzucił to ale akurat postać z materią padła, no nic jako że wtedy jeszcze nie zbierałem e skillsów olałem to ubiłem weapony wbiłem 99 lvl no i nauczyłem si wszystkiego oprócz tego za nic w świecie nie chce tego rzucić a rzuca to gdy nie ma już hp i za każdym razem zamiast to rzucić to gnój sobie pada, z ciekawości włączyłem sava na 65 lvl co wtedy padłem i tam sieknoł to od razu czy to oznacza że tylko raz w grze to sieka czy mam próbować dalej?
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

a słyszałeś o kontrolowaniu przeciwnika ?
www.ttadvance.ca - let's play
Awatar użytkownika
zidane20
Kupo!
Kupo!
Posty: 24
Rejestracja: pn 15 gru, 2008 19:51
Lokalizacja: Z Matki

Post autor: zidane20 »

przecież tego się nie da zmanipulować ....
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Przecież to z Shadow Flare jest Problem a nie Pandora's Box. Fakt, że Dragon Zombie Enemy Skille używa rzadko, ale Pandora's Box używa wielokrotnie a Shadowe Flare zaledwie raz.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
zidane20
Kupo!
Kupo!
Posty: 24
Rejestracja: pn 15 gru, 2008 19:51
Lokalizacja: Z Matki

Post autor: zidane20 »

No i nie prawda poczytałem tu i tam i dopiero co przeszłem więc mogę zaświadczyć że shadow flare jest w stanie rzucić kilka razy w czasie walki, a pandorę boxa rzuca tylko raz w całej grze, przy pierwszej bitwie z tego co wyczytałem ale już sobie poradziłem ściągłem sobie black chocobo i mam pandore boxa :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”