FF5 POMOC: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FFach starej generacji (NES SNES)? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Mam 21 więc to nie problem :) Hmmm... to co ty tam masz, egzaminy gimnazjalne :) No tak (chyba coś takiego jest, sorki, ale nie orientuję się jeszcze w tym systemie :D).
Dyzio

Post autor: Dyzio »

Orientujesz się :) tak bede miał egzaminy gimnazjalne w 3 klasie
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Mam pytanie: Czemu nie mogę się nauczyć Lv5Doom od potwora z 64 strony księgi?
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Zasada polega na tym, że postać chcąca sie nauczyć LV5 Doom musi tym atakiem oberwać (czyli w tym przypadku umrzeć). Podobnie jest z innymi czarami tego typu tj. LV2 Old, LV3 Flare i LV4 Quarter
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Dobra, gdzie w drugim świecie podbić levele??
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Mnie sie dobrze levele nabija w Great Forest of Muah.
Ludzix

Post autor: Ludzix »

Aha - w Mirage, w każdym sklepie jest dwóch sprzedawców. Jeden sprzedaje słabiaki, a drugi, ukryty, naprawdę mocne rzeczy. Aby dostać się do czarów 6-go poziomu w Mirage musisz obejść sklep (tam jest obejście) i nadal będąc na tym murze (nie schodź schodami) wejdź w ukryte drzwi - wygląda to, jakbyś wchodził w dach.
Dyzio

Post autor: Dyzio »

teraz ja mam pytanko czy idzie znaleść magical lamp o której mówią krasnoludy ?? W jeziorku jeśli nadusimi w prawym dolnym rogu A ( przycisk SNES) to jest jakieś światło ale potem go nie ma to na pewno nie ta lampa ale to też dziwne. Aha wykonałem dosyć ciekawy quest mianowicie w Mirage pewien jegomość obiecuje nam coś dać jeśli obejdziemy świat Chocobo no i zrobiłem to :d lecimy statkiem bądź czarnym chocobo po Boko ( Chocobo Butza) i jedizemy :) dostajemy płaszcz Mirage jak na ten etap to średni i jest prawie nic nie wart 50 Gil -_- ale jednak jest satysfakcja :) jak zerknełem na opis Krypty to tego quest nie był napisany

[ Dodano: Sob 05 Mar, 2005 ]
Los mi sprzyja jak nie wiem co mam magiczną lampę :D wspaniale jest ona przy wodospadzie Istory Falls trzeba iść Chocobem na rzece potem pojawi sie nam wodospad zrobić jeden krok i A i jest magiczna lampa :)
Nowy problem znaczy pytanie czy jest jakiś sposób na otworzenie drzwi w podziemiach w Bal Castle ?? Jeżeli tak to w jaki sposób
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Po znalezieniu się w trzecim świecie musisz udać się do jaskini, gdzie atakują szare i rude wiewiórki (bodajrze Skull Eater i Nut Eater). Po przejściu jaskini i wejściu poziom wyżej znajdziesz się w komnacie z Odinem - to własnie jest to pomieszczenie w piwnicach zamku Bal (jesli z komnaty z Odinem wyjdziesz drzwiami na południu to znajdziesz się w zamku)
Dyzio

Post autor: Dyzio »

a coś czułem że właśnie to ta lokacja a Odina to już daaaaaaaaaaaaaawno mam po tych dziurach poznałem że coś musi z tym być ok dzięki
Rayq

Post autor: Rayq »

Jak zdobyć jakieś fajne itemy na koniec pierwszego świata, a najlepiej takie które trzyma ninja.
I jak zdobyć 5 leveli!
Bo mam tylko 21level, a czeka mnie flyings ruin!
Przydałoby mi się ok. 400 lub 800 ABP!
Na losowego summona bez MP i X-Magic.
;)
Darios

Post autor: Darios »

Gość pisze:I jak zdobyć 5 leveli!
Bo mam tylko 21level, a czeka mnie flyings ruin!
Przydałoby mi się ok. 400 lub 800 ABP!
Na losowego summona bez MP i X-Magic.
Trzeba trenować O_o?
Pavel

Post autor: Pavel »

no a co innego jak nie trenować! bez pracy nie ma kołaczy...
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Najlepiej nadają się Chimery na pustynii w pobliżu Ancient Library - są twarde, ale po nabyciu wprawy, szybko schodzą dająć w miarę duże ilości EXPa.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Pavel

Post autor: Pavel »

a kto mi powie gdzie można nabić dużo expa w trzecim świecie...?? :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „HELP - fabuła, przejście, techniczne”