Star Ocean ogólnie

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

Która postać trzeciej części Star Ocean przypadła Wam do gustu najbardziej?

Fayt Leingod
3
27%
Sophia Esteed
0
Brak głosów
Cliff Fittir
3
27%
Maria Traydor
1
9%
Nel Zelpher
2
18%
Albel Nox
1
9%
Peppita Rossetti
1
9%
Roger S. Huxley
0
Brak głosów
Mirage Koas
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
Raziel
Kupo!
Kupo!
Posty: 69
Rejestracja: śr 24 sty, 2007 14:58

Post autor: Raziel »

Hmmm Star Ocean kiedy ja w to grałem...
Twórcy gry postawili bardziej na rozbudowę gry niż na grafikę (przynajmniej w porównaniu do FF). Tym samym oddając graczom do dyspozycji ogromny świat z mnóstwem możliwości. Podobał mi się system walki, niezwykle dynamiczny, czego nieraz brakuje w grach RPG, które często przybierają charakter gry w szachy. Co ciekawe również dosyć realistyczny. Postać tłukąc przeciwnika się męczy i czasem trzeba się na chwile zatrzymać. Silne ataki tzw. skile, zabierają nie tylko MP ale i HP, nieraz całkiem sporo. Kolejną ciekawostką jest fakt że postać padnie gdy MP spadnie do zera (oczywiście jak HP to również). W wyniku czego walka odbywa się w pięknym 3D, trzeba bardzo uważać nie tylko na HP, ale i MP oraz czy postać nie musi na chwilkę odpocząć. Mimo to całość jest bardzo intuicyjna i łatwo nad tym zapanować.
Dodatkową zaletą walk jest fakt, ze przeciwnicy chodzą po mapce. W wyniku czego zazwyczaj gdy chcemy walczyć to walczymy, gdy nie chcemy po prostu ich omijamy.
Co do ankiety to hmmm...
Czemu nie dałeś tego... jak mu tam dali? Tego mięśniaka, który walczył gł. runologią? Lubiłem go ^^. Całkiem oryginalnie zaproponował dojście do drużyny ^^ .
Waham się między Nel, Marią i Cliffem. Po kliku latach jakie minęły od kiedy ostatnio w to grałem, najbardziej zawarł mi się w pamięci Cliff. Silny, wesoły, inteligentny i lubiący być za to chwalony :) .

P.S.
Z tego co tu czytam to chyba nie mam pojęcia o tej grze mimo, że sporo w nią grałem i przeszedłem fabułę XD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”