FF6 Pomoc: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FFach starej generacji (NES SNES)? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

dopi

Post autor: dopi »

No chyba jednak dobrze mi wyszło i ty sie mylisz ;] jest jak napisałem!!!! na drugi raz sprawdz zanim zaczniesz pisać No OFFENCE nie ;>
Ps- obydwie kombinacje pasuja ta twoja tez jest poprawna odwołuje co napisaem wczesniej obydwoje mamy racje lol Peace ;/
vooydzig

Post autor: vooydzig »

Pytanie:
Gdzie najlepiej nabijac LVL w FF6? Jestem jush na koncu gry tylko postaci mam za slabe i musze troche ponabijac...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

w WoR najlepiej nabijac w lesie na polnocy od Veldt i na zachod od Narshe, jest w ksztalcie glowy dinozaura...a w lesie mozna spotkac heh <uwaga> ....dino ;) ...daja one dobrze przeszlo 8000 expa
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Zao

Problem

Post autor: Zao »

Witam jetem tu pierwszu raz!
Mam problem z przejściem FF6. Gdy szukam nowego statku latającego Falcona następuje taki monent gdy Setzer wspomina dawne czasy. Gdy wspomina wyścig z Daryl to zaczynają mówić w niezrozumiałym języku. Niejest to zbyt wielki problem ale po jakimś czasie gdy Stezer chce coś powiedzieć to tylko stoi w miejscu i nic nie mówi. Czekałem już 30 minut i dalej nic. Co mam zrobić z tym problemem? Prosze pomóżcie mi!
Rouge

Post autor: Rouge »

A korzystasz może z emulatora ? Jak masz rom spolszczony to zapomnij - o dump - nie działa czasami...
Zao

Post autor: Zao »

Korzystam z Zsnesa. Mój rom jest spolszczony. Czy to znaczy, że nieskończe tej gry? Czy jest coś co mi pomoże np. jakiś łatki albo coś podobnego?
Rouge

Post autor: Rouge »

Hym... grałam w to na PS One - zadze udać się na http://emu.makii.pl i najpierw korzystając z wyszukiwarki na stronie przeszukać forum bo ostatnio łatwo dają bany za zadawanie tego samego pytania gdyy już było... a jak nie znajdziesz to zadaj to pytanie.
Browar

Post autor: Browar »

słyszałem o jakieś broni czy relikcie co podbno pozwala zaatakować pare razy.....jeżeli taki jest wiecie gdzie go można zdobyć? i jeszce jedno...cyz postać Yeti była w ff6?...jestem w świecie ruin i nie mam go..a zdaje mi się że kiedyś jak grałem miałem go w pierwszym świecie....
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Nie pamietam jak sie nazywal, ale chyba chodzi Ci o tego co mial zielony fryc i uzywal zdolnosci wrogow - to on rzeczywiscie byl w pierwszym swiecie.
Rouge

Post autor: Rouge »

Jedyny ważny bohater na Y to Yura i jest to NPC, a ten osobnik o ktorym Mad mówi to Gau http://www.ffcompendium.com/h/char62.shtml#gau a co do miecza....

#Tempest [nóz] - może zadać kilka ciosów albo po pierwszym ciosie żucić Wind Slahs -= do zdobycia w Cave to Sealed Gate - Chest, lub wyklraść od Number 128.
# Gdy jedna ostać ma założone Fragon Horns i DragoonBoots to może atakować losowo od 1 do 4 razy
#Offering [dostaje sie po walce z Katana Soul] dodaje komede X-Fight - atak 4 razy, ale z słabszą mocą i pozbawiając broni możłiwości wywoływania statusow /czarów po hicie.
#Rage Ring [znajdujemy w ave in the Veldt - Chest lub COLOSSEUM: gdy postawimy Blizzard Orb] do załozenia tylko na Gau/Umaro (j) - sprawia że dodatkowo automatycznie lae losowo Gau rzuca kimś z drózyny, lub przeciwnikem... w innego przeciwnika.

Oczywiście jest też cała masa broni które po ataku fizycznyym moga losowo odpalić jakies zaklęcie - ale raczej o to ci nie chodziło.
shuyin

Post autor: shuyin »

Da sie jakoś wyduśić w FF6 więcej niż 9999dmg :?:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

nie.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

jest to moje pierwsze spotkanie z ff 2d i mam mały problem co prawda mógłbym go sam rozwiązać ale nie chcem :) otóż jak mam wciskać tę kombinację A left right left A gościa jakiegoś i który klawisz to te A ? "x" ?
glamorous vamp
Vladio

Post autor: Vladio »

Zobacz jak masz w emulatorze ustawione... CONFIG>INPUT 1 - i tam masz pokazane za jaki przycisk na padzie (np.A) odpowiada jaki klawisz (np. x).
Vladio

Post autor: Vladio »

Maniak final fantasy powinien się zawziąś i przejść ff na maximum
O przepraszam nie zgadzam się! Maniak FF powinien znać wszystkie dialogi i statsy potworów i umieć je wyrecytować nawet obudzony w środku nocy! :D :D :D Więcej takich ludzi jak ty i Square będzie mogło wypuszczać nowe finale raz na 3 lata :D
Ja bez oszustw na tyranosaurach wytrenowałem wszystkich do 99 poziomu
Gratuluje samozaparcia! Tylko po co ci to było? Kefke spokojnie da sie pokonac nawet na 70 lvl. Tak na serio to możesz być z siebie dumny!
skoro podziwiacie Sephirie
Czyżbyś podważał autorytet pani moderatorki ??? ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „HELP - fabuła, przejście, techniczne”