Chrono Trigger i Cross

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

Która lepsza...(wiem ze trudny wybor ^_^)

Trigger
76
58%
Cross
54
42%
 
Liczba głosów: 130

.:drajwer:.

Post autor: .:drajwer:. »

Gildor Laavel pisze:Jak na razie widać, że CC ma same plusy, dlaczego więc znaczna większość ludzi zagłosowała na CT?
moze po prostu ct ma wiecej tych plusów :> ?? a tak powaznie to widzialem tylko chwile jak brat gra w ct wiec nie moge ocenic ktore lepsze, ale pewnie obie rewelacyjne zwazywszy na to jaka firma zrobiła ;)
Jecht

Post autor: Jecht »

a pomysleliscie o tym ze wiekszosc nie ma dostepu do cc? a ct mozesz sobie sciagnac z neta i smigac na emulatorze snes :P
a o cc troche trudniej, ja uwazam ze cc jest o wiele lepsze...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ireth pisze:Niestety gra mnie troche odstraszyła ilocią możliwych rozwiązań, i stwierdziłam, ze jeśli bym chciała ją przejść tak by mi pasowało, to musiałąbym skorzystać z solucji ..a tego nie lubie ..
nie tzreba wszystkich zdobywac przecie :] poza tym dla mnei to jest ogrrooomny plus..tego w ff mi brakuje takiego new game + z nowymi syutacjami,innymi zakonczeniami itp

Gildor Laavel pisze:Ale rzuć okiem (w sumie to nie wiem jak można rzucić okiem na dźwięk) na ogólnie
wszystkie muzyki ze wszystkich Finali. Są do siebie bardzo podobne, a te z CC rzeczyiście się różnią, można powiedzieć , że stylem.
i kompozytorem :] Mitsuda roxuje ;]

Jecht pisze:a pomysleliscie o tym ze wiekszosc nie ma dostepu do cc? a ct mozesz sobie sciagnac z neta i smigac na emulatorze snes
epsx?
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

kurczeeeee ..... :wink: przez was zaczełam znowu szukać płytek z CC :wink:

ja jakoś nigdy nie lubiłam wątków pobocznych ...wolałam prosta fabułe....ale moze jednak postaram sie wrócić do CC?

fakt że CT można sciągnąć, ale jakby się chciało to z CC też można ruszyć... 8)
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Garnet pisze:
Jecht pisze:a pomysleliscie o tym ze wiekszosc nie ma dostepu do cc? a ct mozesz sobie sciagnac z neta i smigac na emulatorze snes
epsx?
CT to na Snesie
Gildor Laavel

Post autor: Gildor Laavel »

Jak dla mnie to właśnie ta zbyt duża ilość postaci skłoniła mnie do zgłosowania na CT, przecież w Suikodenach też są legiony czekające na przyłączenie, a gry są świetne...
Kairi-chan pisze:CT to na Snesie
Jej chodziło o to, że co to za problem, w CC też można grać na emulatorze...
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Jej chodziło o to, że co to za problem, w CC też można grać na emulatorze...
doh... nie zrozumiałam, przyznaję się do błędu
ramalash

Post autor: ramalash »

obydwie gry wedlug mnei byly podobne ( nie liczac grafiki) ale jakos dluzej sie "zagrywalem" w CC wiec dlatego ja glosuje na CC
Lord Gumiś

Post autor: Lord Gumiś »

Bez dwóch zdań Chroniczny tygrys heheheh nie ale takk na serio Chrono Trigger. Dlaczego właśnie ona hmm niech pomyśle na pewno najbardziej przyciągneło mnie niesamowite charaktery postaci. Do teraz z jednych moich ulubionych bohaterów jest Frog, który posiada wielką dusze wojownika i wiele innych pięknych cech. Z resztą sama fabuła gry jest odpowiednio poskładana, jak system no i nie zapomniana muzyka Nobuo oraz Mitsudy.

Chrono Cross raczej nie przykuł tak wielkiej uwagi jak jego porzedniczka, fakt fabuła jest dosyć klimatyczna nie mówiąc juz o największym dziele Mitsudy cenionym przez wiele fanów na świecie. Lecz system raczej nie przypadł mi do gustu nie mówiąc juz o tylu badziewnych niepotrzebnych postaci. Nie obrażając ni kogo to nie jest mój zamiar, fakt gra równierz ma wielkie atuty , ale raczej nie przekonała mnie zbytnio do siebie.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Szukam sposobu na zdobycie dobrej broni czy combine'a czy czegokolwiek... Lavos dalej jest niepokonany a wskazówki Garnet... Hmm... Nie pomogły ;]
Tak samo jak przy SH :lol:

[ Dodano: Pią 29 Kwi, 2005 ]
A Koki też coś chyba mówił... I też nie pomogło...
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

w takim razie chyba cos jest nie tak :] ...ciekawe..co :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

...wiesz...mozliwe ze Boni mowil jeszcze o starym forum ^_^ .

..alboli tez mogl sie kiedys pytac w jakims innym temacie na poczatku tego forum
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Koki pisze:Nic nie mówiłem bo tak wogóle to nie wiem o co ci chodzi - a żadnego posta na poprzednich stronach nie przyczaiłem.
Mówiłeś, mówiłeś. 100%
Garnet pisze:
..alboli tez mogl sie kiedys pytac w jakims innym temacie na poczatku tego forum
Coś w tym jest ;]
Garnet pisze:w takim razie chyba cos jest nie tak :] ...ciekawe..co :]
Czy to pytanie retoryczne? :]
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Koki pisze:Aaa, stare forum. Za stare nie odpowiadam.
hehe,wlasnie dzisiaj o Tobie wspomnialam jak to ladnie podziekowales za utworzenie dzialu offtop na starym forum :D :D


Bonifacy_i_zdun pisze:Coś w tym jest ;]
hmm..chyba sobie przypominam taki topic byl chyba w offtopie..i jak pamietam naprodukowalam tam dosc duzego posta...nastepnym razem nic Ci juz nie bede pisac :] < lavos naparwde nie jest wymagajacym przeciwnikiem>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Koki pisze: Cytat?
Nie znajdę, bo to było w innym topicu... W topicu poświęconym jak się nie mylę Tylka dla CT... A widocznie uległo tamto kasacji....
A z resztą co tam za różnica :]
Garnet pisze:dosc duzego posta...
Um, nie był taki duży :]
Garnet pisze:nastepnym razem nic Ci juz nie bede pisac :]
:(
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”