final fantasy VI advance - dziwna jaskinia - opis przejścia

Szukasz pomocy przy FFach starej generacji (NES SNES)? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

spioszeq
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: pt 18 wrz, 2009 19:17

final fantasy VI advance - dziwna jaskinia - opis przejścia

Post autor: spioszeq »

Witam, nie znalazłem na forum nawet wzmianki o niej, ani w opisie przejścia na stronie głównej, mianowicie chodzi mi o jaskinie, którą odkryłem dopiero po zabiciu kefki(może i można się do niej wcześniej dostać), znajduje się ona niedaleko coliseum, na jednej z dwóch małych wyspek, przy lądowaniu wybiera się 3 drużyny(podobnie jak na kefka tower) i trzeba główkować znów z przyciskami. Cechą rozpoznawczą jaskini na pewno będą pieczęcie żywiołów które blokują przejścia - gdy się zabije bossa danego żywiołu to pieczęcie nikną. Dodam jeszcze, że potwory są tu bardzo harde i z tego powodu bardzo mi zależy na przejściu jej, bo moja drużyna jest bardzo dopakowana i zmiotła kefke w dwóch turach, a tutaj przy pierwszym bossie(ice dragon, ale nie ten którego pokonujemy w fabule gry - ten ma 97 lvl i walczysz z czterema naraz ) miałem problemy. Więc do rzeczy, poszukuję dokładnego opisu jak ustawiać drużyny na przyciskach aby tą jaskinię wyczyścić ze wszystkich bossów, na itemach mi mniej zależy, a na opisach walk w cale. Z góry dziękuję jakby ktoś napisał taki tutorial, a jak ktoś by dopiero zamierzał to rozgryźć to mogę zamieścić zdjęcia z konsoli gdzie dokładnie tą miejścówę znaleźć - ja wymiękłem i po ice dragonie nie wiem jak sobie poradzić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HELP - fabuła, przejście, techniczne”