Final Fantasy VII: Last Order - SPOILERY!

Tu znajdują się wszystkie nowe dodatki do historii FF VII

Moderator: Moderatorzy

Craven

Post autor: Craven »

Chyba nawet w tym temacie o tym pisano - jeśli na 3 CDku FF7, powrócimy do Shinra mansion i zejdziemy do podziemi, to ukaże się nam cała, całkiem spora sekwencja, wyjaśniająca losy Zacka i Clouda od momentu wydarzeń w reaktorze Mako, aż po śmierć Zacka.
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

Heh, no tak, ale czy LO to na pewno FF VII? :D
Ain't no sunshine when I'm gone.
Craven

Post autor: Craven »

No ja mówię o FFVII :]
Natomiast LO jest taką wariacją na temat - w/g mnie baardzo udaną, mimo jednej wpadki - tj. śmierci Sephirotha.
Kuja

Post autor: Kuja »

No fakt zdurnialem wtedy... :shock:
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

http://www.youtube.com/watch?v=KmVxht4H ... st%20order
Macie tu LO - jak ktos nie widzial ^^ po agielsku ale to nic ;)
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

No chyba dobrze, że po angielsku, nie? :shock:
Ain't no sunshine when I'm gone.
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Markfrompoland pisze:No chyba dobrze, że po angielsku, nie? :shock:
-_-'' lol, ja bym wolal zeby napisy byly po polsku......... po co sie jeszcze bawic w tlumaczenie- film sie oglada dla przyjemnosci, a nie po to zeby angielski sobie przypomniec...
Awatar użytkownika
neo rpgomaniak
Kupo!
Kupo!
Posty: 85
Rejestracja: pt 10 mar, 2006 15:22
Lokalizacja: Z domu

Post autor: neo rpgomaniak »

Ja oglądałem z polskimi napisami! Fajne. Szczególnie jak Sepihiroth łeb urywa i wlaki. Ale ja tam wolę ff7 Ac.
Psychotest osobowościowy bez pytań
:P Kto to zrobił?!
Komosz

Post autor: Komosz »

Final Fantasy 7 AC wymiata , LS też jest super ( przecież to FF :D ) ale już pominając rysumkową grafike , i troche krutótki to wyjaśnia nam dużo motywów z gry a ro jest najważniejsze bo w AC to się na tym nie skupia.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Komosz pisze:( przecież to FF :D )
No i co z tego? Gorszego argumentu podać się nie da. Jak SE wypuści grę o dalszych losach Yuny i nazwie ją "Final Fantasy" to też będzie super "bo to Final"? O_o Fanboye są niebezpieczni.
to wyjaśnia nam dużo motywów z gry
Chyba raczej zmienia fabułę i sceny z gry. Wbrew pozorom w samym FF7 nie jest aż tak wiele niejasności, za to jest spore pole do popisu w dodawaniu nowych wątków.
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Mi w Last Order przede wszystkim podobała się grafika i walka Sephirotha i Zacka. Fabuła w miąre odzorowana prócz

Kod: Zaznacz cały

śmerci Sepha  :?, nie wiem czy to tak symbolicznie zrobili czy w grze tak miało być według wcześniejszych założeń
[/code]
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ivy pisze:Chyba raczej zmienia fabułę i sceny z gry. Wbrew pozorom w samym FF7 nie jest aż tak wiele niejasności, za to jest spore pole do popisu w dodawaniu nowych wątków.
Dokładnie. Z resztą istniej coś takiego, jak FF VII Ultimania Guide, gdzie oficjalnie wyjaśniono wszystkie wątki z gry, niejasności i coś co mogło powodować kłopoty z odbiorem. Wydane tylko po japońsku, ale na szczęście na IGN jest angielskie tłumaczenie.
FF VII Ultimania Guide po angielsku na IGN - jeżeli komuś zależy, to niech poczyta, bo rozjaśnia w sumie wszystkie wątpliwości (dla fanboy'a/fangirl pozycja obowiązkowa XD ).
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Sword
Kupo!
Kupo!
Posty: 88
Rejestracja: pt 01 wrz, 2006 12:16
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Sword »

Dyzio_USSJ pisze:Mi w Last Order przede wszystkim podobała się grafika i walka Sephirotha i Zacka.]
Jeden z najlepszych momentów

Kod: Zaznacz cały

 do których(przynajmniej według mnie :grin: ) zalicza się walka Zacka z żołnierzami Shinry. Zack zrobił naprawdę dobre wrażenie tym, że osłonił Clouda własnym mieczem, wskutek czego pozostał bez broni. (Dobry dowód na to, że Zack był przewidujący, troszczący się o przyjaciół i dobrze walczył :D .) 
Dyzio_USSJ pisze:Fabuła w miąre odzorowana prócz

Kod: Zaznacz cały

śmerci Sepha  :?, nie wiem czy to tak symbolicznie zrobili czy w grze tak miało być według wcześniejszych założeń

Kod: Zaznacz cały

 Może raczej symbolicznie, bo ten fragment naprawdę się wpasował w klimat LO, mimo, że kompletnie zmienia wątek.
Kobieta zmienną jest...
Ankh
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: pn 26 sty, 2009 16:46

Post autor: Ankh »

Craven pisze:mimo jednej wpadki - tj. śmierci Sephirotha.
a nie było w grze tak że Sephiroth był uważany za zmarłego przez te ileś lat? o.O
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ankh pisze:

Kod: Zaznacz cały

a nie było w grze tak że Sephiroth był uważany za zmarłego przez te ileś lat? o.O

Kod: Zaznacz cały

Chodzi raczej o sposób, w jaki zginął - co to miało być, spektakularne samobójstwo?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kompilacja FF VII i spin offy (AC, BC, CC, LO, DoC)”