HELP FF VII DoC - przejście, itemy etc.

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

HELP FF VII DoC - przejście, itemy etc.

Post autor: Sephiria »

Na prośbę nowej userki powstaje wątek poświęcony jednej z gier z FF VII Compilation - Dirge of Cerberus. Zasady są te same, czyli: tu trafiają pytania tylko odnośnie przechodzenia, zdobywania stuffu etc., a pytania techniczne mają być kierowane do POMOCY TECHNICZNEJ. Ponadto w temacie nie ma być off topu, tak więc przechwałki "a ja pokonałem/am x sposobem y" do innego działu proszę
Ostatnio zmieniony śr 03 cze, 2009 00:47 przez Sephiria, łącznie zmieniany 2 razy.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Lilianne

Post autor: Lilianne »

Dzięki Sephiria! Już znalazłam to, czego szukałam. W każdym razie jak będę mieć problemy, to napewno się tu odezwę :)
kaczor

Post autor: kaczor »

siema,
nie wie ktoś gdzie można znaleźć "G raporty" i co trzeba zrobić, aby zobaczyć secret ending z tym Gacktem? :roll: Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :grin:
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Zakończenie dodatkowe będziesz miał jak zdobędziesz te 3 G Reports. Pierwszy jest w chapter 8, drugi w chapter 10 a trzeci w chapter 11.
Bilus616

Post autor: Bilus616 »

Hej! Myśle że znalazłem coś ciekawego...gdy szedłem do Wutai to zaatakowały mnie dwa jakby czarne psy(ten moment w grze kiedy Yuffie zabiera nam wszystkie materie) i gdy pokonałem je zwykłymi atakami to dostałem jakiś limit dziwny bo jak patrzałem to na stronie nie było go. Ten limit dostał Cloud a jago nazwa nosi Breakbouncer. O co w tym chodzi?? Pomóżcie...
karolek52

Post autor: karolek52 »

Mam problem. Gram w ff7 po latach i nie mogę znaleźć wszystkich enemy skill materii.
Pierwszą otrzymuje się po walce w budynku shiniry. Potem materię znajduję za łóżkiem w domku na końcu 1cd. Ostatnią otrzyma się od chockobo w takim domku. ( nie pamiętam nazwy tego miejsca). ale w opisie pisało, że przy walce z jenovą warto wyposażyć postacie w 3 materię enemy skill. A ja mam tylko 2. Więc gdzie którą przegapiłem??? Jakby co jestem na 2 płycie.

A teraz mała porada. Warto morphować beachplugi. (plaża obok Costa del Sol) Za jednego zmorphowanego stworka dostaje się Turbo Ether!!! A one są tak słabe, że od razu po otrzymaniu materii morph można je zmorphować za 1 ciosem.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Nie sądzisz, że ten temat byłby bardziej odpowiedni do tematyki twojego posta?
karolek52 pisze:Więc gdzie którą przegapiłem??? Jakby co jestem na 2 płycie.
Jest w Junon w piwnicy jednego z budynków - przeszukaj teren a na pewno znajdziesz.
karolek52 pisze:A teraz mała porada. Warto morphować beachplugi. (plaża obok Costa del Sol) Za jednego zmorphowanego stworka dostaje się Turbo Ether!!! A one są tak słabe, że od razu po otrzymaniu materii morph można je zmorphować za 1 ciosem.
Odkryłeś hameryke ;)
Awatar użytkownika
tCrw.Cobryn
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: pn 05 kwie, 2010 22:28

Post autor: tCrw.Cobryn »

to miał być dział poświęcony ff VII DoC a nie podstawki...


Wie ktoś może gdzie można zdobyć b.duzo waluty czyli gilow? bo zbieram na ultima wepon
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

Nie opłaca Ci się Ultima Weapon. Musiałbyś przeznaczać wszystko w gil, a nie w expa i Vincent byłby na 1lvl bardzo słaby. Zwłaszcza na takich bossów jak Azul, Rosso czy Nero.
Awatar użytkownika
tCrw.Cobryn
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: pn 05 kwie, 2010 22:28

Post autor: tCrw.Cobryn »

taka le dowiedziałem sie ze jest jakis survival 100 enemy vs vincent i oni dropuja rózne drogie itemy
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

To też jest sposób. Można go wykorzystać tylko w 10 rozdziale. Ale na długo Ci się Ultima Weapon nie przyda, więc nie opłaca Ci się.
Awatar użytkownika
tCrw.Cobryn
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: pn 05 kwie, 2010 22:28

Post autor: tCrw.Cobryn »

dlaczego tak twierdzisz a na kolejna rozgrywke lub extra missie;D
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

Tak, ale jak ulepszysz całkowicie Cerberusa, to dorównuje sile Ultima Weapon. Poza tym niedługo będziesz miał Death Penalty, który jest po prostu przepakowany.
Awatar użytkownika
tCrw.Cobryn
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: pn 05 kwie, 2010 22:28

Post autor: tCrw.Cobryn »

Ultima wepon zabija all na 1 hita wiec nie sądze żeby cerberus dorównywał jego sile;D a Death Penalty jest tylko wtedy gdy vinc jest chaosem;<
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”