FF VII HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Szukasz pomocy przy FF VII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

morros pisze:A myslalem, ze jeszcze sobie polece do gold saucer, pokonam weapony.
Spokojnie, z Northern Crater można wyjść - zrób to i spokojnie pobaw się tym co zostało, nic nie jest stracone.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Krychu4k
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 00:10

Post autor: Krychu4k »

Gveir pisze:
morros pisze:A myslalem, ze jeszcze sobie polece do gold saucer, pokonam weapony.
Spokojnie, z Northern Crater można wyjść - zrób to i spokojnie pobaw się tym co zostało, nic nie jest stracone.
No nie do konca, jesli sie przejdzie dalej, poza ekran gdzie ponownie spotyka sie druzyna, to z tego co pamietam juz nie ma powrotu.

Dalej tylko walka z najsliniejszymi potworami (weapony dla mnie to boss) i Jenova/Sephiroth
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

Wystarczy sie cofnąć na sam początek i wejść po ściance.
Awatar użytkownika
AUDION
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007 14:14
Lokalizacja: MALBORK

Post autor: AUDION »

Krychu4k pisze:No nie do konca, jesli sie przejdzie dalej, poza ekran gdzie ponownie spotyka sie druzyna, to z tego co pamietam juz nie ma powrotu.

Dalej tylko walka z najsliniejszymi potworami (weapony dla mnie to boss) i Jenova/Sephiroth
Po podziale drużyn możesz cofnąć się na samą górę krateru, tylko trzeba ciut pogłówkować (mniej niż przy zejściu w dół). Jedynyn problemem zwykle jest znalezienie wyjścia na samej górze krateru. Jest ono dokładnie po prawej stronie groty.
Awatar użytkownika
Krychu4k
Kupo!
Kupo!
Posty: 62
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 00:10

Post autor: Krychu4k »

AUDION pisze:Po podziale drużyn możesz cofnąć się na samą górę krateru, tylko trzeba ciut pogłówkować (mniej niż przy zejściu w dół). Jedynyn problemem zwykle jest znalezienie wyjścia na samej górze krateru. Jest ono dokładnie po prawej stronie groty.
Zgodze sie zo po PODZIALE druzyn znow mozna wrocic na gore, ale nie po ponownym SPOTKANIU sie :) (nieco pozniej)

Zreszta, niewazne. Sposob wyjscia z groty zostal dosc dokladnie opisany, a sam autor problemu sie nie wypowiada, wiec chyba znalazl rozwiazanie :)
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

Mam pytanie (nie wiem czy dobry dział jak coś to sorry) na youtube zobaczyłem taki filmik ostatnio: http://pl.youtube.com/watch?v=t21ZHzhYb ... re=related
Czy jest możliwe zadać ponad 9999 DMG??
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Tak - to tak zwany Overflow damage. Chociaż na ekranie nie uświadczysz więcej jak 9999, to nawet Emeralda można uwalić jednym hitem. Ruby już nie jest taki prosty bo ma znacznie wyższą obronę (na szczęście).
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ze swojej strony dodam, że tak dzieje się nie tylko w VII, ale i w innych częściach FF.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Bahamut
Kupo!
Kupo!
Posty: 94
Rejestracja: czw 21 gru, 2006 18:37
Lokalizacja: 3 years ago

Post autor: Bahamut »

Mam takie nietypowe pytanie, mianowicie gdy jesteśmy na cmentarzysku pociągów, po tym jak wyjdziemy z Wal Market, to Cloud znajdując przedmioty tak jakby skacze ze szczęścia, czy tak zawszę się dzieje ? :lol: Czy to tylko niedopatrzenie programistów.
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

U mnie tak nie było :D . A jeżeli tak się dzieje, to w jaką wersję grasz?
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Hmm, nigdy tak nie miałem, nie bawiłeś się z jakimiś dziwnymi modami, które zmieniają animacje lub modele?
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
Bahamut
Kupo!
Kupo!
Posty: 94
Rejestracja: czw 21 gru, 2006 18:37
Lokalizacja: 3 years ago

Post autor: Bahamut »

Zwykła kupiona w Empiku 7 na PSX, dodam, że dzieje się tak tylko jak jest plansza ze starymi lokomotywami .
Awatar użytkownika
wewa
Kupo!
Kupo!
Posty: 30
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 10:41

Post autor: wewa »

zastanawiałam się nad napisaniem tego tutaj czy w problemach technicznych. Wypadło, że tutaj.
1 dysk jestem w Cosmo Canyon wszystko cacy, jadę z dziadkiem obejrzeć spadająca gwiazdę. Po tym filmiku wiesza mi sie gra. Ot tak po prostu, nawet nie wywala, trza alt+f4 i nic się nie da zrobić
oryginał, z patchem na xp probowałam ze zmniejszonym ekranem nic a nic nie działa.

jeśli nic sie nie da zrobić byłby ktoś tak miły i przesłał na maila tuż po scenie ogladania gwiazd?
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

spróbuj kodeki K-Lite, bodaj 2.77 - na tych FF 7 dobrze śmiga.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
wewa
Kupo!
Kupo!
Posty: 30
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 10:41

Post autor: wewa »

Mam, mam.
zastanawiam sie tylko czy błąd tkwi w filmiku czy w czymś innym. Wiesza mi sie tuż po nim. tsss.... jeszcze jakoś pokombinuje

dobra, BŁAGAM pokornie o jakiś save tuż po, użeranie sie z tą kupą złomu mnie przerasta :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”