Chrono Trigger i Cross

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

Która lepsza...(wiem ze trudny wybor ^_^)

Trigger
76
58%
Cross
54
42%
 
Liczba głosów: 130

Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Jaco pisze:Był wogóle Magus w CC
Istnieją podejrzenia że Guile to Magus, ale nie potwoierdzone przez SE.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Dzień upłyną mi z gierką RD :D Jest az 7 zakończeń. Klimatyczna giera ;) Polecam fanom CT i CC :!:
Mischi pisze:Istnieją podejrzenia że Guile to Magus, ale nie potwoierdzone przez SE.

Kod: Zaznacz cały

To pewnie dlatego że w w CC jest ta akcja z Viper Manor, gdzie możemy m.in. wziąć Guila z sobą. A on najbardziej przypomina Magusa :D No i ma maskę a Magil tęz takową miał w RD.
Shilen

Post autor: Shilen »

Guile i Magus to 2 rozne postacie a takowa plotke ze to jedna i ta sama postac wymyslili jak zwykle fani :D

co do kolejnych gier powiazanych z CT i CC to czytalem o projekcie Chrono Breaker na jakims fan sajcie wiec nie zdziwilbym sie ze to moze byc kolejna wyssana z palca plotka
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Shilen pisze:co do kolejnych gier powiazanych z CT i CC to czytalem o projekcie Chrono Breaker na jakims fan sajcie wiec nie zdziwilbym sie ze to moze byc kolejna wyssana z palca plotka
Nazwa Chrono Break zastała zarejestrowana jakiś czas temu przez "Sqarnix" ;) Wprawdzie mówili, ze narazie nie robią nowej części Chrona ale narazie :D Mam nadzieje, że coś z tego będzie.

[ Dodano: 01-09-05, 17:00 ]
Słyszeliście o flashu "Chrono Trigger Unglued". Historia CT opowiedziana w nieco inny sposób :) Gościu zrobił już 10 części (do momentu z

Kod: Zaznacz cały

procesem Crona
) Tutaj macie linka ;) Przyjemnego oglądania :D
Jecht

Post autor: Jecht »

Magus to Janus, Janus to Serge .... na koncu gry kid pisze list do sergego ale podpisuje na koncu ze do janusa ...wiec wynika z tego ze serge jest tak samo klonem jak kid...
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Jecht pisze:Magus to Janus, Janus to Serge .... na koncu gry kid pisze list do sergego ale podpisuje na koncu ze do janusa ...wiec wynika z tego ze serge jest tak samo klonem jak kid...
To jak wytłumaczysz to, że w Radical Dreamers był i Serge, i Magus?
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Radical Dreamers to byl chyba kolejny alternatywny swiat czyz nie?
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

W sumie sam nie wiem. Całkiem możliwe. Można też powiedzieć, że w RD to taki epizod z CC (napad na Viper mansion). Ciekawe czy Square miało jakieś plany wydawnicze co do CC, gdy zrobili RD. To wszystko jest zakręcone ;)
Grajus

Post autor: Grajus »

Pierwszy raz udało mi się mieć u wszystkich z tej "rady" not guity
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Oh well, polecam zajrzec do gamefaqs.com znalezc Radical Dreamers i tam w jednym z opisow jest dokladnie opisane o co chodzi ^^
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Grajus pisze:Pierwszy raz udało mi się mieć u wszystkich z tej "rady" not guity
:] Pamiętem jak po raz pierwszy grałem i nie miałem pojęcia, że mogą być 2 różne werdykty :D Mówiłem sobie (miałem 'guilty'), ze to by przecież było głupie gdyby mnie tak poprostu wypuścili ;) Eh..... to już 5 lat minęło.......:]

Gokulo pisze:Oh well, polecam zajrzec do gamefaqs.com znalezc Radical Dreamers i tam w jednym z opisow jest dokladnie opisane o co chodzi ^^
Thx, przypomniałeś mi, że mam RD niedokończone :D Mam już 4 alternatwyne zakończenia - świetne są :) Co do GejmFaków to ciekawych rzeczy się naczytałem, ale też dziwnych. Wychodzi na to, że w RD i CC mamy atak klonów (Magus & Schal) czy cuś..... I co ciekawe skoro Kid ma Chrono Triggera to by znaczyło, że

Kod: Zaznacz cały

Crono nie został nigdy wskrzeszony..... 
ale ja to sobie tłumacze tym, że było więcej CT, albo ten CT był z innych czasów.... Eh ten Time Crash podzielił ten świat na zbyt wiele wymiarów :P I w końcu oni zabili tego Lavosa, czy nie???? Musze ponownie w CC zagrać, ale nie mam czasu :/
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Jaco pisze:Eh ten Time Crash podzielił ten świat na zbyt wiele wymiarów n I w końcu oni zabili tego Lavosa, czy nie???? Musze ponownie w CC zagrać, ale nie mam czasu n
No, pod względem tych wymairów to twist umysłu gwarantowany - nadal nie mogę zrozumieć pewnych rzeczy np. w jaki sposób

Kod: Zaznacz cały

Lavos połaczył się z Schalą skoro Crono i s-ka go zniszczyli 
You know what the say ... the more, the merrier!
(I'm back)
Kniaź

Post autor: Kniaź »

Wybór mimo wszystko wcale nie trudny :) Zdecydowanie CT, czołówka SNESa, a CC nie trafiłby dla mnie nawwet do pierwszej piątki na PSXa.. fabuła może i dojrzalsza, ale system mnie strasznie denerwował, postacie też takie sobie...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Irytowało mnie, że postaci było bez liku, 80% bezużyteczna... Lepiej było zrobić 3 postaci ale z ciekawszym systemem levelowania etc.... Aczkolwiek sam system nie był zły. Mógł być lepszy. ;)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Boni pisze:Aczkolwiek sam system nie był zły
System był taki ze względu na tą dużą liczbę postaci (wyobrażasz sobie levelowanie 43 postaci do 99 levelu)
You know what the say ... the more, the merrier!
(I'm back)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”