Final Fantasy VII: Crisis Core

Tu znajdują się wszystkie nowe dodatki do historii FF VII

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Nie ma emulatora PSP :roll: I radzę nie zaczynać na tym forum tematów trącących na kilometr piractwem...
Awatar użytkownika
Darqs
Kupo!
Kupo!
Posty: 6
Rejestracja: sob 06 wrz, 2008 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Darqs »

Spoko, zatem trzeba będzie uzbierać na konsolkę :) Bo nie przepuszcze tego Finala ;) Dzięki za info.przynajmniej już nie będe błądził po necie :wink:
" Mędrzec w lustrze widzi głupca, głupiec przeciwnie "

"Naturalna wibracja nie zabija, naturalna wibracja to sensimilla"
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Darqs pisze:Nie mam za bardzo kasy a pograłbym sobie ;)
Innymi slowy: "ściągnąłem pirata, dajcie mi jeszcze konsole gratis" PSP na Allegro moźna kupić juź za ok 450 zł, nie rozumiem po co komu emulator (zapewne pełen błędów i glitchy), skoro konsolka jest w miare tania i, moim skromnym zdaniem, warta swojej ceny. Podobnie jest ze ściąganiem gier - oryginał na Ultimie chociaźby kosztuje 120 zł, co dla fana FF raczej nie jest sumą nie do zdobycia. Poruszanie tematyki piractwa na tym forum to najprostsza droga do ostrzeźenia.

Btw przede mną ostatni chapter Crisis Core, 50+% misji nadal do wykonania i sama sie zdecydować nie mogę, czy chciałabym juź obejrzeć ending, czy męczyć sie z misjami. Jak dla mnie przemierzanie w nieskończoność kilku lokacji tylko po to, by dostać (przewaźnie) bezwartościowe przedmioty, jest po prostu nudne >_> ...ale to da się przeźyć. bo sama gra jest naprawdę dobra. Rozpiszę się bardziej jak ukończę.
Veldon
Kupo!
Kupo!
Posty: 30
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2008 03:15
Lokalizacja: Szczecin

Czy będzie opis do Crisis Core...?

Post autor: Veldon »

Cześć. Witam wszystkich i mam pytanie- czy będziecie robili opis do Crisis Core...? Zacząłem co prawda dopiero grać, ale wolałbym od początku się wspomóc Waszym opisem, żeby niczego nie przeoczyć.
A w ogóle to dla tej gry kupiłem PSP i jak odpaliłem, to byłem w ciężkim szoku, że takie małe coś może mieć takie możliwości.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dlaczego chcesz sobie psuć zabawę, grając z opisem? -_- Spróbuj sam, najwyżej zagrasz raz jeszcze.

Jak na razie nikt się do zrobienia opisu CC nie zgłosił, więc długo sobie poczekasz.

Jak już chcesz sobie psuć zabawę, to poszukaj na gamefaqs.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

wlasnie zdobylem zasilacz :) na poczatku super filmik a la FF7 a potem pierwsza walka o.O dynamicznie i szybko tylko reelsy sa czyms nowym i troche... dziwnym ^^' fabula wydaje sie szybka i nieco okrojona, pewnie wina umd (?) :)

swoja droga to moj pierwszy post napisany za pomoca psp xD

[ Dodano: Pon 29 Wrz, 2008 10:31 ]

Kod: Zaznacz cały

Walka Sepha z Angealem i Genesisem
hiperwentylacja xD
glamorous vamp
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

Mam pytanie dotyczące przejścia FF7: CC. Możecie mi powiedzieć jak zdobyć materie Hell Firaga, Hell Blizaga i Hell Tundaga??

[ Dodano: Nie 02 Lis, 2008 20:46 ]
Mam jeszcze drugie pytanie: przeszedł ktoś Sephiroth'a na hardzie? Mam 9999HP a on mi zadaje jednym ciosem ponad 10 000 :shock:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dział HELP mało widoczny?
Klawik
Kupo!
Kupo!
Posty: 18
Rejestracja: wt 06 maja, 2008 11:40

Post autor: Klawik »

Heh ja dostałem od Żonki w prezencie PSP i CC :) Gra po prostu super... nigdy bym nie przypuszczał że będę miał możliwość pogrania w tą część... po prostu coś pięknego ;D Szkoda tylko że przez przypadek Żona skasowała mi save przy 20%... ale to nic zaczne jeszcze raz :D


GGY: I co z tego? Piszesz fakty oczywiste. Gra Ci się podoba, ale argumentacja nas juz nie raczysz. U nas to podstawa.

PS: Współczuję tej Twojej żonie.
Ostatnio zmieniony pt 07 lis, 2008 17:45 przez Klawik, łącznie zmieniany 1 raz.
Inside My shell I wait and bleed...
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

a będzie na krypcie opis tak dokładny jak do innych części FF? przeszedłem gre 2 razy, ale i tak nie daje rady wykonać wszystkich questów, a wiem że nasi spece dają rade ze wszystkim. Poza tym w końcu krypta zajmuje się wszystkimi częściami FF
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Seyfer pisze:a będzie na krypcie opis tak dokładny jak do innych części FF? przeszedłem gre 2 razy, ale i tak nie daje rady wykonać wszystkich questów, a wiem że nasi spece dają rade ze wszystkim. Poza tym w końcu krypta zajmuje się wszystkimi częściami FF
Opis będzie jak komuś się zechce za to zabrać/będzie miał czas. Znając życie nie oczekiwałbym na Twoim miejscu cudów w tej materii i zabrał się za poradniki na Gamefaqs.
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

sięgam do nich, ale na krypcie jednak jest to wszystko ładniej ułożone i można się łatwo połapać. Mogę przygotować jakieś materiały żeby napędzić redakcje. Bynajmniej to za jakiś czas
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Skończyłem. Gra jest fajna, tylko za krótka. Bez bawienia się w misje - 11-12h. A same misje nudne i psują zabawę, bo wątek główny się za prosty robi. Jeśli chodzi o fabułę, to zdecydowanie lepsze są sceny znane z VII i Last Order niż te nowe. Tak samo nowe postacie - Angeal chce być dobry, ale nie może, bo mu skrzydło wyrosło. Genesis nie potrafi dwóch zdań sklecić bez cytowania Loveless, a Hollander to w ogóle jakaś porażka... Jak zobaczyłem jego gębę (i koszulkę!) to byłem pewny, że zaraz zginie, a na jego miejscu pojawi się Prawdziwy Zły. A tu dupa... Do postaci skopanych nie zalicza się oczywiście Cissnei - mniam! No i ostatnia walka wydaje się jakby dowalona na siłę - pomiędzy ucieczką z Nibelheim a

Kod: Zaznacz cały

śmiercią 
Zack wpada na chwilę do Genesisa żeby mu dokopać. Za to zakończenie dobre - chyba pierwszy nie-happy end w FF. FFX się nie liczy, bo jednak tam uratowaliśmy świat przed Sinem, więc ogólny bilans był na plus. Tutaj

Kod: Zaznacz cały

umiera połowa bohaterów - dobrych, z main hero na czele, złych, i nie-wiadomo-jakich.
Ogólnie jednak warto było - przynajmniej mam w co grać jak nie ma PS3 pod ręką. Teraz czekam na Dissidię.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

Wytłumaczcie mi jedno, na koniec Crisis Core po Genesis'a przychodzą Nero i Weiss z FF7 Dridge of Cerberus, mówią o tym że Genesis zostanie ich bratem. Jaką on role odgrywa później :?:
scenar

Post autor: scenar »

Moje wrażenia z gry? SUPER, chociaż kiedy kupiłem i odpalałem spodziewałem się standardowego jRPGa, a nie action RPGa... Szkoda też, że gra do długich nie należy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kompilacja FF VII i spin offy (AC, BC, CC, LO, DoC)”