Final Fantasy VII: Last Order - SPOILERY!

Tu znajdują się wszystkie nowe dodatki do historii FF VII

Moderator: Moderatorzy

Myr

Final Fantasy VII: Last Order - SPOILERY!

Post autor: Myr »

Widzial ktos? Jest swietny, momentami lepszy niz AC, genialnie przedstawiony flashback imo... ale nie chce za wiele zdradzac jesli nie bede mial z kim pogadac ;)
Ostatnio zmieniony sob 17 wrz, 2005 09:20 przez Myr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Lepszy niz AC? Nie ma nic lepszego ;P
Poprostu niezla OAV'ka, ktora przypomina pare spraw i dodaje jeszcze troszke swiatla do calosci.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Myr

Post autor: Myr »

Chodzi mi o to, ze niektore sceny ruszyly mną bardziej niz AC, swietne zakonczenie, b. fajne przedstawienie zacka, w ogole bardzo fajny "bonus" bo filmem tego nazwac nie mozna ;).
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Cisza. Jeszcze nie glądałem tego a tu już spoilery są.

Flashback... Zack... dzięki wielkie :(
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Myr

Post autor: Myr »

nikt ci nie kazal czytac ;), pozatym, ze zack i flashback to raczej nie spoiler- podstawowa wiedza ;p
Ostatnio zmieniony sob 17 wrz, 2005 09:18 przez Myr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Nie uważam, żeby sensowne było zakładanie tematu o filmie, który jest dodatkiem do AC, który jeszcze nie miał nawet oficjalnej premiery u nas :twisted: Potencjalna wylęgarnia spoilerow dla wszystkich, którzy jeszcze nie oglądali - a jest takich osób sporo.
Myr

Post autor: Myr »

Jak ludzie chcą czytac spoilery to ich sprawa, ja ich nie zmuszam ;)
Myr

Post autor: Myr »

fakt, jak ogladalem pierwsze minuty to bylem nieco zawiedziony tymi kolorami, ale potem sie przyzwyczailem, w koncu nie o kolory tu chodzilo ;). Nic nowego nie powiem, ale i tak uwazam, ze jak na 'bonus' filmik jest bardzo przyjemny.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Myr pisze:Jak ludzie chcą czytac spoilery to ich sprawa, ja ich nie zmuszam
To raczej tobie należy się drobna uwaga. W regulaminie jest punkt o Spoilerach i wedle niego twoim obowiązkiem jest je zaznaczać, właśnie PO TO, by ludzie mieli wybór, czy CHCĄ przeczytać spoilery.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Myr

Post autor: Myr »

wybacz, dodalem do nazwy tematu 'spoilery', jesli to nie wystarczy moge oznaczac "codem", ale dla mnie troche to sie mija z celem jesli w nazwie tematu jest napisane 'spoilery', zobacz co sie dzieje w topicu AV - biale strony ;), a chyba nie takie bylo zamierzenie :).
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Wiem, ALE ludzie są różni i albo nie zauważą przez roztargnienie słowa "Spoiler" w temacie (vide Kris) lub wykażą się przytomnością i elokwencją lunatyka. Za przykład niech starczy to, że mamy kompletnie i szczegółowo opisane solucje, a i tak zdarzają się w Helpie tak banalne pytania, że głowa boli, a wszystko wynika z nieumiejętnego czytania. Takich przypadków jest sporo, dlatego dla świętego spokoju stawiaj te Spoilery, bo nie zawsze można liczyć na trzeźwość umysłu czytelnika.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Ej ja czytam tylko watki, które mnie interesują. Poza tym jak pisałem swojego posta to napisu SPOILER w temacie jeszcze nie było. Także to nie roztargnienie.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Niech płacą za nieuwage - mam komuś pod nos wszystko podstawiać bo ma problem z czytaniem? A jak ktoś ortografa postawi to 600 osób go poprawia :?

Temat o last order został poruszony w "newsach" - chyba sie powtarzamy
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Mi się Last Order bardzo podobało :] Widać było, że Zack to prawdziwy SOLDIER 1st Class :> A przede wszystkim ciekawiło mnie, jak pokażą scenę, w której

Kod: Zaznacz cały

Sephiroth ciachnął Clouda mieczem, a ten go wyrzucił za barierke :]
troche to w LO zmienieli, ale i tak wyszło bardzo dobrze :]
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Krakers, szarobure to fajne kolorki :D A TSW było za kolorowe XD
A AC jest kolorowe momentami XD
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kompilacja FF VII i spin offy (AC, BC, CC, LO, DoC)”