Nowe textury do FFVII

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Nowe textury do FFVII

Post autor: Dante »

Co byście powiedzieli na coś takiego?

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z moim łączem i znajomością programowania zbyt wiele nie zdziałam nawet mając pełny poradnik jak to zrobić. Może ktoś z was już coś takiego widział? W każdym razie zainteresowanym zostawiam linka, w tym tygodniu postaram się wygospodarować nieco wolnego czasu i spróbować coś z tym zrobić. Jeśli zadziała z pewnością zamieszczę więcej screenów, nawet jeśli całość to tylko pic myślę że warto spróbować.

[ Dodano: Pon 24 Kwi, 2006 16:24 ]
Ok znalazłem wczoraj coś takiego, sprawdziłem i co się okazuje - to działa, choć wydawało się na tyle mało prawdopodobne że byłem prawie pewny iż jest to po prostu ściema. W tytule znajduje się nazwa nieoficjalnego patch'a do FF VII który zamienia nasze wielobokowe postacie wędrujące po lokacjach na te które podziwiać możemy jedynie podczas walki - co więcej Cloud jest wykonany pixel w pixel jak ten z ostatnich chwil na 3 cd FF VII (kto przeszedł ten wie). Nie ma tu żadnego haka jakoże przetestowałem całość sam. Co więcej patch o którym mowa współpracuje bez zakłuceń z innym pozwalającym na uruchomienie gry w trybie 1280x1024 co razem daje nam wprost piorunujący efekt porównując do standartowej wersji tejże gry. Wszystko to ucieszy jak mniemam tych którzy nie mogli specjalnie przekonać się do gry ze względu na bynajmniej górnolotną grafikę (go go spróbuj jeszcze raz) a także tych którzy chęć mają odświerzyć stare dobre czasy i odkryć coś zupełnie nowego w dziadku finalu. Wedle komentarzy jakie wyczytałem na zagranicznych forach patch jest kompatybilny jedynie z oryginalnym FF VII. To by było na tyle, mogę zamieścić linka opisującego dokładnie krok po kroku jak poradzić sobie z instalacją i skąd wytrzasnąć owe narzędzia - całość po angielsku. Wszystko to znalazłem jedynie na zagranicznych forach i namiary jakie chciałem tu zamieścić odnoszą się do for traktujących o tematyce FF stąd chwilowo powstrzymam się przed pochopnych linków czekając na wzrastające zainteresowanie (którego mogę tu wcale nie zaznać) i ewentualne zezwolenie od moderatorów/administracji. Tymczasem zamieszczam kilka własnych screenów (zrobione jeszcze bez instalacji patcha zmieniającego rozdzielczość):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Usprawnienia FF

Instalacja patch`a zamieniającego textury
Ostatnio zmieniony ndz 04 lis, 2007 19:38 przez Dante, łącznie zmieniany 2 razy.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

ciekawe, ale postacie dziwnie trzymają ręce, przez co przypominają plastikowe figurki. poza tym śmiesznie muszą wyglądać w towarzystwie npców, które dalej są w super deformed...
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Nom niestety, ale zawsze lepsze to niż wizerunek oryginalny, i wreszcie da się polubić kobiety w FF VII bo wyglądają naprawdę fajnie :)
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
VaanFromRO

Post autor: VaanFromRO »

Link do Reunion Patch nadal nie dziala, ktos juz zwrocil uwage autorowi 25.04 ale dzis po 3 dniach bez zmian i odpowiedzi...
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Wejdź na stronę z patchami do FF VII podaną powyżej i znajdź linijkę:

Battle > Field - A Battle-to-Field Models Conversion.

To jest reunion patch.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

mmm sympatycznie to wyglada :D ale nie mam FFVII na PC. Hmm jak mam oryginał FFVII na PSXa to moge sobie sciagnac wersje na PC ? :P
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

CyberFox pisze:Jasne że możesz :p sobie ściągnąć ze sklepu
Wiedzialem ze tak powiesz :D tak tylko teoretycznie pytam, bo mozna sciagnac gre bez konsekwencji jak ma sie jej org. to tak jak robic kopie zapasaowa dla wlasnego uzytku. No ale FFVII na PSX to nie FFVII na PC to dwie zupełnie inne gry lol :D Tak czy siak dla samego patha nie bede kupowac drugiego orginalnego FFVII :P coz obejde sie smakiem :lol: ale naprawde swietnie to wygląda. :)
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Wszystko działa bez zarzutu :D Dzięki Dante za info... nigdy nie przypuszczałem, że takie coś istnieje :wink: Szkoda tylko, że nie działa mi patch zmieniający rozdzielczość... :? Ale to chyba jest wina wersji gry, bo według twórcy działa on tylko na amerykańskiej wersji...
"We carry death out of the village!"
Cloud13

Post autor: Cloud13 »

Co jest z tym
Jak to ściągnąć??
kiedy probuje wyskakuje coś takiego:

We're still here and have not gone anywhere. Please excuse the mess and check back shortly. Thank you!

Webmaster: Contact support as soon as possible.

pomóżcie ludzie bo bardzo chciałem ściągnąć tego patch'a :sad:

PS
A tak pozatym to jestem nowy na tym forum Witam ;)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

pomóżcie ludzie bo bardzo chciałem ściągnąć tego patch'a :sad:
Przecież wyraźnie tam napisano, że to przejściowe problemy i żeby spróbować później.
Cloud13

Post autor: Cloud13 »

Tak ale ile takie coś może trwać bo jestem dość niecierpliwy :( .
Może ktoś przesłał by mi to na mail-a albo podał jakiegoś innego linka.
Bardzo mi zależy więc jakbyście mogli to byłbym wdzięczny.
Awatar użytkownika
Sword
Kupo!
Kupo!
Posty: 88
Rejestracja: pt 01 wrz, 2006 12:16
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Sword »

Nie wiecie przypadkiem, skąd można te pathe ściągnąć :?:
Kobieta zmienną jest...
BlackSephir

Post autor: BlackSephir »

Bardzo fajne, niedawno znowu mialem chcec na przypomnienie sobie FF VII, a tutaj taki dodatek... Problem w tym, ze (jak zwykle) tych plikow juz nie ma na tych stronkach- puste linki ~~
Moglby ktos gdzies to uploadnac?
arek_01

Post autor: arek_01 »

Sword patcha mozna dostac tutaj:
http://zero.gzanime.net/FF7/The_Reunion_Patch.rar
Do zainstalowania patha potrzebny jest: LGP Tools 1.6.0, wiecie moze gdzie taki program dostac?
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

FF7 w rozdzialce 1280x960

tak jakby ktoś jeszcze nie widział... aż miło pograć.
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”