Final Fantasy VII: Dirge of Cerberus

Tu znajdują się wszystkie nowe dodatki do historii FF VII

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

mam nadzieję że to nic takiego, co zaoferowano w grze "hary poter i goblet of fire' gdzie było właśnie coś na wzór misji i chodzenia miedzy nimi... tragedia -_-'

Anyway, Kermi, szczęściara. :wink:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

To nie jest dokładnie tak. To nie jest tak jak w Devilu, że "mission 1". Po prostu. Idzie fabuła i w którymś momencie, po jakimś bossie najczęściej, wyskakuje okno z rankingiem... Wtedy też levele lecą... No i jest sklepiszcz... I leci dalej. Nie jest podzielone na ileś tam misji... chodzi się i wyskakuje w którymś momencie "Stage Mission" i coś tam jest napisane... Np (jak ja twierdzę), ze tezeba chronić ludzi... No i nie ma potem, ze jest zakończone albo coś... po prostu... A jak sie loaduje, to jest dziwnie, bo można sobie wybrać każde miejsce gdize był autosave, ale to chyba sie liczy z tym, że trzeba lecieć od początku dalej wszystko...

Edit:
Wiem, wiem że jestem szczęściarą... :D jednak ta 13 nie jest taka pechowa... :D a w HP nie grałam nowego, no i nie zamierzam raczej... ;)
Ostatnio zmieniony ndz 29 sty, 2006 21:08 przez Kermi, łącznie zmieniany 1 raz.
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Ascalon
Kupo!
Kupo!
Posty: 93
Rejestracja: ndz 28 sie, 2005 13:56
Lokalizacja: Chaos Sphere
Kontakt:

Post autor: Ascalon »

Kermi ty masz orginalnego DOCa?
Jesteśmy otoczeni? Wspaniale ! Możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Pirata... Japońskiego of course... no cóż... a co ja mogę mieć innego, żeby w to grać?? Jak nigdzie indziej poza Japonią tego nie ma?? żeby mieć oryginałek musiałabym aż tam jechać, żeby to kupić... albo przez neta kupić, a to raczej by sie wiązało z dużymi sumami... No i musiałabym znać japoński, żeby rozumieć co ja czytam jak zamawiam i w ogóle...
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

A co z muzyką :] Czyli sklepy są tylko po misji, ale w sensie pojawiają się same, czy możemy do nich wejść? Jest w tej grze menu typowe dla FF? (tam możemy np. użyć potiona - jak są tam takowe, czy ewkipunek zmienić)

[ Dodano: 29-01-06, 21:20 ]
Skończcie gadać o piratach bo ostrzeżenia polecą :P ;)
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

No muzyka fajna, podoba mi się... Na razie nie słyszałam Redemption. Sa takie spokojniejsze muzyczki, ale pasują do danych lokacji... Sklep to nic specjalnego... Po misji po prostu się pojawie okno z "Buy" "Sell" i jak sodzę z "upgrade" no i już... I jeszcze jak sie chodzi to są czasami takie "maszynki", niczym od koli albo coś.. ale takie półokrągłe, no i to też jest sklep... Potionów itp używa się przy pomocy "krzyżaka", <- albo -> no... ale jest też menu i tam są rózne rzeczy... (nie pamiętam dokładnie, ale na pewno status, Equip, Items, Options itp - wszystko od course po japońsku... :/) No... A co do piratów - zapytał się to odpowiedziałam i koneic tematu... ;)
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
vacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 82
Rejestracja: sob 10 gru, 2005 18:10
Lokalizacja: Bastok

Post autor: vacek »

A z tą zmianą w bestie to jest tak jak w DMC? Bo w normalnym FFVII to był limit.
Black Mage
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Hmm... w DoC są specjalne "ładowacze MP", że tak powiem... No i jak sie ma cały pasek, to - połowa leci na samą transformację, a drugie pół to bestia... no ma sie rózne takie rzeczy... nic spocjalnego - życie się ładuje całe, ma sie zamiast amunicji to takie kulki ognia (niekończąca sie ilość) no i inaczej atakuje rękami (bo można też ręcznie walczyć :D)... I nie nazwałabym tego limitem, bo to jednak nie to samo, ale dobra...
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Myślałam,że masz jakiegoś znajomego w Dżapanii, który ci ekspresem gierkę wysłał. Ale skoro to pirat, to kompletnie nie rozumiem, po co sobie świadomie psujesz frajdę graniem po japonsku, zamiast poczekać ze wszystkim do wydania u nas. Nie ma to jak od początku do końca przejść grę ze zrozumieniem- szczególnie,że to w pewnym sensie kontynuacja FF7 o naprawdę rozbudowanej fabule. Z drugiej jednak strony możemy się dowiedzieć czegoś więcej o samej grze. Ale to już Twoja wola :wink:

Chyba raczej dodam temat do ignorowanych, żeby się nie naciąć na niepotrzebne spoilery.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

po co ma dziewczyna czekać, skoro ma możliwość zagrania? Bez czepialstwa proszę :] :P
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Taaak, to się nazywa mieć full wypas. :]
Swoją drogą, Kermi, oszczędnie rzucasz tymi informacjami, bo dopiero na życzenie. Może to i lepiej. Miło się czegoś dowiedzieć, ale błagam, niech Ci nie przyjdzie do głowy spojlerować. :)

Może czegoś nie doczytałam, ale: transformować się można tylko w jedną bestię, czy jest jakiś wybór?
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Bo chcę sobie "psuć", na pewno jest rozbudowana fabuła... No ale... Na razie... jakoś... chcę to przejść... Po prostu... Nie umiem tego wytłumaczyć, no bo skoro jest szansa, ze mogę zagrać, to po co mam czekać jeszcze PÓŁ ROKU na to aż wyjdzie w Europie?? chociaż sie czegoś dowiecie... Poza tym, nie walę spojlerów, tylko pisze system jaki jest... To można by było podpisywać jako "uwaga, spojlery", to by nie każdy wchodził... Ale żeby od razu kasować temat?? ;(

Edit:
Jak narazie tylko w jedną... Nie będę spojlerowac, nie martwcie się... ;) Swoją drogą, thanx za to, ze mnie bronicie... ;)
Ostatnio zmieniony ndz 29 sty, 2006 21:54 przez Kermi, łącznie zmieniany 1 raz.
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

po co ma dziewczyna czekać, skoro ma możliwość zagrania? Bez czepialstwa proszę :]
Jak napisałam- jej sprawa, a według mnie to psucie sobie przyjemności z grania. Nie wiem, gdzie tu widzisz oznakę czepiania się- to taka nadwrażliwość? :lol:
Kermi pisze:Nie umiem tego wytłumaczyć, no bo skoro jest szansa, ze mogę zagrać, to po co mam czekać jeszcze PÓŁ ROKU na to aż wyjdzie w Europie??
Spokojnie, jeżeli Tobie to odpowiada, to przecież nikt Ci tego nie wypomni
Kermi pisze:Edit:
Jak narazie tylko w jedną... Nie będę spojlerowac, nie martwcie się... n Swoją drogą, thanx za to, ze mnie bronicie... n
Ciekawe, kto Cię atakuje :lol:

btw: Skoro to pirat, to każdy ma "możliwość zagrania". ;)
Awatar użytkownika
Ascalon
Kupo!
Kupo!
Posty: 93
Rejestracja: ndz 28 sie, 2005 13:56
Lokalizacja: Chaos Sphere
Kontakt:

Post autor: Ascalon »

Dobrze by było jakby w wersji Europejskiej zrobili coś takiego żeby można było sobie włączyć żeby gaworzyli po japońsku i naipsy angielskie albo jeszcze lepiej polskie napisy :P
Jesteśmy otoczeni? Wspaniale ! Możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Awatar użytkownika
vacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 82
Rejestracja: sob 10 gru, 2005 18:10
Lokalizacja: Bastok

Post autor: vacek »

DoC wyjdzie w stanach prawdopodobnie pierwszego czerwca br. Czyli w europie może nie być za pół roku tylko coś koło gwiazdki po przeważnie dostajemy gry pół roku po USA.

Można chyba zamieniać się w dwie bestie bo widziałem gdzieś screen Vincenta w postaci chaosa.
Black Mage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kompilacja FF VII i spin offy (AC, BC, CC, LO, DoC)”