Star Ocean Till the End of Time

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

milosz4321
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: pt 19 wrz, 2008 18:49

Star Ocean Till the End of Time

Post autor: milosz4321 »

Witam. Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale mam nadzieje że pomożecie. Jestem w Elicoor i mam pomóc Nel w ratowaniu takich dwóch dziewczyn i tu jest właśnie problem bo nie wiem gdzie mam iść by ją znaleźć. Pomoże ktoś?
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Nie jestem pewien, w którym miejscu jesteś, ale jeśli tam gdzie myślę, to powinieneś udać się do Village of Arias, a stamtąd, poprzez Kirsla Hills do Kirsla Training Facility. Napisz dokladniej,w którym miejscu się zaciąłeś, bo w przypadku TEGO tytułu, mógłbym coś nieźle zaspoilerować niechcący. Najprawdopodobniej jesteś już w wiosce, więc po prostu uważnie rozmawiaj z tamtejszymi mieszkańcami, no i się prześpij w gospodzie. Później spróbuj wyjść z tej lokacji.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
milosz4321
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: pt 19 wrz, 2008 18:49

Post autor: milosz4321 »

Dziękuje za odpowiedź. Problem rozwiązałem, wystarczyło wyjść południowym wyjściem(którego nie zauważyłem przez 2h ;p)

[ Dodano: Sob 03 Wrz, 2011 18:56 ]
Cześć.
Przepraszam za post pod postem, ale mam kolejne pytanie. Dlaczego mam zablokowane "Battle Trophies"? Ne tworzy mi chyba nawet pliku na karce pamięci. Wie ktoś jak to zmienić?
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Niestety, jeśli NIE ODBLOKOWAŁEŚ modułu w hotelu na samym początku gry (w symulatorze), to battle trophies przepadają. Jest to jedyny moment, w którym gra pyta Cię, czy włączyć battle trophies, czy nie.

No i inna sprawa - jeśli grasz na najniższym poziomie trudności (Earth Level) - b.t. nie są dostępne.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”