Final Fantasy VII: Dirge of Cerberus

Tu znajdują się wszystkie nowe dodatki do historii FF VII

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Dealer, jeśli nie wiedziałeś, jak oznaczyć spojler, mogłeś chociaż dać dwa metry odstępu, ostrzec za pomocą caps locka, zmienić kolor czcionki, etc. Mnie ta informacja akurat zwisa (grać nie grałam, ale podejrzewam, że chodzi o zwykłego klona), ale parę osób zdążyłeś już mocno wkurzyć. Tak się po prostu nie robi.
Dealer

Post autor: Dealer »

Bardzo przepraszam wszystkich którzy zdenerwowali się z powodu moje posta obiecuje że więcej się to nie powtórzy jeszcze raz sorry
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

..zeby juz nic nie mowic ..to jednak troche przekreciles fakty

..a SE ma takie plany,jakie mowilam zaraz po wydaniu DC-pewno bedzie sequel

[ Dodano: Nie 25 Cze, 2006 23:32 ]
..chyba,ze CC im wystarczy
Kalina

Post autor: Kalina »

A czy wiesz może, jak dobrze się DoC sprzedaje? W sumie całe zakończenie (z tego co czytałam w spoilerach bo grać nie grałam) wskazuje na to, że rzeczywiście wszystko wskazuje na sequel... Ale jak sprzedaż kiepska to raczej się nie pokuszą... Tylko na CC właśnie postawią, tak jak napisałaś
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Kalina pisze:A czy wiesz może, jak dobrze się DoC sprzedaje?
na pewno nie tak jak liczylo na to SE ;)
krążyła tez plotka,jakoby SE mialo wplyw na ukazanie sie recenzji Famitsu dopiero trzy tygodnie po ukazaniu gry,bo oni ocenili ja na 'tylko' 28/40..i SE jakoby mialoby sie obawiac,iz to obnizy sprzedaz gry

ale jesli mowic o oficjlanych danych to podano tylko-400 tys kopii w ciagu pierwszego tygodnia
Kalina pisze:Tylko na CC właśnie postawią, tak jak napisałaś
patrzac tez,na to,ze teraz Kompilacja FFXIII w pełni..aczkolwiek z nimi nigdy nic nie wiadomo...CC tez tylko wyjasnia historie przed FF7
...w sumie to moga zostawic te zakonczenie z DC otwarte...tylko,ze oni tak lubia sequele..ze wlasnie chyba tylko klapa finansowa moze ich powstrzymie;) no ale jeszcze premiera poza Japan czeka:]
loz

Post autor: loz »

Kim jest tegn gościu który pokazuje się na końcu w jaskini?? :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Kod: Zaznacz cały

to jest G
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Catti (=OWA)

Post autor: Catti (=OWA) »

Znowu trzeba odświeżyć temat :p

Bo DoC wyszedł 15 września z dodatkami w wersji NTSC U/C czyli USA (Ang)

http://na.square-enix.com/dcff7/
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Catti (=OWA) pisze:trzeba odświeżyć temat :p
przeciez dzisiaj pisałam tutaj posta o.O <no chyba,ze zle rozumiem pojecie 'odświezanie tematu'>

a tak wyszło..wyszło:] <od kilku dni zabieram sie za napisanie porzadnego newsa^^" ..wakacyjne lenistwo robi swoje;)>
Catti (=OWA) pisze:15 września
hmm;P
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
dymZ

Post autor: dymZ »

Gra, gra, gra..i po grze ;) Zdecydowanie za krótka, zdecydowanie za mało możliwości, piękne wstawki filmowe, ciekawa historia, system gry nie najgorszy, ale zostawia jakiś niedosyt ;)
OWA

Post autor: OWA »

A czy ktos wie czy mozna grac kilka razy w te sama misje by nabic exp albo czy exp jest przenoszone do nowej gry?
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Tak, mozna. Jak sie loaduje to sie wybiera ktory sie chce moment... zreszta - nigdy nie korzystalam z tego i nie wiem czy dokladnie mozna sie wrocic aby ponabijac... w kazdym razie - mozna sie wrocic :P I jestem w jakiejs 5 misji... Super gierka, klimat i muzyka :]
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
OWA

Post autor: OWA »

Jak tak to swietnie :). Chociaż niebędzie problemów z gil i lv :) Wazne ze wogle mozna sie cofac :)
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Nareszcie będzie można spokojnie pograć w tego FF, bo były problemy z przebiciem się przez krzaki wersji jap :P szkoda że to cale "szczelanie" nudzi się po godzinie x[
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

przebicie sie przez krzaki? Jedyne co bylo tam trudne to zrozumienie o co chodzi, a nie, ze nie wiadomo co robic, bo mozna sie domyslic... ;P a co do strzelania to moim zdaniem jest to NAJWIEKSZY urok tej gry... :]
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kompilacja FF VII i spin offy (AC, BC, CC, LO, DoC)”