FF VII HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Ankh
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: pn 26 sty, 2009 16:46

Post autor: Ankh »

Mam problem, który pojawił mi sie w zasadzie niemal od razu...
jak uciec z reaktora mako po pokonaniu pierwszego bossa? Pomagam Jessie a potem nie mogę znaleźć wyjścia.
Powinnam chyba zwiać drabiną zaznaczoną strzałką
Obrazek ale nie mogę na nią wejść...jak to pokonać?
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Nie chcę powiedzieć niczego głupiego, ale zdaje Mi się, że po pokonaniu Skorpiona musisz wracać tą samą drogą, którą weszłaś do reaktora.
Ankh
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: pn 26 sty, 2009 16:46

Post autor: Ankh »

Vivi714 pisze:Nie chcę powiedzieć niczego głupiego, ale zdaje Mi się, że po pokonaniu Skorpiona musisz wracać tą samą drogą, którą weszłaś do reaktora.
i właśnie to mi nie wychodzi...
Awatar użytkownika
zbiku90
Kupo!
Kupo!
Posty: 65
Rejestracja: pn 25 lut, 2008 20:34

Post autor: zbiku90 »

Problem nadaje sie chyba bardziej do pomocy technicznej. Mimo wszystko musisz podać coś więcej informacji. Wersja PSX czy PC? Rzeczywiście jak zauważył słusznie vivi trzeba wrócić tą samą drogą którą sie wchodziło. Ja nigdy nie miałem problemu z wejściem na tą drabinę a przechodziłem siódemke X razy. Może pirat? :?
"Fear leads to anger... anger leads to hate... hate leads to suffering..."
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Proponuję podejść nieco wyżej, lub krążyć koło drabinki klepiąc OK, ona ma punkt zaczepu nieco zwodniczy wizualnie.
This post is... hay definition.
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Ja też czasami miałem problemy z drabinkami, ale tak jak poradził hay, po prostu pobiegaj obok wciskając OK.
Ankh
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: pn 26 sty, 2009 16:46

Post autor: Ankh »

zbiku90 pisze:Wersja PSX czy PC?
a nie wpisałam? sorry, wydawało mi się że to zrobiłam. Wersja PC, system Windows XP. Koleżance płyt jakos super wybitnie nie sprawdzałam ale wygląda na oryginał :) a co do drabinek...akurat tą konkretną już przeszłyśmy (waląc na oślep w klawisze - nie ma to jak nowicjuszki w grach...) ale wciąż z innymi sa problemy. anyway thx za porady!
Tomcio
Kupo!
Kupo!
Posty: 6
Rejestracja: śr 28 sty, 2009 14:06

Post autor: Tomcio »

Kod: Zaznacz cały

Mam pytanie czy Aeris do mnie wróci po tym jak Sephiroth ją zabił ??
Ostatnio zmieniony czw 29 sty, 2009 17:29 przez Tomcio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Hay miał na myśli regulamin, który dobrze gdybyś przeczytał. Jeśli w poście opisujesz jakieś wydarzenia z gry, to należy zaznaczyć to SPOILEREM, bo są tacy, którzy w tą grę nie grali i pewnie nie chcą znać pewnych wątków zanim do nich nie dojdą samodzielnie.
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

Czy żeby pokonać Weapony naprawdę potrzebne są tak potężne postacie tak jak to opisują w opisie?? :roll:
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Wszystko zależy od twojego obycia z grą. Spokojnie można wykończyć Emeralda, mając 70-80 level (Da się i dużo niżej :) ). Kilka taktyk na "Emmy" znajdziesz w dziale "materia combining", a po jego pokonaniu będziesz miał master materie, to Ruby ci nie podskoczy.
Brakujące ogniwo pomiędzy zwierzętami, a ludźmi, to właśnie my.
claud11
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: sob 07 lut, 2009 18:45

Post autor: claud11 »

siemka nie zdobyłem za pierwszym Key to Ancients. i teraz ten dziadek chce to odemnie a gdy wchodzę łodzi podwodnej nie mogę się nią poruszać? co mam zrobić nie mam wcześniejszego sava help????? :sad:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Seyfer pisze:Czy żeby pokonać Weapony naprawdę potrzebne są tak potężne postacie tak jak to opisują w opisie??
Zapraszam do zmodernizowanego jakiś czas temu (choć nie ogłaszałam tego w newsach) działu Weaponów. Emerald doczekał się solidnego liftingu a i progi lvl-owe są znacząco niższe. poziom 60 spokojnie starczy.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

1. Twój post jest niedokładny i irytujący :neutral: . Nie moderuj jeszcze...
2. Jak to nie możesz się nią poruszać? Może napiszesz gdzie teraz jesteś, bo jakoś się nie połapałem. :)
3. Po co Ci wcześniejszy save? Grasz na emu czy PC-cie? Może to po prostu jakis bug?
Ostatnio zmieniony pn 09 lut, 2009 22:08 przez Vivi714, łącznie zmieniany 1 raz.
claud11
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: sob 07 lut, 2009 18:45

Post autor: claud11 »

gram na pc .potrzebny mi Key to Ancients a wczesniej nie chciało mi się płyną po niego teraz gdy wchodzę do łodzi (obok junon) to nie mogę się ruszać w wodzie ani nurkować a potrzebne mi to żeby uaktywnić ten kryształ czy coś tam.dziadek reda chce to odemnie .jak to bug to co mam zrobić???
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”