Final Fantasy VII: Dirge of Cerberus

Tu znajdują się wszystkie nowe dodatki do historii FF VII

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Kimahri8 pisze:Calkiem mozliwe ale uwiez ze sa ludzie ktorym FFX-2 sie podoba nawet znam takiego czlowieka
My też znamy - "świętej pamięci" Erelen :lol:
Garnet pisze:SE widac sie rozkreca -_- ... a sama gra niezle namiesza w fabule 7
Podobnie jak LO, BC, CC i wszystkie inne spin off shity... ale niestety tak to już jest, że dla czystego zysku z czasem majstruje się przy majstersztyku upodlając go i wprowadzając mnóstwo niespójności z oryginalną historią.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Dopiero co skończyłam DoC i muszę powiedzieć, że to wspaniała gierka :] Muzyczka... Atmosferka... postacie... Fabuła tez z pewnością jest super, tylko cóż... nie rozumiem o czym gadają.. :P Nie mogę ściągnąć tej piosenki... :/ Wyskakuje błąd... No cóż - musze spróbować innym sposobem... Poza tym - i tak już ją w gierce słyszałam... :D Super jest... Lepsza od Redemption moim zdaniem... Polecam gierkę GORĄCO!! :] Kiedy będzie w Stanach?? ;( A w Europie?? Nie doczekam się... ;(
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
b3t0n

Post autor: b3t0n »

@Kermi: A czy ciely Ci sie perfidnie FMV'ki?
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Nie, nie cięły się... Wszystko łaziło w jak najlepszym porządku :)
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
b3t0n

Post autor: b3t0n »

ehhh...to chyba kwestia mojej konsoli...z FFX-2 i FFX tez tak bylo...filmiki sie ciely...mialem ochote rozwalic czarnuche jak mi sie takie fajne intro cielo.. :(
Sołtys

Post autor: Sołtys »

Nie mialem okazji jeszcze w to zagrac... ale czytałem komentarze na zagranicznych stronach, cytuje : "This game is a pure shit" , "The controls and the camera are tragic. In fact, only the CGs are OK"... ale jak Kermi polecasz.. to sam nie wiem ;)
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

taaa... Pure Shit... :P kto tak napisał?? Ech... :/ Mi tam się bardzo podobała ta gierka, nie miałam problemu z kamerą, łatwo mi się nią kierowało i waliło w przeciwników... Ja nie wiem co tym ludom nie pasuje... :? Sołtys: polecam, polecam... I to jak najbardziej!! ;)
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
b3t0n

Post autor: b3t0n »

takze polecam...kamera raczej nie szwankuje...fabula tez niczego sobie (przynajmniej na tyle ile zrozumialem)...jedyne do czego mozna tak naprawde sie przyczepic to to ze gra jest troche za krotka...zaczalem grac w piatek wieczor a do ostatniego bossa doszedlem w sobote wieczorem (czas grania wynosi u mnie cos ok 10h)...stanowczo za krotko...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

tylko 10h? to dla mnie ta gra nie ma sensu... mam nadzieję że są ciekawe sub questy, o ile są jakieś...
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Dla mnie ta gra nie ma prawa istnienia i ją wydziedziczyłam ( a co!)...

Po prostu jestem na NIE, i nieważne jak grywalna by była, i jak powalałaby grafika i tak dalej....

Juz mogę znieść kontynuację w stylu AC, ale nie grę rozgrzebującą ff7, i do tego jeszcze wymieszaną i popkulturową papką ( raz , ze Gackt, ale równie dobrze mogłaby tam tańcowac Ayumi Hamasaki -_-", no i jego wielka rola)....to juz jest za duzo....

ehh ....aż sie zdenerowowałam przez tych pacanów normlanie -_-"
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Ireth, ja Cię nie rozumiem... Dlaczego się tak przyczepiłaś do tej gry?? Nie można oceniasz czegoś z czym się nie miało jeszcze styczności... No właśnie - gra jest krótka, ale moim zdaniem będzie to na zasadzie tak jak w MGS albo RE, bo jeszcze nie są odkryte wszystkie rzeczy jak się przejdzie... Filmiki znaczy się... Są różne subqueasty of course, niektóre trudne jak nie wiem... (np rozwalenie 100 gości, a oni sa bardzo silni, mają wyrzutnię i biegają na górze przy barierkach...), ja skończyłam w ok 9 godzin...
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Btw. Zaloze sie, ze skonczenie wersji ang. zajmie wam wiecej. Przynajmniej z mojego doswiadczenia, wersje JP gier przechodzilem szybciej bo nie tak bardzo przygladalem sie szegolom historii, rozmawialem z npc itd.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Kermi pisze:Dlaczego się tak przyczepiłaś do tej gry?? Nie można oceniasz czegoś z czym się nie miało jeszcze styczności...
Ireth pisze:ale nie grę rozgrzebującą ff7,
I tu masz Kermi odpowiedź. Już widać po Last Order jak bardzo S-E zmienia istotne szczegóły dobrze nam znanej historii, które prowadzą do powstania. Ireth tego samego obawia sie w przypadku DoC i stąd skazała grę zaocznie. Po drugie, mania ładowania ikon pop-kultury do gier stawia znak zapytania nad jakością tej gry, bo danie takiego Gackta czy kogoś innego to typowe robienie show. Gdy robi się to masowo to w grach zaczyna wychodzic przerost formy nad treścią.

Z drugiej strony Ireth - powinnaś zagrać by się przekonać, na ile twoje obawy są uzasadnione.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

OneWingedAngel pisze:Kwestię

Sołtys napisał/a:
"This game is a pure shit" ,


czy nie proponuję zostawić do wydania gry w Europie.
no tak,ale Ci zagraniczni gracze juz w nia grali i to jest ich opinia^^

Ireth pisze:ale nie grę rozgrzebującą ff7,
to niestety prawda,DC kompeltnie zmienia bieg wydarzen z 7-przede wszystkim wydarzenia laczace hojo/vincenta/lucrecie....kompletnie inna historia...

Ireth pisze:raz , ze Gackt,
dla pocieszenia-wystepuje on tylko w sekretnym zakonczeniu
a dla zepsucia humoru <sorry> gra bardzo wazna role i te jego sekretne zakonczenie imho zapowiada druga czesc DC
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

czyli w samej fabule nawet z nim nie walczymy? a fuj
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kompilacja FF VII i spin offy (AC, BC, CC, LO, DoC)”