FF7 na PS2?

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Aralka

FF7 na PS2?

Post autor: Aralka »

Mam poważny problem.
Kupiłam sobie oryginał FF7. No i włączyłam na PS2.
Wsadziłąm też karty pamięci z Ps1.
Gra działa. Ale gdy chcę zapisać to wychodzi coś takiego "Please change to:"Memory card is full".
Czyli, że niby karty obie są pełne. No to chciałam je trochę "opróżnić" ale PS2 nie wykrywa tych kart. Co mam zrobić?? TToTT
Bo przez to nie mogę grać przecież bez savovania :(
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

http://www.k-ff.com/phpbb2/viewtopic.php?t=3609 może coś zawarte w tym temacie Ci pomoże. PS2 po prostu nie wykrywa niektórych kart pamięci z PSXa... Masz oryginalną Memorke?
Aralka

Post autor: Aralka »

Jedna oryginalna.
Ale czy to ma znaczenie jeśli na mojej karcie jest symbol SCPH-1020, a w instrukcji piszą o jakiejś karcie SCPH-1020E.
Czy to może mieć jakieś znaczenie?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Z doświadczenia wiem, że musi być oryginalna. Moja PS2 na żadnej "taniej i fajnej, ale nieoryginalnej" nie chciała zapisywać ani 7 ani 8 ani 9. Idź do sklepu i (o ile znajdziesz) kup szarą, śliczną memorkę za dużo kasy w plastikowym, sporym opakowaniu. Albo szukaj na Allegro. Good luck.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Aralka pisze:karcie jest symbol SCPH-1020
Sprawdziłem - na mojej też - masz oryginał :) A model SCPH-1020E w sumie nie różni sie niczym, oprócz tego, że została wydana później niż SCPH-1020. :) Wiec teoretycznie wszystko powinno działać... :/ Teoretycznie - bo niektóre PS2 mają to do siebie, że odmawiają współpracy z akcesoriami na PSX...
Aralka

Post autor: Aralka »

Czyli co mam zrobić?
Jutro chyba pojadę na giełdę kupić memorkę...
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”