FF4 POMOC

Szukasz pomocy przy FFach starej generacji (NES SNES)? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Mister_Di

FF4 POMOC

Post autor: Mister_Di »

HEEELLLLPPPP !!! Ludziska powiedzcie jak po pokananiu doktorka w Tower of Bab-il posunac dalej qest. Red Wings mnie nie gonia, Cid sie nie zjawil. Gram w wersje pseudo japonska z tlumaczeniem ang :evil:
Ostatnio zmieniony ndz 04 lis, 2007 17:32 przez Mister_Di, łącznie zmieniany 1 raz.
Etelgrin

Post autor: Etelgrin »

Czy to aby niepisze w solucji do FF4 na krypcie??

masz link: http://www.k-ff.com/Final4/index.php?n=6
Mister_Di

Post autor: Mister_Di »

Tak pisze ale sie nic nie zgadza. Red Wings mnie nie gonia, a Cid sie nie zjawil. A przecierz pokonalem doktorka, zdobylem klucz i poszedlem rozwalic na 5-tym poziomie sterownie. Moze cos przeoczylem ???
Etelgrin

Post autor: Etelgrin »

Cóż ostatnio w FF4 gralem dawno, ale moze najpierw powinienes pogadac z Cidem w Dwarf Castle, czy naprawil juz Enterprise (bo wydaje mi sie ze teraz masz Falcon)
i potem Enterprise'a gonią Red Wings

2 opcja King Giott daje ci taki klucz (niepamietam dokladnie kto ale to mogla byc Ksiezniczka) trzeba poleciec na dół tam bedzie miasto Dwarfów, potem kawalek w lewo znajdziesz tam taka jaskinie z Sealed Doors ten klucz to otworzy i potem zaglebiasz sie w jaskinie

Napisalem dwie opcje bo niedokladnie pamietam ten momet gry, ale sproboj na oba sposoby, jest jeszcze ostatnia opcja ratunku gadaj ze wszystkimi z kim sie da

Powodzenia

[ Dodano: Czw 22 Gru, 2005 12:58 ]
Tekst przytoczony z solucji zamieszczonej na krypcie
"Po pokonaniu pana doktora dostaniesz klucz do wieży. Z nim czym udaj się na poziom 5F i otwórz zamknięte drzwi przy drabinie. W środku czeka rozprawa z niewielką grupą słabych Impów, a po ich wyeliminowaniu akcja potoczy się sama. Gdy odzyskasz kontrolę udaj się na parter i czym prędzej uciekaj z wieży. Z pomocą przyjdzie ci Cid, ale sytuacja wcale się nie uspokoi, bo w pościg za tobą ruszą Red Wings. Ostatecznie drużynie uda się wydostać na powierzchnię i zgubić ogon. Posłuchaj rady Cecila i wpadnij do Baron."

Dokładnie tu sie zacioleś :?:
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

Jak gralem pierwszy raz, mialem podobnie... po prostu niepelny room sciagnales (ang.v. powinna miec 1 049 088 bajtów)
VegettoSSJ2

Post autor: VegettoSSJ2 »

czy mozna rydią zdobyc meteo albo rosą holy???
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

VegettoSSJ2 pisze:czy mozna rydią zdobyc meteo albo rosą holy???
Tak. Level Upuj dalej, a w końcu się nauczą ;) (coś koło 60 LV, zależy też, czy grasz na SNESie, czy PSXie).
VegettoSSJ2

Post autor: VegettoSSJ2 »

a mam jeszcze 1 pytanie:
gdzie dokladnie jest Yang w quescie z ragnarokiem?
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

VegettoSSJ2 pisze:gdzie dokladnie jest Yang
http://www.k-ff.com/Final4/Grafika/mapa_podziemi.png w miejscu zaznaczonym jako Sylph Cave, jeżeli szukasz go już pod koniec gry.
VegettoSSJ2 pisze:w quescie z ragnarokiem?
:?: w czym?
VegettoSSJ2

Post autor: VegettoSSJ2 »

To ze w sylph cave to wiem ale na kturym poziomie?? i jak dokladnie do niego dotrzec -sory za bład chodziło mi o zdobyci3e spoona a nie ragnaroka
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

VegettoSSJ2 pisze:To ze w sylph cave to wiem ale na kturym poziomie?? i jak dokladnie do niego dotrzec
Eh... leniwy jesteś ;]

Wchodzisz do jaskini. Idziesz na dół. Włazisz po schodach. Potem w dół i w wejście na lewo. Znowu idziesz w lewo i schodzisz po schodkach w dół. Potem idziesz do końca w górę i po schodach. Potem już idziesz w dół i w prawo. Tam jest dom Sylph.
VegettoSSJ2 pisze:sory za bład chodziło mi o zdobyci3e spoona a nie ragnaroka
Spoon'a? Teraz to już w ogóle nie wiem o co chodzi _^_ Chyba, że grasz w wersje na GBA i tam jest coś takiego...
SHAOLIN

Post autor: SHAOLIN »

Mam ff1, 2, 3 ale brakuje mi 4, 5, 6 :wink: wiecie może skąd je można pobrać :?:
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

SHAOLIN pisze:4, 5, 6 :wink: wiecie może skąd je można pobrać :?:
Znajdziesz je na tej oto stronie: www.google.pl
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Kickic

Post autor: Kickic »

To pytanie, jest kierowane to FF IV Advance...Więc tak, jaki jest potwór w bestiary na miejscu 60, bardzo proszę o pomoc, wiem, że potwory od 61 miejsca zdobywa się w tower of Zozo (sorki jak źle napisałem) po odzyskaniu kryształu ziemi (

Kod: Zaznacz cały

Tuż przed śmiercią Tellacha)
, i na ten statek niemożna wrócić jak posuniemy się w fabule. Więc nie wiem czy ten potwór jest z tego statku, czy może z jaskini mrocznego elfa, bardzo proszę o pomoc, a jeśli jest ze statku, to czy można zdobyć go w inny sposób? Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony sob 24 mar, 2007 17:54 przez Kickic, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HELP - fabuła, przejście, techniczne”