FF1+2 Dawn of souls HELP!!

Szukasz pomocy przy FFach starej generacji (NES SNES)? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

no właśnie ani select + x, o, kwadrat, trójkąt, ani L1+R1 ;/
Awatar użytkownika
zbiku90
Kupo!
Kupo!
Posty: 65
Rejestracja: pn 25 lut, 2008 20:34

Post autor: zbiku90 »

Heh sprawdzałem przed chwilą specjalnie na gamefaqsie i większość poradników podaje że mapę włącza sie Select + O :roll: Z tego co pamiętam to jest jeszcze taka opcja że da sie w Configu ustawić funkcje dla klawiszy L i R. Jak sie da to ustaw sobie mape na np. L2 albo R2 i po kłopocie. Szkoda że nie mam już Origins to bym sprawdził, bo grałem już dosyć dawno. Poza tym upewnij sie że masz Key Item - Ring. Bez niego, czyli na samiutkim początku gry NIE uda Ci sie włączyć mapy ;)
"Fear leads to anger... anger leads to hate... hate leads to suffering..."
Seyfer
Kupo!
Kupo!
Posty: 98
Rejestracja: wt 05 sie, 2008 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Seyfer »

no właśnie nie bardzo sie tak udaje ;/ jest możliwość że jakoś inaczej ?
Awatar użytkownika
verde94
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: śr 23 maja, 2007 20:30

Post autor: verde94 »

Witam ja wystepuję z problemem, gram w finala jedyhnke wersje na psp, mam tak 2 rycerzy i magów białego i czarneg, [mały zgrzyt nie mam czru flare] rycerze mają 2 najlepsze miecze excalibur i masamune[czy jakoś tak] ze strażnikami wygrywam jak to się mówi z palem w dupie, ale jak dochodze do chasu to nie daje rady on rzuca na siebie haste leczy sie, a ja cały zcas padam i sie wsrzeszam.. ile on ma hp BO NA PEWNO NIE 4 000....
pomóżcie mi co powinienem zrobić UWAGA WSZYSTKIE MOJE POSTACIE SĄ NA 47 LEVELU

[sory za brak interpunkcji
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

verde94 pisze:ile on ma hp BO NA PEWNO NIE 4 000....
wersja NES - 2000
wersja PS - 4000
wersje GBA i PSP - 20 000
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
verde94
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: śr 23 maja, 2007 20:30

Post autor: verde94 »

czyli co trzeba pakować postacie ?? ;/ jaaaaaaaaaaaaaa nie ma innej rady???
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Czy wykorzystujesz na swoich rycerzach Haste? Nie wiem jak na PSP, ale na GBA po odwiedzeniu wszystkich jaskiń z Dawn of Souls, z całym zdobytym doświadczeniem i ekwipunkiem to powinno być łatwe.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Lechu-93

Post autor: Lechu-93 »

Witam. Mam pytanie dotyczące Final Fantasy I. Otóż po walce z przykładowo Marilith powinienem otrzymać przedmiot "Golden apple", ale kłopot w tym, że ile razy bym próbował nic nie dostaję :evil: (oczywiście oprócz exp. i forsy). Taki sam kłopot miałem z otrzymaniem przedmiotu od Licha, Garlanda, Astosa, Krakena. I tu moje pytanie czy jest sposób na zwiększenie szansy na otrzymanie przedmiotu po walce :?: Jeśliby to coś miało wspólnego z teamem to mój zespół to Warrior, Monk, White Mage, Black Mage.
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Pytanie (nigdzie nie znalazłem :(): kiedy moje postacie się zamienią w lepsze wersje profesji?
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Vivi714 pisze:Pytanie (nigdzie nie znalazłem ): kiedy moje postacie się zamienią w lepsze wersje profesji?
Jeśli chodzi ci o FF1 to po wizycie u Bahamuta
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
zbiku90
Kupo!
Kupo!
Posty: 65
Rejestracja: pn 25 lut, 2008 20:34

Post autor: zbiku90 »

Żeby sprecyzować dodam że profesje zmieniają się po powtórnej wizycie u Bahamuta jak już mu sie przyniesie Rat's Tail.
"Fear leads to anger... anger leads to hate... hate leads to suffering..."
nemezis

Post autor: nemezis »

hej,przeszłam wlasnie ff1 , zabieram sie za ff2 i mamj eden problem, mianowicie jetsem na samym poczatku gry.. wyszlam z Altei, idac w strone Gatei, odwiedziam troche lasow po drodze i wychodzac z Getei udałam sie prosto na zachód jeeednak zaraz napotkałam jakies stworzenia ktore zadala obrazenia ponad 200 podczas gdy ja mam 70/30/80.. Czy coś ominełam? czy musze krazyc po okolicy poszukiwaniu hp?:D
Awatar użytkownika
zbiku90
Kupo!
Kupo!
Posty: 65
Rejestracja: pn 25 lut, 2008 20:34

Post autor: zbiku90 »

Też miałem takie fazy w FF II. Jest pare momentów kiedy można sie dostać gdzieś gdzie potwory są dużo silniejsze od aktualnej drużyny. Z Gatei trzeba sie kierować na północ do zamku nad jeziorem nie odbijając przy tym za bardzo na zachód ;)
"Fear leads to anger... anger leads to hate... hate leads to suffering..."
Awatar użytkownika
verde94
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: śr 23 maja, 2007 20:30

Post autor: verde94 »

witam gram napsp w Finala II aniversary czy jak to i mam problem za nic nie mogę znaleźć semite cave proszę mi pomóc..
Awatar użytkownika
zbiku90
Kupo!
Kupo!
Posty: 65
Rejestracja: pn 25 lut, 2008 20:34

Post autor: zbiku90 »

Czy naprawde tak trudno jest znaleźć w internecie mape świata że trzeba sie pytać na forum?
"Fear leads to anger... anger leads to hate... hate leads to suffering..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „HELP - fabuła, przejście, techniczne”