Final Fantasy VII: Crisis Core

Tu znajdują się wszystkie nowe dodatki do historii FF VII

Moderator: Moderatorzy

piotrek1005
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 16:34

Post autor: piotrek1005 »

Normalnie po ludzku jak człowiek xd.
Dużo się domyślam i czytam w internecie o fabule(o właśnie brakuje mi na stronie działu streszczenie fabuły).
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Na Krypcie sie takiego działu nie doczekasz, co było nie raz omawiane. Słownik w rękę, gra i ewentualnie streszczenie po angielsku, za rok język tak podszkolisz że nie będzie potrzeby ratowac sie opisami w necie. Znam z autopsji ;) W razie pytań po prostu pytaj w tym topicu.
Btw tekst w tym linku do trudnych językowo nie należy, więc to tylko kwestia dobrej woli ;P
piotrek1005
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 16:34

Post autor: piotrek1005 »

No okey ale to zna ktoś sposób na tą minerva?
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

translator mówi
Górnik ( końcowy Fantazjowanie VII ) Górnik jest pewien charakter z Kryzys Rdzeń Końcowy Fantazjowanie VII - Chociaż jej ścisły natura nie jest wiedział w bliższe dane , ona jest pokrewny do planeta świadomość , i maj obaj być jego uosobienie albo jego bogini. W ten Kryzys Rdzeń Zgłaszać reklamację Kierować , była opisywał równie " ten istnienie ów góruje wszystko treść ", który możliwie sam plecy w górze ten świadczyć ów ona jest rzeczywiście jego Bogini. Ona jest interpretowany zostać ten Bogini nadmieniony w Niekochany , oprócz w przeliczeniu na istota ona jest podobny wobec pewien wezwać , chociaż ponoć ów ten zamierzać z tyłu jej akcje jest wobec następować po ten intencje od ten Paski bezpieczeństwa. [ wydawać ] historia Psotnik przestroga : Kawałek ziemi i / albo zakończenie bliższe dane następować po. W zasadzie historie od Kryzys Rdzeń , Górnik ukazuje się podczas Geneza jest pokonany przy Zack. Ona pokazuje się wobec Geneza w jego prawo czarterującego do przewozu innego towaru w ten Paski bezpieczeństwa , i ożywia jego. Ten wyobrażenie o osobie od Górnik w jej akcje i wyrażenia jest pewien odbicie od ten wola od ten Paski bezpieczeństwa. Psotniki kończyć tutaj. [ wydawać ] bitwa Główny przedmiot : Górnik ( guz ) Górnik ukazuje się równie wspaniały w Misja 9-6-6. Ona jest bił się w ten Wielki Jaskinia od Cudy. Ono powinien także być skrypt dłużny ów ten Bogini jest ten najsilniejszy guz rezygnować ten gra.
i jeszcze
Strategia Opłacony z góry pod kątem pewien długi bitwa , równie ten guz jest przy wypoziomować 100 i ma 10,000,000 SPRZEDAŻ NA RATY i MP. To musi być uważane ów Zack wola potrzebować ten zdolność wobec łamać ten zniszczyć spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w ten bitwa. Drugi , ten bitwa nie powinno być wchodzić rezygnować pewien Kosztowny Uderzyć pięścią materialny , który wola rozdanie kart pewien maksimum od 99,999 zniszczyć w pewien ustalony uderzyć , pewien Pełny Uleczenie materialny , pewien Feniks W dół w case ty umierać , dużo Eliksiry , Somatyczny , i Etery , skoro jej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Łamać Judgment Strzała ", wola wziąć dużo twój SPRZEDAŻ NA RATY daleko , zarówno... wziąć daleko wszystko od twój MP i AP. Ono byłby być polecany ów gdy tylko Zack widzi Judgment Strzała " on trzasnąć batem bezpośrednio wobec Eter , i wybierać ono byle tylko on puszka metalowa odnawiać zapas towarów jego MP i używać Pełny Uleczenie. To jest także uprzedzeni wobec mieć Zack wyposażony rezygnować pewien Feniks W dół , i jeśli on używa ów jeden , używać Dzban wobec ferma jeden z Górnik. Czynić nie niepokoić wobec zaopatrzyć pewien Waga pozycja / materialny ponieważ ty zajmujący się produkcją konserw zobaczyć Minerva's SPRZEDAŻ NA RATY albo MP. Zawsze wiedzieć o ten atakuje ów ona rzuca przy ty. Chronić tylko jeśli ty nie może Odskakiwać Toczyć. Zawsze przerywać Ostatnia sylaba wyrazu rzucony , i czynić nie spam Kosztowny Uderzyć pięścią. Czynić nie beztrosko nacisk X u Kosztowny Uderzyć pięścią , ponieważ chociażby nawet ty czynić ów Zack's atakuje wola przyjść nie mocniejszy , i ty mogą potrzebować włączyć wobec Odskakiwać Toczyć albo Chronić. Górnik używa an atakować wywołany Krysta ów mogą być odskoczył , oprócz ono żąda doskonały koordynacja albo ten ciskać materialny. Jeśli masz wobec 3/4 od twój maksimum Sprzedaż na raty , być przygotowanym wobec leczyć się bezpośrednio za ten atakować. Ona także używa pewien powolny - przesłanie oprócz wysoki - uszkodzenie powracający do domu atakować wywołany Szkarłat Migotać. To jest możliwy wobec zapobiec ten atakować przy kolejny , oprócz jeśli ono uderza ono wola czynić niektórzy szkoda poważna. Wyrównywać rezygnować pełny Genji wyposażenie Ziedrich i Materialny rezygnować wysoki statystyka zwyżka , ten walka mogą być bardzo trudny. Zaopatrywanie ten SP mistrz jest wysoko polecany równie ono wola redukować ten zniszczyć i wzrost zniszczyć Dużo przy wydatki SP punkty. Zaopatrzyć Ziedrich Genji Zbroja Genji Rękawiczki i Genji Tarcza albo Ochraniać Ring. Także zaopatrzyć materialny ów przyrosty Siła , Żywotność , Duch i SPRZEDAŻ NA RATY do maksimum. Rezygnować tych statystyka i wyposażenie , jeśli ty używać chronić , jej atakuje wola czynić pomiędzy 100 i dmg. Upewnić się wobec mieć przy najmniejszy 20 milion SP. Wobec mieć pewien duża dawka od SP albo pieniądze , dzban 99 Feniks Faza opadająca koniunktury z Górnik i sprzedawać im. Wtedy kupować dużo sobowtór magia materialny i neofita wobec SP.
kurcze, nie chciałbym nie umieć angielskiego
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
piotrek1005
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 16:34

Post autor: piotrek1005 »

"Górnik ( końcowy Fantazjowanie VII ) Górnik jest pewien charakter z Kryzys Rdzeń Końcowy Fantazjowanie VII"- na samym początku myślałem że się ze mnie nabijasz.
Na tym se można język połamać ale spróbuję coś z tego wycisnąć dzięki(jakbyś mógł mi dać link skąd to wziąłeś to może kolega by mi to przetłumaczył)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

piotrek1005 pisze:na samym początku myślałem że się ze mnie nabijasz.
Jakżebym śmiał.
piotrek1005 pisze:(jakbyś mógł mi dać link skąd to wziąłeś to może kolega by mi to przetłumaczył)
To ta sama strona, którą zlcośtam (człowieku, zmień nicka!) podawał na poprzedniej stronie.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
zl64c
Kupo!
Kupo!
Posty: 18
Rejestracja: czw 05 mar, 2009 18:25

Post autor: zl64c »

adres strony: http://finalfantasy.wikia.com/wiki/Final_Fantasy_Wiki

A co w nim jest nie tak? :O
breakcore brain!~
http://www.lastfm.pl/user/zl64c Klik!
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

A cóż trudnego jest w pokonaniu Minervy ?

Ekwipujesz Genji Set (Genji Armor, Genji Gloves, Genji Helmet, Genji Shiled) i atakujesz tylko Costly Punchem aż do skutku
piotrek1005
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 16:34

Post autor: piotrek1005 »

Seyfer a ile miałeś hp i ile ci minevra ciągła?
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

dark_raven był tu mistrzowski :grin:

[ Dodano: Sro 15 Kwi, 2009 08:30 ]
Zaopatrzyć Ziedrich Genji Zbroja Genji Rękawiczki i Genji Tarcza albo Ochraniać Ring. Także zaopatrzyć materialny ów przyrosty Siła , Żywotność , Duch i SPRZEDAŻ NA RATY do maksimum.

buahahah :lol:
glamorous vamp
piotrek1005
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 16:34

Post autor: piotrek1005 »

Siema znowu zacząłem grać w cc: ff i chciałem znowu spróbować pokonać minerve już o tym pisaliśmy ale ja nie wiem skąd wziąć tą materie costly punch .
Seyfer pisze:A cóż trudnego jest w pokonaniu Minervy ?

Ekwipujesz Genji Set (Genji Armor, Genji Gloves, Genji Helmet, Genji Shiled) i atakujesz tylko Costly Punchem aż do skutku
no i właśnie bez tej costly punch chyba się nie da pokonać.
Awatar użytkownika
zl64c
Kupo!
Kupo!
Posty: 18
Rejestracja: czw 05 mar, 2009 18:25

Post autor: zl64c »

z fuzji(trwałego połączenia) materii i kilku innych przedmitow.
breakcore brain!~
http://www.lastfm.pl/user/zl64c Klik!
piotrek1005
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 16:34

Post autor: piotrek1005 »

No to to wiem ale z czego ? Kombinowałem z iron fist i innymi pięściowymi materiami ale nic z tego.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
piotrek1005
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 16:34

Post autor: piotrek1005 »

Dzięki mino mojej małej znajomości angielskiego zrozumiałem jak zrobić costly punch jeszcze raz dzięki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kompilacja FF VII i spin offy (AC, BC, CC, LO, DoC)”