Final Fantasy VII: Dirge of Cerberus

Tu znajdują się wszystkie nowe dodatki do historii FF VII

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ascalon
Kupo!
Kupo!
Posty: 93
Rejestracja: ndz 28 sie, 2005 13:56
Lokalizacja: Chaos Sphere
Kontakt:

Post autor: Ascalon »

No skoro można zamieniać się w Galian Beast i Chaosa to pewnie można też w Death Gigasa i Hellmaskera , a może dorzucili jeszcze jakieś dodatkowe przemiany.
Pożyjemy zobaczymy (Kermi szybko przechodź i opowiadaj ;) )
Jesteśmy otoczeni? Wspaniale ! Możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

haha... :P Można sie zamieniać tylko w JEDNĄ bestię!! :P przynajmniej z tego co narazie doszłam... A z powodu nawału prac, szkoły i czytania HP nie mam czasu grać... I dopiero mam ok... 6 godzin od wczoraj... Ludzie!! Dopiero w czerwcu ma być?? why?? why?? why... ;(

Edit:
Info o postaciach, fabule itp. znajdziecie na stronieDoC
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Ascalon pisze:albo jeszcze lepiej polskie napisy
Czyś ty oszalał...? oO"
vacek pisze:Czyli w europie może nie być za pół roku tylko coś koło gwiazdki po przeważnie dostajemy gry pół roku po USA.
SE stara się podobno o termin około gwiazdkowy. Pożyjemy zobaczymy.
Kermi pisze: Można sie zamieniać tylko w JEDNĄ bestię!!
Kermi pisze: z powodu nawału prac, szkoły i czytania HP nie mam czasu grać... I dopiero mam ok... 6 godzin od wczoraj
Czyli na podstawie 6 godzin grania stwierdzasz, że w trakcie całej gry można zmienić sie tylko w jedną bestię.... nono... ;P

[shadow=violet]EDIT:
Nie wiem, czy zauważyłaś emotę ;P[/shadow]
Ostatnio zmieniony pn 30 sty, 2006 21:44 przez Lady Luck, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Nie wiem czy zauważyłaś, ale napisałam że JAK NARAZIE... No i nie wydaje mi isę, że można się zmieniać w inne bestie, bo ta gra jest tak zrobiona, że kazdy przycisk coś robi... No to w sumie, czym by się zmieniało?? Chyba, ze w Menu... Ale nie wydaje mi się
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Dobrze że chociaż niektórzy z was mają albo będą mieć możliwość zagrania w DC. Ja niestety na swoim blaszaku nie będe miał okazji. :sad:
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Ja jakos nie żałuję :? hmmm....Wepchnięcie Gackta do świętości FF7 pozostawie bez komentarza...

Co jak co ale pojawienie się w jakiejkolwiek pochodnej FF7 japońskich piosenkarzy w moim wypadku nie będzie tolerowane ....

Dziekuję za uwagę ... :?
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
M@rio_16

Post autor: M@rio_16 »

Nie wiem bo nie grałem :) ale sądząc po komentarzach innych graczy ta gierka to SHIT.Tak jak się zresztą spodziewałem po Square-Enixie.
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Dlaczego uważasz, że to shit przepraszam bardzo?? Jeszcze w to nie grałeś, a już że głupie... Poza tym - dla innych może być głupie, ale Tobie może sie podobać... Naprawdę fabułę ma (NA PEWNO, bo nie rozumiem) bardzo fajną... Super system walki (o ile można to tak nazwać) i w ogóle... Muzyczka jest cudowna!! (chociaż jej mało trochę w tej grze...)
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Nie wiem bo nie grałem n ale sądząc po komentarzach innych graczy ta gierka to SHIT.Tak jak się zresztą spodziewałem po Square-Enixie.
No ja wlasnie tez cie troche nie rozumiem NIE grales to plz nie wypowiadaj sie ze DC jest glupie
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Jemu chodzi o to że poniewasz FFX-2 wydane przez square-enix niespodobało to uwarza że niespodoba mu się DoC.
Calkiem mozliwe ale uwiez, ze sa ludzie ktorym FFX-2 sie podoba ,nawet znam takiego czlowieka i ja sam tez nie uwazam, ze bylo totalnie spieprzone, moze nie bylo najlepsze, ale czasami chce mi sie jeszcze raz przejsc.
Ostatnio zmieniony ndz 10 maja, 2009 16:48 przez Kimahri, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Sama postac Gackt'a nie bylaby zla gdyby nie to kogo z niego zrobili ;/
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Ale zaraz, zaraz... Jaka postać Gackt'a?? Gdzie?? No i btw. FFX-2, mi tam się podobało... ;p muzyczkę miałą momentami głupkowatą, ale "Eternity" jest piękne jakby nie patrzeć... ;P no...
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Sama postac Gackt'a nie bylaby zla gdyby nie to kogo z niego zrobili ;/
hehe..tez juz wiesz;P
coz...z drugiej strony mozna sie bylo tego spodziewac,po tym jak se nie podawalo zadnych info o nim

Kermi pisze:Ale zaraz, zaraz... Jaka postać Gackt'a?? Gdzie??
przeczytalam,ze pokazany jest

Kod: Zaznacz cały

tylko w ukrytym filmiku
wiec jego anty-fani imho nie maja na co narzekac:]
< Gackt to ten j-rockowy piosenkarz,poza wystapieniem w grze,wykonuje tez 2 piosenki do gry...zajrzyj do newsow,sa tam jego foty etc;)>
M@rio_16 pisze:ale sądząc po komentarzach innych graczy ta gierka to SHIT.
ja jak narazie znalazlam tylko 2 recenzje
http://www.gamefaqs.com/console/ps2/review/924449.html i zle nie sa
btw w jednej to mi sie najbardziej podoba ^^

Aya&#8217;s Makeover (in Goth Chic)

For all intents and purposes, DoC is in fact, the long forgotten vaporware known as Parasite Eve 3. Take the gameplay engine from Aya Brea&#8217;s second adventure and perform some minor tweaks here and there; you more or less have this so-called &#8216;new&#8217; game.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Ktos mocno przesadzil imo. Do PE tej grze daleko, je sie raczej czulem troche jakbym gral w RE4. Namierzanie troche denerwowalo na poczatku :/ Grafika jest genialna(cut-scenki jakosci Advent Children), muzyka tez niezle. Sam gameplay to nie jest nic nadzwyczajnego, ale dla mnie DoC to taki troche "fanfic" i tu sie liczy fabula :D
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Gokulo pisze:Do PE tej grze daleko, je sie raczej czulem troche jakbym gral w RE4.
tez dobrze;P <chociaz to ;)>

anyway..tak sobie teraz czytam o DC....mam na mysli..

Kod: Zaznacz cały

oczywisty sequel gry  &#58;roll&#58;
SE widac sie rozkreca -_- ... a sama gra niezle namiesza w fabule 7


aha chyba jeszcze nie dawalam linka do drugiej piosenki Gackta ^^"
http://www.megaupload.com/?d=K876SQ7O
jest caly singiel plus wersje instrumental spakowane w zip
nawet longing bardziej mi sie spodobalo niz redempton;P
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kompilacja FF VII i spin offy (AC, BC, CC, LO, DoC)”