Final Fantasy VII: Dirge of Cerberus

Tu znajdują się wszystkie nowe dodatki do historii FF VII

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

chwała Panu!!!!!! :D

...eeeee ....druga część?!?!? T__________T whyyyyyy ???

ta 'tajemna'rola Gackta to juz po prostu smieszność -_-"

Jak dobrze, ze chociaz Garnet mnie rozumie ;_______;
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Boni pisze:czyli w samej fabule nawet z nim nie walczymy? a fuj
jest tylko w fmv
Ireth pisze:eeeee ....druga część?!?!? T__________T whyyyyyy ???
owo zakonczenie narzuca wyjasnienie pewnych spraw do konca...<o ile koniec jest w ogole mozliwy...>

Ireth pisze:ta 'tajemna'rola Gackta to juz po prostu smieszność -_-"
wieksza 'beke' bedziesz miala jak sie dowiesz wiecej o nim o.O

Ireth pisze:Jak dobrze, ze chociaz Garnet mnie rozumie ;_______;
jam dobra samarytanka ;)
a na powaznie...SE poprostu chcac zwiekszyc popularnosc gry dalo gwiazdke jrocka <Gackt sam sie nie cisnal...tyle ze mial roszczenia do postaci Squalla to moze i postaowili sprawe tak zalatwic...i jeszcze Nomura jest fanem Gackta....>
ale zeb bylo jasne Gackta lubie,a jego 2 piosenki do DC sa fajniutkie:P
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Trochę nie rozumiem Twych rozterek, Ireth. Przecież tak samo jak Gackt, mamy do czynienia z np. aktorami. Są w reklamach, są w różnych filmach... a to że np. w jednym filmie nie spodobała Ci sie jego rola, nie oznacza że w drugim też ma źle wypaść, o ile wiesz co mam na myśli XD :D I nomen omen nie ma co tu zbytnio marudzić, bo owa technika przenoszenia rzeczywistości do wirtualności będzie się rozwijać, a z pewnością nie ulegnie jakiejś stagnacji, toteż trza sie przygotować na to, że coraz częściej pipole (słynni pipole) będą widoczni w grze i tym samym wpłynął na jej sprzedaż. Jedynie fakt nadmiernej komercjalizacji może mierzić, ale tak to już jest na tym świecie. :D
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ascalon
Kupo!
Kupo!
Posty: 93
Rejestracja: ndz 28 sie, 2005 13:56
Lokalizacja: Chaos Sphere
Kontakt:

Post autor: Ascalon »

Garnet pisze:(...) tyle ze mial roszczenia do postaci Squalla
O_o A to niby dlaczego???
Boni pisze:czyli w samej fabule nawet z nim nie walczymy? a fuj
Też miałeś nadzieje że można pobić Gackta :twisted: . Mam nadzieje że SE ostatni raz umieściło w swojej grze jakąś sławe z reala... bo po co. Przecież do tej pory seria FF cieszyła się dużą popularnością bez takich bonusów (chociaż jakby umieścili w którymś Fajnalu HINOI team to bym sie nie obraził :P ).
Jesteśmy otoczeni? Wspaniale ! Możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ascalon pisze: O_o A to niby dlaczego???
a widziales kiedys Gackta?
<ja zaraz jak go zobaczylam pomyslalam o Squallu..niestety tak pozno sie dowiedzialam o wspanialej jmusic XD...btw a fryz jaki nosil na poczatku to wykapany fryz Sephirotha:)>

a to dla potwierdzenia
http://www.mahamari.com/story/gfx/la_squackt01.jpg
http://www.mahamari.com/story/gfx/la_squackt02.jpg

i jakby bylo malo sam Nomuro przyznal sie do inspiracji,nie tylko Gacktem ale innymi muzykami jrockowymi przy tworzeniu innych postaci <stad nie powinna dziwic ta ich 'kobiecosc'>

Ascalon pisze:Przecież do tej pory seria FF cieszyła się dużą popularnością bez takich bonusów
ale DC byl naparwde daleko jesli chodzi o wyczekiwane gry,chyba na 30 pozycji,nie pamietam dokladnie
zreszta jednym sie podoba,innym nie..wiec czy trzeba bylo podejmowac taki krok...ja tak jak pisalam,najprawdopodobniej tak postanowili zalatwic sprawe,skoro Nomura tak lubi tak postac Gackta..oo..
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ja myślę tak - Japońce będą zadowolene, USAńcom (tak jak mi) to będzie obojętne - bo go nie znam :] + jakiś procent Polaków niezadowolonych :D (z tym ostatnim to joke ;] ) Ale dla przykładu - gdyby dali jakąś osobę którą ja znam to raczej nie spodobało by mi się to........
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

...a wypadałoby zacząć od tego,że gra powstaje głównie na rynek japoński i do tamtejszych odbiorców głównie jest kierowana...a Gackt jest w końcu trendy :D <i jednak jest duza wiekszość,która go lubi-jednak jego płyty b. dobrze się spzredaja,na koncert przychodzi masa luda i staje się wzorem do nasladowania o.O >
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Jej, nawet nie wiedziałam, ze tyle nie przeczytałam postów!! No więc... Gackt'a bardzo lubię i piszę tu, bo bardzo mnie zbulwersowała ocena jaką wystawili panowie z PSXEXTREME tej wspaniałej gierce... Gdyby nie DoC nawet bym nie wiedziała, że istnieje ktoś taki jak Gackt i nie zagłębiłabym się w jego "radosną twórczość" i bym go nie polubiła tak bardzo jak lubię teraz... ;) Także... Uważam, że fajnie, że dali postać Gackt'a w samej grze i muzyczkę też ładną dali... :]
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Fafen

Post autor: Fafen »

W amerykańskiej i europejskiej wersji tego całego Gackta zastąpią pewnie jakimś Leo Dicaprio albo Bradem Pittem. :wink:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Kermi pisze:Gdyby nie DoC nawet bym nie wiedziała, że istnieje ktoś taki jak Gackt i nie zagłębiłabym się w jego "radosną twórczość" i bym go nie polubiła tak bardzo jak lubię teraz... n
kto wie..moze to poczatek wielkiej przygody z jrockiem :lol: ;)

W amerykańskiej i europejskiej wersji tego całego Gackta zastąpią pewnie jakimś Leo Dicaprio albo Bradem Pittem. Wink
nie wiem skad Ci taka myśl przyszła do głowy ^^" gra już jest zrobiona,a projekt G-jak jest nazywany Gackt-jest intergralna częścią fabuły
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

E tam - przygoda z Gackt'em bardziej... ;p No... A co do tej amerykańskiej wersji i europejskiej, to się zastanawiam - czy będzie ktoś spiewał po angliku zamiast Gackt'a czy będzie oryginalnie... Mam nadzieję, ze tak jak w Japan version własnie... Bo qrde.. Jak będzie śpiewał jakiś.. Justin Timberlake to ja wykituje.. :/
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Maju
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pt 06 maja, 2005 18:18
Lokalizacja:

Post autor: Maju »

W internecie krążą pogłoski o tym, że jednym z prawdopodobnych artystów śpiewających w DoC w polskiej wersji językowej będzie Krzysztof Krawczyk z piosenką "Mój przyjacielu"
"...And if you look at your reflection,
Is it all you want it to be?
What if you could look right through the cracks,
Would you find yourself... find yourself afraid to see?"
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Kermi pisze:. A co do tej amerykańskiej wersji i europejskiej, to się zastanawiam - czy będzie ktoś spiewał po angliku zamiast Gackt'a czy będzie oryginalnie... Mam nadzieję, ze tak jak w Japan version własnie... Bo qrde.. Jak będzie śpiewał jakiś.. Justin Timberlake to ja wykituje.. n
skad Wy w ogole macie takie myśli? o.O suteki jakoś u nas brzmi tak samo jak w Japolandii
tak jak pisałam wyżej,gra już jest zrobiona,a takich rzeczy się nie zmienia-tym bardziej,że to rynek japoński jest najważniejszy,a nie jakiś tam europejski...

Maju pisze:W internecie krążą pogłoski o tym, że jednym z prawdopodobnych artystów śpiewających w DoC w polskiej wersji językowej będzie Krzysztof Krawczyk z piosenką "Mój przyjacielu"
następnym razem takie info prosimy do Humoru ... :roll:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

No dobra... Ale to Gackt... ;P Przecież gra też JUŻ BYŁA zrobiona... taki np FFIX, przecież przeważnie dają po anglikańsku piosenkę jak idzie na USA albo Europę... Więc... No... Ciekawe kto by miał śpiewać zamiast Gackt'a... A może Gackt zaśpiewa po angielsku?? Ale by było...
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

A może Gackt zaśpiewa po angielsku?? Ale by było...
nie oby nie... zawsze piosenki spiewane byly po japonsku,Lacinie :P albo po angielsku. i nie beda tego zniemiac napewno
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kompilacja FF VII i spin offy (AC, BC, CC, LO, DoC)”