FF5 POMOC: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FFach starej generacji (NES SNES)? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

jest dostępne w wersji GBA ( dodali 4 joby więcej ) , necromancera dostajesz jak przejdziesz dodatkowy dungeon. Krypta ma solucje ze zwykłej wersji ff5
www.ttadvance.ca - let's play
grzgrzegorz
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: pt 28 gru, 2012 18:19

Post autor: grzgrzegorz »

O co konkretnie chodzi? na czym polega ten qust?
I ponawiam pytanie o cleft of dimension bo nadal nie mogę tam wejść.
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

Co do Twojego problemu z Cleft of dimension to w sumie nie pamiętam , powinno ukazać Ci się przejście i już. Statkiem na to nalatujesz i powinieneś być w środku...

Co do dodatkowego dungeona , to prócz dodatkowych jobów znajdziesz dwóch najlepszych przeciwników w grze mianowicie Omega MKII i ... Neo Shinryu ( ten to jest dopiero kozak - jeden z trudniejszych przeciwników ze WSZYSTKICH finali - np taki emerald weapon i ruby razem mogą mu pięty lizać ) , prócz tego jest jeszcze jeden ostatni boss Enuo , ale on to akurat jest cienki...

Jak pokonasz Enuo , zdobywasz necromancera.

Warto zagrać w ff5a bo naprawdę tutaj pokonując neo shinryu udowadniasz że jesteś naprawdę dobry , Omega mkii nie jest jakaś trudna , wystarczy dobrze trafić z elementem i wystarczą 2 kolejki i omega leci do piachu.
www.ttadvance.ca - let's play
grzgrzegorz
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: pt 28 gru, 2012 18:19

Post autor: grzgrzegorz »

Mam pytanie. Przeszedłem właśnie 5-tkę i coś mnie tchneło żeby przejrzeć joby. I mam w związku z tym pytanie. Czy tylko Ja mam taki problem, że nie mam Huntera? Co może być powodem? Przeszedłem całość i raczej zebrałem wszystkie kryształy, więc to nie to. O co może chodzić? Był taki moment w zbieraniu rozprysnietych kryształów, że był taki odłamekoddzielnie od innych( gdzieś poleciał za jakieś pekniecie w podłodze chyba) i nie pamietam czy go zebrałem, czy nie....może to przez to....?
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Ten dodatkowy kryształek to Mime, więc to nie dlatego. Jak dotąd nie słyszałem o takim problemie. Jeśli grasz na emulatorze, możesz wrzucić screena?
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
ODPOWIEDZ

Wróć do „HELP - fabuła, przejście, techniczne”