PATCHE Final Fantasy 7

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

hm? do czego torrent? lewy patch? wtf? przeinstaluj grę i instaluj patcha 1.02 -> chocobo -> dalej obojętne. Chyba że masz ultima edition, to nie pójdzie Ci... no i lepiej nie przyznawaj się ;]
LiZaRd

Post autor: LiZaRd »

Rusty pisze:Chyba że masz ultima edition, to nie pójdzie Ci
co nie pojdzie i dlaczego? moj kumpel sciana obok ma Ultime Ver i po czesci troche mu zazdroszcze, ja mam oryginal i musze ciagle plytki zmieniac, a on nie :lol: , wracajac do sprawy, wszystkie patche byly testowane rowniez na wersji Ultima, wiec wszystko dziala :roll:
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

LiZaRd

Post autor: LiZaRd »

mozesz rozwijac posty? chyba pomyliles to miejsce z SB, a za spam moze Ci sie dostac :twisted: - taka rada :roll: Nie widze powodu dla którego miałbys wklejać tu ten link (przynajmniej tematyka pasuje bo jest to FFVII, ale taka ciekawostka mozesz sie w SB pochwalic, zreszta ten filmik do nowych nie nalezy), a tak jak to juz ktos wspominal, coraz czesciej co drugi post jest Twoj, oczywiscie nie mam nic do tego jesli ten post cos wnosi do duskusji -_-" , moze wrzuć jakis patch do dzialu? jest ich jeszcze wiele, chocby te cheaterskie, znoszace limit 9999 itd. -to nie forum w stylu 101 pytań do Rusty'iego...

Argumentując jeszcze plusy Ultima ver dodam , ze zajmuje nieco ponad 1GB a nie 4 dyski CD, choć piractwa nie chwale!

(latwo mowic komuś, komu po 2óch latach udalo sie kupic oryginal :lol: )
Zablokowany

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”