FF6 Pomoc: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FFach starej generacji (NES SNES)? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Thuraal
Kupo!
Kupo!
Posty: 11
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 17:11

Post autor: Thuraal »

Trochę czasu minęło :P

Udało się komuś to przejść, bo ja powoli już tracę chęć do gry w FF przez to ;/
Sid Demset
Kupo!
Kupo!
Posty: 46
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:44

Post autor: Sid Demset »

sprawdzałem tego save'a już dawno temu, nie można tego przejść, ale możesz pokombinować z wychodzeniem z lokacji, gadaniem z ludźmi itp.

Specjalnie już wejdę na swojej wersji i później Ci napiszę, jak to jest u mnie, skoro tak rozpaczasz. Daj mi pół godziny.

EDIT: wrzuć swojego save'a na sendspace.com bo rapidshare to s[...]syny z limitami. mam prędkość max. 6kb/s i w dodatku wiesza się co 4 minuty i muszę zaczynać od nowa.
Thuraal
Kupo!
Kupo!
Posty: 11
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 17:11

Post autor: Thuraal »

Proszę bardzo :)

SNES
Sid Demset
Kupo!
Kupo!
Posty: 46
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:44

Post autor: Sid Demset »

Człowieku, otrzymujesz ode mnie miano denerwującego wrzoda. MASZ STATEK POWIETRZNY!!! PO JAKIEGO WAŁA CHCIAŁEŚ IŚĆ DO ZAMKU?! ZAMEK MASZ NA OSOBNYM KONTYNENCIE!!! ARGHHH... nie chcę już nic więcej wiedzieć - idziesz do South Figaro, wsiadasz na statek do Nikeah, wychodzisz z miasta i masz statek powietrzny.
Thuraal
Kupo!
Kupo!
Posty: 11
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 17:11

Post autor: Thuraal »

O cholera.. ;/
Nie miałem pojęcia, że już wcześniej byłem w zamku. Sądziłem, że nadal jest pod ziemią ;/

Przepraszam ;/
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Mam problem z aukcjami w Jidoor w świecie ruiny, w świecie równowagi przedmioty na aukcji się zmnieniały a tutaj-ciągle zmniejszony Airship lub (rzadziej) mechaniczny imp. Proszę pomóżcie mi, już tak 30 minut jestem na tych aukcjach z przyśpieszeniem bo gram na emulatorze i dwa razy na początku mi się trafiły jakieś itemki które można było wygrać, a dalej to już nic.
Awatar użytkownika
zbiku90
Kupo!
Kupo!
Posty: 65
Rejestracja: pn 25 lut, 2008 20:34

Post autor: zbiku90 »

Podpisuje się pod poprzednim postem. Miałem dokładnie tak samo, trafiały sie jakieś kompletnie nieprzydatne itemy, a chciałem kupić espery na które nie starczyło forsy w pierwszym świecie. No i próbowałem tak dłuższą chwile i nic - w kółko 2 rzeczy te same (jeśli dobrze pamiętam). Czy jest na forum ktoś kto może to wyjaśnić? :)
Z ciekawości sprawdziłem na gamefaqs'ie i tam pisze że espery można kupić jeszcze w świecie ruiny. Odpaliłem save'a, sprawdziłem ponownie i nic... :sad: No szkoda bo akurat te summony rzucają zaklęcia ochronne na całą drużyne. Może ma z tym coś wspólnego wersja gry (SNES, GBA, PS)
"Fear leads to anger... anger leads to hate... hate leads to suffering..."
Tuczek

Post autor: Tuczek »

Aby mieć aukcje z 2 esperami zagadajcie z tym kolesiem po, potem weźcie udział w aukcji przeczekajcie ją potem znów porozmawiajcie z tym kolesiem idźcie spać i espery są już dostępne na aukcji (umnie to działa)
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Tyle, że ja nie potrzebuję esperów, tylko excalipoora (by dostać Gilgamesha w wersji na GBA, trzeba w Coloseum zastawić ten miecz).

[ Dodano: Sob 24 Sty, 2009 18:57 ]
OK, większość problemu rozwiązana.
Awatar użytkownika
ludwig
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: pt 10 lip, 2009 13:33

Post autor: ludwig »

jestem w swiecie ruiny ,celes ma karmic cida ,problem w tym ze jak pujde nad morze to ryb nie widac(emulator snes)=jak sobie poradzic????? :sad:
Awatar użytkownika
Uleq_w_Sztyfcie
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: sob 25 kwie, 2009 11:52

Post autor: Uleq_w_Sztyfcie »

Zawróć się, pogadaj z Cid'em i spróbój jescze raz. W zasadzie to nie musisz go karmić, no chyba, że chcesz go uratować.
Awatar użytkownika
Celes
Kupo!
Kupo!
Posty: 6
Rejestracja: pt 12 lut, 2010 02:27

Post autor: Celes »

Wie ktoś może jak się przywołuje espery? :)
Mam u Celes załadowanego Ramuha i podczas walki próbuję dosłownie wszystkiego...
True Blonde
MiStrzU7777
Kupo!
Kupo!
Posty: 52
Rejestracja: ndz 19 sie, 2007 08:06

Post autor: MiStrzU7777 »

Wchodzisz w magic i klikasz w górę tak, aby wyjść powyżej listy czarów, a potem już tylko zatwierdzasz. Wiem, tak proste, że aż trudne do wymyślenia.
Caro

Post autor: Caro »

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć rozwój statystyk w FF6? W opisie na krypcie jest napisane "Przy zdobyciu nowego poziomu, herosi obok standardowych premii otrzymują dodatkową, pochodzącą od Esperów, z którymi tworzą pary" co chyba nie jest do końca prawdą, bo po level-up'ie nie ma "standardowych premii" (sprawdzałem kilkukrotnie). Czy to znaczy, że JEDYNYM sposobem na zwiększenie statystyk są bonusy od esperów i ekwipunek?
Awatar użytkownika
Arxel
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arxel »

Mam już statek powietrzny i mogę sobie swobodnie latać po Świecie Równowagi. Które miejsce jest najlepsze do szybkiego wyexpowania postaci?
Hajże-ho!
ODPOWIEDZ

Wróć do „HELP - fabuła, przejście, techniczne”