Final Fantasy VII: Crisis Core

Tu znajdują się wszystkie nowe dodatki do historii FF VII

Moderator: Moderatorzy

Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

piotrek1005 pisze:Seyfer a ile miałeś hp i ile ci minevra ciągła?
około 8000, ponadto VIT 255, SPR 255, i STR 255
piotrek1005
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 16:34

Post autor: piotrek1005 »

Siema wszystkim znowu myślałem nad tą grą... pokonałem minerve i do zrobienia zostało mi tylko misje które trza było wcześniej odblokować podczas misji w midgar, zdobycie magic urn i phoenix.
Więc musze grać od początku (z moim aktualnym lv) misje wiem jak odblokować ale nie wiem jak phoenixa .
Czytałem na tej żydowskiej stronie po angielsku że coś tam watertower... chyba chodzi o latarnie morską po ucieczce z Nibelheim ale sam nie wiem jak tam dojść.
I takie pytanie z poza ogółu jest moze jakieś sekretne zakończenie w tej grze?
Awatar użytkownika
zl64c
Kupo!
Kupo!
Posty: 18
Rejestracja: czw 05 mar, 2009 18:25

Post autor: zl64c »

pheonix jest dostepny tylko w 7 rozdziale, wejdz po drabinie kolo wiezy. ale najpierw pogadaj z chlopcem w nibel i pobaw sie z nim.
breakcore brain!~
http://www.lastfm.pl/user/zl64c Klik!
Awatar użytkownika
kontrat
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: wt 12 lip, 2011 12:10

Post autor: kontrat »

Nie drazni was wysyp nowych postaci o ktorych ani slowem nie bylo wspomniane w ff7 ? Dla mnie to naciaganie fabuly i tworzenie czegos co juz przestaje bazowac na wydarzeniach z ff7 i robi sie z tego oddzielna gra.
Awatar użytkownika
X5-452
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: sob 15 sty, 2011 17:28

Post autor: X5-452 »

Nie przesadzaj tak, gra pod względem fabularnym jest wspaniała, nie bazuje na wydarzeniach z FF VII ? Ty chyba nie znasz angielskiego :x. Nie będę podawać jakiś konkretnych argumentów bo to strata czasu, wpierw ty podaj jakieś sensowne argumenty potwierdzające twoją tezę mój młody archeologu :? .
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

X5-452 pisze:Nie będę podawać jakiś konkretnych argumentów bo to strata czasu
Najprostsza droga do warna
X5-452 pisze:nie bazuje na wydarzeniach z FF VII ? Ty chyba nie znasz angielskiego
Kłania się czytanie ze zrozumieniem
kontrat pisze:i tworzenie czegos co juz przestaje bazowac na wydarzeniach z ff7 i robi sie z tego oddzielna gra.
Czytaj: odbiega od pierwowzoru. To nie pierwszy przypadek. Zarówno Last Order, jak i Crisis Core zupełnie inaczej od oryginału przedstawiają choćby to jak Seph zwiał z komory reaktora na Mt. Nibel. W oryginale do Lifestreamu wrzucił go Cloud, a w LO i CC Seph sam doń wskakuje. Mało tego, w LO i CC Lifestream jest w samej komorze reaktora - tam, gdzie mieści się Jenova - a w oryginalnej grze jest to o dwie lokacje wcześniej. To dośc spora zmiana. Dodatkowo trudno jest doczepić Genesisa do sceny kilka chwil wcześniej, gdy Seph idzie po Jenovę. Znajomość angielskiego ma tu mniejsze znaczenie - przede wszystkim to co widać, nie trzyma się pierwowzoru oryginału. Ta dyskusja toczy się zresztą nie po raz pierwszy już.
X5-452 pisze:mój młody archeologu
Żebyś się nie zdziwił - kontrat na nowym forum jest od jego początków (rok 2003), tylko długoletnie przerwy w aktywności spowodowały, że musiał tworzyć nowe.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Cloud Strife
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: ndz 12 wrz, 2010 01:59
Lokalizacja: Spira After
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

Takie pytanie z innej beczki mam. Miał ktoś z was kiedyś 100% w CC na psp? Jeśli tak to w ile mniej wiecej czasu? Bo ostatnio kupiłem oryginał na psp. I planuję w końcu przejsc CC w 100%. Jak do tej pory przeszedłem je dwa razy, na hard i normal, ale nigdy nie na 100%
Bedę wdzieczny za pomoc
Ukończone częsci FF: 3 NES(80h), 4 GBA (200h), 5 SNES (120h), 6 SNES (150h), 7 PSX (140h), 9 PSX (60h), 10 PS2 (89h), Crisis Core PSP (70h), Mistic Quest SNES (30h), Tactics Advance GBA (120h)
Geralt z Rivii

Post autor: Geralt z Rivii »

Większość misji jest krótka jeśli pomijasz losowe walki (przytulasz ściany podczas biegania), ale niektóre zajmą nawet pół godziny (*cough*1000 Shinra troops*cough*). Do trudniejszych misji (w których przeciwnicy dosłownie oneshotują Zacka) będziesz musiał grindować. Do tego dochodzi zdobywanie ekwipunku Genji, co samo z siebie doda jakieś 5 godzin do czasu gry.

tl;dr: Bardzo długo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kompilacja FF VII i spin offy (AC, BC, CC, LO, DoC)”