Final Fantasy VII: Last Order - SPOILERY!

Tu znajdują się wszystkie nowe dodatki do historii FF VII

Moderator: Moderatorzy

JCP

Post autor: JCP »

ta trójka wyglada tu taksamo jak w filmiku do BeforeCrisis
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

JCP pisze:ta trójka wyglada tu taksamo jak w filmiku do BeforeCrisis

Kod: Zaznacz cały

Tak - dlatego mi się nie podoba- wolę design z AC, w którym nawet Rude jest przystojniakiem :D, a Elena (z tego, co mozna zobaczyć przez ułamek sekundy w filmie) wygląda nieco "ostrzej".  O Reno nawet nie wspomnę, bo lepiej niż w AC "zrobić" go nie można XD
JCP

Post autor: JCP »

no .... w AC nie tylko ta trójka wygląda lepiej niż w Last Order
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Kod: Zaznacz cały

Tak, Rude ma dziwną głowę o_O
A poza tym - ta blondynka z długimi włosami to Lucrecia, tak? Nie jestem pewna na 100%, a w filmiku nie pada za wiele imion ;) 
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Kod: Zaznacz cały

Wydawało mi się, że Lucrecia miała jaśniejsze włosy, ale kto wie :F
JCP

Post autor: JCP »

niewydaje mi się żeby to była ona ...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

JCP pisze:trójka wyglada tu taksamo jak w filmiku do BeforeCrisis
bo wszystko robia ci sami ludzie,popatrzmy tez na crisis core...

lucrecia? XD raczej nie, ta pani nosi imie 'shotgun'
http://en.wikipedia.org/wiki/Before_Cri ... _VII#Turks polecam do zapoznania
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:lucrecia? XD raczej nie, ta pani nosi imie 'shotgun'
Shotgun to jej broń, a imię jest nieznane _^_ Przecież po opisie każdej postaci jest wypisana broń, jaką się ona posługuje XDDD
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

heh..dlatego dalam to w cudzyslow...bo ci turks nazywaja sie -turk<i tutaj nazwa broni> tak sa pokazani w credis ii takie maja tymczasowe nicki

imiona im nadajemy w BC

[ Dodano: Sob 01 Paź, 2005 01:43 ]
najczescie mozna etz spotkac player c-shotgun
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
chomik

Post autor: chomik »

Mnie się podobał, ale rzeczywiście momentami ta kreska...Szczególnie w momencie kiedy są pod sufitem...Sephi robi mine, jakby chciał powiedziec "uaaeeegahabuabuabua!!!!" :DDD

Spoiler

[code:1:] Ale przegieli w jednym momencie...Tifa biegająca po płonącym Nibelheim wołająca tatusia... Totalnie skasztaniony voice acting. nikt w takim momencie nie jest az tak KAWAII!!! [/code:1:]
BTW:
Zna ktos sposób na zagranie w Before Crisis nie posiadając TAKIEJ komórki i nie mieszkając w Japonii...? :)[/code]
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Udało mi się obejrzeć LO :D Nie zrozumiałem paru momentów....

Kod: Zaznacz cały

Pościg za Zackiem - kiedy to miało miejsce?? I gdzie? Bo jak dobrze pamiętam to padła nazwa Midgar i tunel.... Nie miałem okazji obejrzeć tego drugi raz, a więc może coś poplątałem. I ta scena na końcu - czyli Zack, Cloud, pickup i snajper. Czyżby bonus?
Ogólnie OAVka udana. Tylko przydało by się zagrać w BC...
chomik

Post autor: chomik »

Spoiler

Kod: Zaznacz cały

Pościg miał miejsce 5-4 lata po wydarzeniach w Nibelheim z udziałem Sephirotha. Cloud z Zackiem zostają zamknięci w shinra mansion, gdzie Hojo robi im różne przykre żeczy, jak np. wszczepia Jenova Cells i poddaje działaniu mako. Prawdopodobnie przez te cztery lata znajdują się w stanie śpiączki. O ile Zackowi cały zabieg nie zaszkodził &#40; był juz wcześniej poddany działaniu mako, jak każdy członek SOLDIER&#41; to Cloud popadł w stan zbliżony do autyzmu, przez to jego dziwne zachowanie w LO. Co do pościgu - ma on miejsce tuż przy Midgar. Nie kończy się strzałem snajpera, Zack zostaje zastrzelony później z bliskiej odległości w tym samym miejscu w którym w AC jest wbity jego miecz &#40;Buster Sword&#41;. Cloudowi udaje się zbiec, a dwaj żołnierze w raporcie wymieniają go jako zaginionego &#40;albo zmarłego, nie pamiętam dokładnie&#41;.Te wydarzenia widzimy w retrospekcji, jeśli na 3 dysku wrócimy do Shinra Mansion w Nibelheim. Cloud pod wpływem szoku miesza swoją zwichrowaną psychikę ze wspomnieniami Zacka, i z jego mieczem udaje się na dworzec w sektorze siódmym, gdzie nadal w kiepskim stanie znajduje go Tifa. i niedługo później zaczyna się gra właściwa. Ufff...
Craven

Post autor: Craven »

Myr pisze:

Kod: Zaznacz cały

Co do tego, ze niby to Cloud mial go wrzucic, bo seph mial sie "ugiac pod mocą płynącą ze zranionych uczuć czlowieka, ktory nigdy do niczego nie doszedl", hmm jakby nie patrzec zeby nie wiem jaką moc posiadal, jednak Cloud byl zwyklym szeregowcem, a Sephiroth jak sam zauwazyles, tym no.1, wiec bylo to troche nierealne zeby od tak go zabil tylko dzieki milosci do bliskich.
A moim zdaniem to jeden z ładniejszych motywów Finala. Z jednej strony mogło by się wydawać, że tak naprawdę nikim, a jednak ta scena (mam na myśli wersję z gry) pokazuje, że był kimś naprawdę wyjątkowym.

chomik pisze:

Kod: Zaznacz cały

Cloudowi udaje się zbiec, a dwaj żołnierze w raporcie wymieniają go jako zaginionego &#40;albo zmarłego, nie pamiętam dokładnie&#41;.Te wydarzenia widzimy w retrospekcji, jeśli na 3 dysku wrócimy do Shinra Mansion w Nibelheim. Cloud pod wpływem szoku miesza swoją zwichrowaną psychikę ze wspomnieniami Zacka, i z jego mieczem udaje się na dworzec w sektorze siódmym, gdzie nadal w kiepskim stanie znajduje go Tifa. i niedługo później zaczyna się gra właściwa. Ufff...

Kod: Zaznacz cały

Tylko jak to możliwe. Widzimy, że był warzywem, więc jak uciekł, jak znalazł się w pociągu a potem w jakim stanie zastała go Tifa?
Myr

Post autor: Myr »

Kod: Zaznacz cały

moze hojo go wyrzucil po tym jak stwierdzil, ze byl nieudanym eksperymentem &#58;&#41;
Craven

Post autor: Craven »

No i zapomniałem napisać, że zachwycony jestem przedstawieniem w Last Order Buster Sworda - w przeciwieństwie do AC widać jego ciężar i bezwładność. to nie plastikowa zabawka, tylko Zack w widoczny sposób jest nadnaturalnie silny (SOLDIER 1-st class - sie skacze, sie pływa...). Do tego starcie w reaktorze też jest IMO wyśmienite, trochę zaskoczyły mnie zarzuty do niego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kompilacja FF VII i spin offy (AC, BC, CC, LO, DoC)”