Final Fantasy 3 Android pytanie

Szukasz pomocy przy FFach starej generacji (NES SNES)? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cloud Strife
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: ndz 12 wrz, 2010 01:59
Lokalizacja: Spira After
Kontakt:

Final Fantasy 3 Android pytanie

Post autor: Cloud Strife »

Witam wszystkich. Zakupiłem tąmże wersję ostatnio z marketu. Tak gram sobie na mojej Xperii X8. I tu mam do was pytanie. Kiedy da się zmienić klasę postaci? Bo doszedłem do tych kopalni mytrilowych, ale szkielety mnie non stop zabijają. Jakieś rady? Bo to dopiero początek gry,a zapowiada się nieźle.
Ukończone częsci FF: 3 NES(80h), 4 GBA (200h), 5 SNES (120h), 6 SNES (150h), 7 PSX (140h), 9 PSX (60h), 10 PS2 (89h), Crisis Core PSP (70h), Mistic Quest SNES (30h), Tactics Advance GBA (120h)
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Z tego co rozumiem, wersja na Androida jest taka sama jak na DS. W tej wersji klasy postaci możesz zmienić po pokonaniu dżina.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Cloud Strife
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: ndz 12 wrz, 2010 01:59
Lokalizacja: Spira After
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

Nic dzieki. Teraz przejsc te kopałnie i dzina pokonać. Nic trzeba się za expienie zabrać...
Ukończone częsci FF: 3 NES(80h), 4 GBA (200h), 5 SNES (120h), 6 SNES (150h), 7 PSX (140h), 9 PSX (60h), 10 PS2 (89h), Crisis Core PSP (70h), Mistic Quest SNES (30h), Tactics Advance GBA (120h)
rma6

Post autor: rma6 »

Witam mam problem. będąc w Water Cave na drugim kontynencie i walcząc z Krakenem postacie zamieniają się magią znaczy się magią black wizarda "operuje" kto inny i tak dalej i nie mam pojęcia jak pokonać przeciwnika. Pomóżcie
ODPOWIEDZ

Wróć do „HELP - fabuła, przejście, techniczne”