FF1+2 Dawn of souls HELP!!

Szukasz pomocy przy FFach starej generacji (NES SNES)? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

O ile dobrze pamiętam to 50
Welcome to these crazy times.
Masumute

Post autor: Masumute »

Chyba oczywiste że 99 :P Ale i tak nie ma sensu do niego dobijać bo postacie walczące (Knight i Master w tym przypadku) na około 60 lvl mają już maksymalna liczbe hp równą 999 :P Natomiast postaci magiczne mają te maksymalne 999 many też na tych levelach.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Masumute pisze:Chyba oczywiste że 99
Wcale nie takie oczywiste :P W FF1 max level to 50 (ver.NES, bo w nowszych edycjach tej gry możem mieć 99 leveli).
Masumute pisze: Ale i tak nie ma sensu do niego dobijać bo postacie walczące (Knight i Master w tym przypadku) na około 60 lvl mają już maksymalna liczbe hp równą 999 Natomiast postaci magiczne mają te maksymalne 999 many też na tych levelach.
No ale wraz ze wzrostem lvla, wzrastają inne satystyki. Nie tylko HP i MP się liczy :P
Awatar użytkownika
Bahamut
Kupo!
Kupo!
Posty: 94
Rejestracja: czw 21 gru, 2006 18:37
Lokalizacja: 3 years ago

Post autor: Bahamut »

Czy wiecie z kąd można wziąść emulator i FF:1i2 ponieważ granie na wersji nes mnie nieco irytuje :evil:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Bahamut pisze:Czy wiecie z kąd można wziąść emulator
ePSXe na stronie Krypty w dziale FF9, sekcja Emulacja. Ewentualnie emurayden.
Bahamut pisze:i FF:1i2
Ze sklepu. Media Markt lub Ultima albo inny sklep wysyłkowy.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Bahamut
Kupo!
Kupo!
Posty: 94
Rejestracja: czw 21 gru, 2006 18:37
Lokalizacja: 3 years ago

Post autor: Bahamut »

Dziękuje za pomoc nie zauwarzyłem tego cześniej przepraszam za kłopot
wyzga

Post autor: wyzga »

mam problem z ff 2, a mianowicie jak zdobyć blood sworda ?? bo emperora nie mogę przejść :|
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Już ze 2 razy ktoś o to pytał, nastepnym razem użyj opcji szukaj :P
Jaco kiedyś tam pisze:W mieście Fynn (Phin) w domu Paula (lewy dolny róg). Jakoś pod koniec gry, jak użyjesz hasła 'cyclone' (ponoć trzeba to zrobić przed pokonaniem cyklony, ale nie pamiętam ) Paul powie Ci o tajemnym pokoju w jego domu. Idź na prawo od łóżka, przejdź przez ściane i tam w którejś skrzynce jest Blood Sword.
wyzga

Post autor: wyzga »

thx 8)

[ Dodano: Pią 19 Sty, 2007 18:00 ]
a istnieje jakieś inne miejsce gdzie jest blood sword ? bo jestem juz po misji z cyklonem i nie moge go o to zapytać :?
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

wyzga pisze:a istnieje jakieś inne miejsce gdzie jest blood sword ? bo jestem juz po misji z cyklonem i nie moge go o to zapytać
Z tego co wiem to nie... Dla pocieszenia napiszę, że Emperora przeszedłem już ze 2 razy, za kazdym razem nie korzystając z Blood Sworda, bo nie wiedziałem, że on jest taki dobry w walce z nim _^_
wyzga

Post autor: wyzga »

lol, właśnie pokonałem emperora bez blood sworda !! ale walczyłem z nim chyba z 25 minut. ciężko bylo :P
Maciejz

Post autor: Maciejz »

Mam kilka pytań do ff1.

Właśnie zacząłem swoją przygodę, ale mam pewne "problemy":
1. Jak mag zużyje swoją manę, to może ją odzyskać w inn. Czy można to zrobić nie wracając do miasta?
2. Według tego, co pisze na stronie mag nie może nosić mail. Ja ale mogę go tym wyposażyć.
To ma tak być?
3. Dlaczego fighter mają tyle slotów na bronie? ( chyba 6 ) Mogą oni tyle tego nosić?(np. 6 młotów ? )
To samo dotyczy armor. Każdemu mogę wsadzać po 6 armor.
4. Mam jako drużynę 2 fighter, white mage i black mage. Dobry to wybór?
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

1. Jak mag zużyje swoją manę, to może ją odzyskać w inn. Czy można to zrobić nie wracając do miasta?
Używając itemu "Cottage", nie pamiętam czy tak się to nazywało.
2. Według tego, co pisze na stronie mag nie może nosić mail. Ja ale mogę go tym wyposażyć.
To ma tak być?
TAK
3. Dlaczego fighter mają tyle slotów na bronie? ( chyba 6 ) Mogą oni tyle tego nosić?(np. 6 młotów ? )
To samo dotyczy armor. Każdemu mogę wsadzać po 6 armor.
To jest ile broni ze sobą nosisz - jednak używana może być tylko jedna naraz. :roll:
4. Mam jako drużynę 2 fighter, white mage i black mage. Dobry to wybór?
Mogą być problemy z wyposażeniem jednego fightera, ale niezła drużyna.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Maciejz

Post autor: Maciejz »

ok, dzięki.

Jescze w sprawie armor: myślałem, że to może mają być różne sloty, czyli hełm, rękawice itd.
Rozumiem, że tak nie jest, i najlepiej na początku kupić każdemu jeden mail armor.
Lawrence

Post autor: Lawrence »

Na stronie trochę zjechano profesje Thiefa i Monka, a ja zamierzam pierwszy raz zabrać się za FF I i mam ochotę na czwartego do drużyny właśnie jednego z nich. Czy naprawdę są tacy beznadziejni czy jednak da się cos z nich wykrzesać ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „HELP - fabuła, przejście, techniczne”