Final Fantasy VII: Last Order - SPOILERY!

Tu znajdują się wszystkie nowe dodatki do historii FF VII

Moderator: Moderatorzy

Knorr

Post autor: Knorr »

@Boni: no jak to skad... z japonii wszyscy sobie sprowadzili ultimate edition ;] Przeciez na tym forum oczywiscie nikt nie korzysta z p2p...
btw: czy wie ktos czy AC US/EU tez bedzie w kilku wersjach sprzedawana ? :>
JCP

Post autor: JCP »

Mnie się ta animacja niezbyt podobałą .. ale jako 20 minutowy dodatek dofilmu może być ... wyjaśnia kilka nieścisłości w grze ale można się było bez tych wyjaśnień obyć

Kod: Zaznacz cały

 Moim skomnym zdaniem Scenka w której Cloud ciachnął Sephirotha była lepsza niż ta w grze... ale to że Sephy sam skoczył było głupie .. no i (już to gdzięś piasłam )_ zawcześnie się ten 'filmik' skończył ... myślałam że pokażą jak zatłuki Zacka 
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

qrcze nie chca mi napisy wejsc,inne wchodza,nawet wklejalam te z LO do tych dzialajacych i tez nic :/

Krak co jest z tymi Twoimi napisami?

...moze poszukam angielskich...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Kod: Zaznacz cały

Ja liczyłem że będzie pokazana walka ze smokiem, tak jak jest to w grze :D
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Myr

Post autor: Myr »

troche nie ten czas Preacher, ale dobre by to bylo :D
Knorr

Post autor: Knorr »

@Garnet: hmm... mialem ten sam problem - troche pomieszalem w subedicie, zmienilem wartosc fps, format napisow i dziala ^^, jak masz aktualnego maila to wlasnie wyslalem ta zmieniona wersje...
Moze pomoze
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

OneWingedAngel pisze:Garnet sprawdź Quiz Anime 1 stronę. Jest tam program co powinien sobie dać radę.
juz nie trzeba bo :)

Knorr pisze:wlasnie wyslalem ta zmieniona wersje...
dzialaja:)
THX U BARDZIO :*********
Obrazek
Obrazek
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Knorr

Post autor: Knorr »

@Garnet: U're welcome ;]
Jakby Ci nie dzialaly jeszcze jakies napisy to polecam subedit player - zmienia sie format napisow na czasowy i wszystko dziala idealnie.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

bede pamietac :] bo jeszcze nigdy mi sie cos takiego nie zdarzylo...

co do anime..przede wszystkim za krotkie:] kreska mi sie podoba,lubie ciemne kolory,a to nie jest opowiesc o milosci nastolatkow,wiec dla mnei sa ok :]
fajne mieszanie czasu,wszyscy turks-ciekawe jak bedzie wygladac crisis core:]
chociaz mogli jeszcze pokazac wczesniejsze wydarzenia..ale to juz...whatever:]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Myr pisze:troche nie ten czas Preacher, ale dobre by to bylo

Kod: Zaznacz cały

Jakto nie? Przecież z tego co pamieam to podczas tego jak jedzie się do Nibelheim we wspomnieniach Clouda zastajemy zaatakowani przez smoka i dlatego miałem nadzieje zobaczyć tą walke ;) ..chyba że cos pomieszałem :P
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
shinigami

Post autor: shinigami »

Kod: Zaznacz cały

A IMO było kiepskie.. Może dla tego, ze jeszcze nie orientuje sie do końća w fabule (aczkolwiek to co było w LO raczej rozumiałem...) Tak czy inaczej kreska mogłaby być lepsza(choć rzeczywiscie barwy były w porządku), poza tym nie podobali mi się turkowie i strasznie irytował mnie Sephiroth (IMO go zepsuli po prostu) a jeszcze jak raz miał długi miecz (jak w grze) a raz zwykłą katanę.. Ehh... No i czasami kreka była nie do zniesienia (np niektóre momenty walki Zack vs Sephiroth).... Takie ejst moje zdanie.... A Smok rzeczywiscie jest... Choć jakoś nie załuję, ze tej walki nie było...
Myr

Post autor: Myr »

Preacher pisze:

Kod: Zaznacz cały

Jakto nie? Przecież z tego co pamieam to podczas tego jak jedzie się do Nibelheim we wspomnieniach Clouda zastajemy zaatakowani przez smoka i dlatego miałem nadzieje zobaczyć tą walke ;) ..chyba że cos pomieszałem :P
Wydawalo mi sie, ze akcja zaczyna sie juz po dojechaniu do Nibelheim, wiec nie bylo dokladnie tego czasu, jak jechali tylko od razu akcja dziala sie w miescie, ale chyba musze jeszcze raz obejrzec :D
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Myr pisze:Wydawalo mi sie, ze akcja zaczyna sie juz po dojechaniu do Nibelheim, wiec nie bylo dokladnie tego czasu, jak jechali tylko od razu akcja dziala sie w miescie, ale chyba musze jeszcze raz obejrzec
bo jest tak jak mówisz, jednak nim jeszcze zobaczyłem to wiedziałem o czym mniej więcej jest i miałem nadzieje zobaczyć tę walkę ;)
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
JCP

Post autor: JCP »

shinigami pisze:

Kod: Zaznacz cały

strasznie irytował mnie Sephiroth (IMO go zepsuli po prostu) 

Kod: Zaznacz cały

 mnie tam on się akurat podobał .. no może był trochę zaspokojny, ale widać było że to świr .. ale co do 'kreski' to była bardzo fajna ... postacie przypominały te z rysunków T. Nomury do gry .. więc chyba dobrze 
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Mnie się design podobał- kreska była podobna chociażby do tej z filmu Escaflowne.

Kod: Zaznacz cały

Sephiroth wyszedł tak jak powinien - tylko Elena, Rude i Reno jakoś tak dziwnie wypadli.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kompilacja FF VII i spin offy (AC, BC, CC, LO, DoC)”