Chrono Trigger i Cross

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

Która lepsza...(wiem ze trudny wybor ^_^)

Trigger
76
58%
Cross
54
42%
 
Liczba głosów: 130

sziakgo

Post autor: sziakgo »

chrono triger jest dla mnie lepszy neiweim jakos bardziej mnie wciagnal a grafika bardzo sie nie roznia i tyle ct wymiatra
odex

Post autor: odex »

Spoiler
Koki: poniewaz, nie chce mi sie odpisywac na caly post z którym w wiekszosc sie nie zgadzam [ ale to tylko twoje opinia wiec co to za roznica :] ] do napisze tylko, ze zeby uzyskac prawidlowe zakonczenie nie trzeba bylo przechodzic calej gry od nowa a jedynie wgrac ostatniego sejva przed lavosem...
/Spoiler
antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
ja dopiero zaczalem grac w gierki z serii chrono ale i tak mi sie trigger bardziej podoba jak narazie
:evil:
CrystaL

Post autor: CrystaL »

Eh :P co za ludzie :) obydwie gry przeszlem pare razy :) i dalej nie mam dosyc gra wymiata :D fla mnie cc jest takie jak ff7 moze i lepsze :D:D ale co tam :) obydwie gry warte sa kazdej ceny ;P
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Chrono Cross. Niby starsze powinno być lepsze, ale...

No właśnie, 'ale'. :D

Sama już nie pamiętam, co tak bardzo podobało mi się w CC. Trochę tego jednak było: system walki, fabuła, grafika, kupa postaci do wyboru (z czego 95% bezużyteczna, ale co tam... :lol: )... Gdyby tylko emulator działał mi jak należy. :x No cóż. Life is brutal. :)
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

CT to był mój pierwszy eRPeG :) Od tego wszystko sie zaczeło... Przechodziłem go już chyba z 7 razy. I ani razu mi się nie znudził! Moim skromnym zdaniem najlepszy jRPG na SNESa!!

CC jest też wymiatał! Tylko troche zamotany system magii :D
Jowy

Post autor: Jowy »

Ja wybrałem Chrono Triggera ponieważ w Crossa nie mialem szansy zagrać. A szkoda :(. Ale mam nadzieje, że będzie kiedyś dzień gdy w niego zagram :)
Darios

Post autor: Darios »

W Chrono Crossie ni podobało mi się to że co dziesiąty napotkany czławiek chce się do nas dołączyć, w sumie pod koniec gry mamy ok 50 zawodników. Grę szpeciło również to że niektórzy (np. Leena) używali w walce widelców :/ . Mimo to w grę na prawdę warto zagrać ;)
cronox

Post autor: cronox »

tak darios ta lena naprawde rozbrajala (chociaz widelec quiny w ff9 mi nie przeszkadzal :) ) ale i tak uwaza chrono crosa za lekko lepszego erpega od ct :P
sziakgo

Post autor: sziakgo »

oj ct to mial swojnie powtarzalny klimacik z tymi czasami i duzo postaci a CC to tylku sekwel czy jakos tak, tylko ze o innej troche historyjce
Awatar użytkownika
gilgamesh
Cactuar
Cactuar
Posty: 210
Rejestracja: pn 06 gru, 2004 19:29
Lokalizacja: Mazury

Post autor: gilgamesh »

W Chrono Crossie ni podobało mi się to że co dziesiąty napotkany czławiek chce się do nas dołączyć, w sumie pod koniec gry mamy ok 50 zawodników. Grę szpeciło również to że niektórzy (np. Leena) używali w walce widelców . Mimo to w grę na prawdę warto zagrać
Napewno nie ma szans na zdobycia wszystkich zawodnikow, jednak przsy graniu na kilku save'ach przy innym squadzie za kazdym razem moze byc ciekawie.
Dla mnie jednak Chrono Trigger jest lepsza gra.
cronox

Post autor: cronox »

Napewno nie ma szans na zdobycia wszystkich zawodnikow
[spoiler] jest bo przy drugiej i nastepnej grze gdy wracamy z dimentional vortex w ciele lynxa uzywamy astral amulet z miejsca w ktorym sie znalezlismy (ta lokacja to chyba hydra marshes) i jestesmy w domku spriig uzywamy chronocrossa i dostajemy postacie z wczesniejszych gier :) [koniec spoilera]
Awatar użytkownika
gilgamesh
Cactuar
Cactuar
Posty: 210
Rejestracja: pn 06 gru, 2004 19:29
Lokalizacja: Mazury

Post autor: gilgamesh »

Oooo, o tym nie wiedzialem, zaraz pojde wyprobowadz
Darios

Post autor: Darios »

Najlepsze postacie:
Serge- niezły swallow, mastermune
Glenn- tiaa, X- Strike z dasz& slaszem
Grobyc- fajne miał ataki
Dyzio

Post autor: Dyzio »

też uważam że Chrono Trigger jest lepsza
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”