FF III Pomoc

Szukasz pomocy przy FFach starej generacji (NES SNES)? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

KBN

FF III Pomoc

Post autor: KBN »

Witam chciałem się dowiedzieć coś na temat FF III. Chodzi tutaj o solucję do tej gry. Czy jest gdziekolwiek dostępna?? Jeżeli tak to proszę o podanie mi stronki z taką solucją. Jeżeli nie ma to chociaż pomóżcie mi przejść pewien elemęt Fabuły tej gry. Otóż jestem już po 3 mieście koło wulkanu i tam jest taki smok z którym trzeba walczyć. Domyślam się że nie da się go pokonać i trzeba uciec przed nim. Tak też robię i póżniej dołącza się do mnie pewien osobnik i razem z nim znajduję się po 2 stronie góry i tam właśnie nie wiem co trzeba zrobić. Wiem tylko że w krzakach znajduje się tajne przejście do podziemi a tam jest tylko karzełek który wygląda jak na statusie mini i obok niego 3 źródła.

POMÓXCIE PROSZĘ bo nie wiem co mam dalej zrobić

NARA POZDRO KBN
Ostatnio zmieniony ndz 04 lis, 2007 17:35 przez KBN, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Użyj na sobie czaru Mini, którego dostałeś od nieznajomego i wejdź do miasta Liliputów.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Solucji do FF III nie ma,ale powstaje i będzie nie bawem.
FF XII W trakcie katowania
KBN

Post autor: KBN »

Dzięki Bardzo za pomoc. akórat tak się składa że ja piszę własną solucję do FF III ale nie mogłem sobie z tym poradzić i moja solucja utknęła w miejscu. Dlatego chciałem pomocy w przejściu tego elemętu gry. Dzięki jeszcze raz pozdrawiam serdecznie KBN
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Mam nadzieje ze ten opis piszesz w wordzie z wlaczona opcja poprawiania bledow?;) Opis ff3 moze wsumie byc praca zbiorowa, jak skonczysz to przeslij Sephiri go na pw, i moze jakas czesc bedzie uzyta w opisie ktory pojawi sie na stronie? Kto wie? ^^
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Ash - bardzo mi przykro, ale w kwestii pisania przydzielonych mi materiałów jestem na ogół egoistką.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

A to moze i dobrze, zaczalem sie bawic w wyszukiwanie potionow etc, a tak.. bede gral normalnie ;P
~~~<< piesek preriowy >>~~~
KBN

Post autor: KBN »

Dzięki bardzo radzę sobie z tą solucją jak najlepiej mogę i mam nadzieję że zostanie uzyta chociaż część jej w wersjii na waszej stronce bo to naprawdę nie jest Łatwa sztuka napisać samodzielnie taką solucję a jak już powiedzieliście w grupie będzie Łatwiej. POZDRO NARA KBN
Awatar użytkownika
Maju
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pt 06 maja, 2005 18:18
Lokalizacja:

Post autor: Maju »

Niedawno zaczalem grac w ff3 i dzisiaj natknalem sie na pewien problem. Mianowicie gram na emulatorze nesa (fce ultra) i gdy wychodze z miasta liliputow (opisanego wyzej) i przejde przez jaskinie to dziaja sie dziwne rzeczy. Pojawiaja sie jakies dziwne bledy tzn. nie moge chodzic postacia a cala mapa jest jakas... pokrecona :/ (niby sa jakies elementy widoczne takie jak jakies pnie ale reszta porozrzucana dziwnie, a moja postac jest widoczna normalnie)
prubowalem cos w ustawieniach zmieniac ale nic nie dalo. Gdyby ktos wiedzial o co chodzi lub mial taki problem to bylbym wdzieczny za pomoc
"...And if you look at your reflection,
Is it all you want it to be?
What if you could look right through the cracks,
Would you find yourself... find yourself afraid to see?"
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Jakiego emulatora używasz?
Edit:
Spróbuj na innym emulatorze.
Ostatnio zmieniony ndz 03 lip, 2005 00:32 przez pho3n1x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Przecież napisał że FCEU. Też używam i nic takiego mi się nie przytrafiło. Może masz jakiś skopcony rom. Skąd go ściągnąłeś?
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Maju
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pt 06 maja, 2005 18:18
Lokalizacja:

Post autor: Maju »

uuu no nie pamietam wlasnie ale poszukam chyba na jakiejs stronie rzeczywiscie. To chyba nie wina emulatora bo sciagnalem nowsza wersje i to samo. Za pierwszym razem jeszcze jak gralem to udalo mi sie do jakiejs wiezy wejsc ale potem znowu kicha. No ale to juz jutro poszukam chyba bo juz mi sie spac zachcialo :P
Chyba ze ma ktos stronke zapodac z ff3 to bym jeszcze teraz sprawdzil
"...And if you look at your reflection,
Is it all you want it to be?
What if you could look right through the cracks,
Would you find yourself... find yourself afraid to see?"
KBN

Post autor: KBN »

Tak maju mnie też się wydaje że to jest raczej wina roma niż emulatora ja miałem podobny problem bo co jakiś czas gdy pojawiał się ekran walki (co jakieś 4 walki) gra poprostu mi się zwieszała lub nagle dostawałem ciosy po 500 HP a ja nie mogłem użyć komędy FIGHT i niestety musiałem ściągnąć innego roma i zacząć grać od nowa, i tak właśnie powstał pomysł żeby napisać solucję bo nie mogłem dojść do tego miejsca w którym już na dobre mi się zwieszała gra. NARA POZDRO KBN
hyniowy dziadek

Post autor: hyniowy dziadek »

Wejdź na kryptę, wybierz jakiegokolwiek finala (od 1 do 6), wybierz romy i z tej stronki do której Cie przeniesie mozesz ściągnąć FF3.
Awatar użytkownika
Maju
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pt 06 maja, 2005 18:18
Lokalizacja:

Post autor: Maju »

Dzieki wszystkim, juz sobie poradzilem i po sciagnieciu innego roma sytuacja sie nieco poprawila. Tzn teraz kiedy wychodze z jaskini to pomieszczenie normalnie wyglada i wszystko by bylo ekstra gdyby moja postac nie "wisiala" na scianie <rotfl> Moze musze od jakiegos wczesniejszego sava zaczac albo od poczatku. Albo mam za slabego kompa :P
"...And if you look at your reflection,
Is it all you want it to be?
What if you could look right through the cracks,
Would you find yourself... find yourself afraid to see?"
ODPOWIEDZ

Wróć do „HELP - fabuła, przejście, techniczne”