Valkyrie Profile

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Valkyrie Profile

Post autor: Lenneth »

Ekhem. :roll: Był temat, nie ma tematu. No to będzie znowu. Gdzieś w końcu muszę skomentować nowy trailer, bo aż mnie nosi. *__________*

Poza tym żal, żeby coś takiego marnowało się w shoutboxie:
http://www.youtube.com/watch?v=CQdqHp_L ... 20silmeria

Pierwsze wrażenia: OMG, Garnie, kocham Cię. :* :wink: Jak cudnie jest zobaczyć wszystkie te nowe twarze plus starych znajomych w tej rozdzielczości. ^^ Chyba prędzej zejdę z ekstazy niż doczekam premiery. XD

Fabuła zapowiada się naprawdę fajnie, z tym wewnętrznym rozdarciem Silmerii/Alicii. Mam nadzieję, że razem z upadkiem Dipan scenarzyści pociągną cały wątek konfliktu ludzie vs. bogowie - choć to raczej nie o konflikt chodzi, tylko o wygórowaną ambicję tych pierwszych i zarozumiałość tych drugich. Poza tym widzę w trailerze walkę Hrist kontra Silmeria... i już się nie mogę doczekać. Hrist rządzi. ^^

A imię Lenneth pada raz jeden z ust Freyi. Buahahaha, może i ją zobaczymy, w końcu była w Dipan i patrzyła na ścięcie Barbarossy. :]

Z nowych bohaterów pokazują ciągle Rufusa. Facet wygląda jak Link i zdaje mi się całkiem fajny. Czyżby jakaś wielka miłość Alicii? _^_ [Osobiście cały czas liczę na to, że jeśli jakikolwiek romans się pojawi, to przede wszystkim z Brahmsem. Szkoda tylko, że coś go tu na zdjęciach nie widzę. XD]

Starzy znajomi też mnie uradowali: Arngrim, Freya i OMG, Lezard. *___* Niestety, razem ze swoim cholernym, japońskim basem; jak ja tego nienawidzę. Im dłużej gram sobie w oryginalne VP, tym bardziej zaczynam tęsknić za amerykańskim VA. Przy okazji głosów, to boję się, że Silmeria dostanie w Ameryce piskliwy głosik małej dziewczynki. To, co można usłszeć na samym początku trailera nieszczególnie mnie zachwyciło.

[Btw: raz jeszcze naprawdę polecam zapoznanie się z japońskim VP. Pod sam koniec Lenneth (Touma) gra świetnie, jeśli nie liczyć jednej sceny płaczu. Głosy niektórych postaci są wręcz genialne. Freya, na ten przykład. *_* Heh, a jak już piszę o jVP, to nie mogę nie wspomnieć o zabawnych przypadkach cenzury. Dopiero teraz mogłam się przekonać, że Amerykanie rzeczywiście ugrzecznili Badracha. XD Wycięli mu papierosa ze sceny w karczmie i przerobili finishing strike, w którym podpala przeciwników za pomocą zużytego peta. XD)

Wracając jednak do trailera... jak zobaczyłam ougi (finishing strike) w 3D, szczęka normalnie opadła mi na dywan. O.o Już widzę, że choćby nie wiem jak zmasakrowano fabułę, gra będzie mi się podobać. :lol:

Dobra, to tyle chciałam na razie napisać. :] Niech sobie temat przez chwilę pożyje. Może znajdzie się jakaś świeża (i nie tylko) krew, która zechce wtrącić swoje trzy grosze pod adresem VP? :]
Ostatnio zmieniony wt 15 lip, 2008 17:51 przez Lenneth, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Nie no wszystko wygląda super, zapowiada się bardzo obiecujące ... tylko szkoda, że kompletnie nie wiem o co w tym wszystkim chodzi ^^" ... nie miałem przyjemności gry w pierwszą częśc ... no dobra przyznam się bez bicia ==" ... ściągnąłem kiedyś rom'a na psx'a ale zacinał się w momencie zejścia Frey'i i Valkyri (czy jak ona tam ma ... ważne że ta w niebieskim xD) na ziemię. Ale gra i tak ładna tylko jeszcze jestem ciekawy na jaką platformę to będzie ... na ps2 czy ps3?
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

'Silmeria' to gra na PS2. Za to remake pierwszej części - zatytułowany teraz 'VP: Lenneth' - wychodzi na PSP. [I jest to jedyny powód, dla którego muszę mieć tę konsolę. XD]

Jeśli chodzi o fabułę, to myślę, że i bez znajomości jedynki będzie ją można spokojnie zrozumieć. Jeśli zagrasz, to prostu nie wyłapiesz wszystkich smaczków, i tyle. :] Ponad połowa postaci z trailera to starzy znajomi, chociaż podejrzewam, że nowych może być więcej. W pierwszym VP czteroosobową drużynę można było wybrać z mniej więcej dwóch tuzinów bohaterów. Na screenach/trailerach z 'Silmerii' widzę jednak ciągle tę samą czwórkę i to mnie zastanawia. :]
Haichi pisze:no dobra przyznam się bez bicia ==" ... ściągnąłem kiedyś rom'a na psx'a
Akurat nie będę się pieklić z powodu piractwa, bo zdobycie normalnej kopii VP w Polsce jest, hm, niemal awykonalne. I nie nasza to wina. :roll:
Haichi pisze:(czy jak ona tam ma ... ważne że ta w niebieskim xD)
:> Valkyrie, czyli Walkiria. A na imię ma tak, jak mój nick. :]

[ Dodano: Pon 05 Cze, 2006 01:29 ]
I wracając jeszcze do drużyny z trailera, to naprawdę może się okazać, że to nasi jedyni herosi. -_- W końcu mamy 'a multi-purpose Valkyrie' :lol: , obowiązowego siłacza (Dylan), lżejszego wojownika/strzelca (Rufus) i maga (Lezard), więc wszystko jak bozia kazała. _^_ Inna rzecz, że ja do swojego party zawsze brałam dwóch magów. :]
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Lenneth pisze:OMG, Garnie, kocham Cię. :*
:))))

http://www.rpg-reich.de/main.php?site=news&id=2098 tutaj wersja do sciagniecia

no ja tez czekam na ta czesc:) jak dobrze pojdzie w USA ukaze sie we wrzesniu

<a w miedzyczasie moze w koncu przejde VP do konca^^>

btw. Luci zajrzyj sobie na youtube,sa i videa z Lenneth (gra w japan wyszla w marcu,w usa ma wyjsc w lipcu)

[ Dodano: Pon 05 Cze, 2006 12:43 ]
http://www.square-enix.co.jp/vp/vp2/index.html nio i stronka oficjalna :)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Garnet pisze:<a w miedzyczasie moze w koncu przejde VP do konca^^>
*cough, cough* Nie skomentuję. :]

Anyway, po spędzeniu pół dnia na YouTube... :lol:
Tak właśnie wygląda japońska wersja. :D
[IMHO najtrudniejsza walka w grze, jeśli nie liczyć chomików i dwóch Bloodbane'ów na raz.]
A tu mamy tak zwany overkill w piętnaście sekund. I jeszcze Lyseria wciąż woła 'ratunku', kiedy ją mordują. XD
"I am Freya! Recall the name on your journey to Hel." :evilbat:
Garnet pisze:sa i videa z Lenneth
O JA CHRZANIĘ. :shock: Zrobili wszystkie najlepsze momenty z gry. :shock: Umarłam i jestem w niebie. T_T
Aż muszę skatalogować te linki, głównie dla własnej przyjemności, żeby nie przeszukiwać YT codziennie. XD
Początek gry: OMFG. *_*
Jelanda zmienia się w ghoula.
Valkyrie does the Matrix. XD
Przypadkowe spotkanie w Gerabellum.
Zastanawiam się, czy Alicia nie jest czasem córką Barbarossy.
Lucian jest taki słodziutki! T_T

Gdyby ktoś to przeglądał: uwaga, od tego miejsca zaczynają się spojlery.
Lennie postanawia 'rozmówić' się z Brahmsem.
(Przykładowy przebieg tej rozmowy... ale ktoś miał szczęście do Guts. O.o)
Lenneth wykazuje minimalne poszanowanie dla nauki.
Lenneth i Lucian rozmawiają na łące. O żesz w mordę, nie wyrabiam!!! Aż się biedny chłopiec popłakał z wrażenia, a mnie wgniotło w dywan z ekstazy. "I know it's wrong to feel this way about a stranger, but..." *__* Kocham tą scenę. *spazmy i hiperwentylacja* Niech ktoś mi wezwie karetkę! :shock:
Suzuran Valley, przemiana Lenneth w Hrist z pojawieniem się Arngrima i Mystiny włącznie. O.o
Zamek Brahmsa, ciąg dalszy. T_T Dali nawet scenę z Lezardem, który chce się rzucić na ratunek - tego nie było w 2D. *proceeds to die of happiness* I Mysty jak zwykle rządzi. Jest dokładnie tak śliczna, jak być powinna. *_*

My life is now complete. T_T

Dodatkowo zasysam się w momencie, kiedy na najnowszym trailerze Hrist po prostu łapie strzałę ręką -- jest lepsza niż wiedźmin, I luv her. XD
I Nibelung Valesti Silmerii w 3D też wymiata. *__*

Już wiem, co będę robić dziś w nocy. Potwory w Seraphic Gate czekają na skopanie tyłka. XD
Cid

Post autor: Cid »

Siemka.
Nowy jestem, wiec nie bluzgać na mnie jak cos bedzie nie tak =P

Juz nie moge sie doczekac tej gry !!(zarowno VP Lenneth jak i Silmeria). Specjalnie odkurzylem PSXa, naprawiłem kółeczko i gram w VP ! Gra jest boska i moze wg mnie konkurowac nawet z FF VII !! Dam kilka fajnych rzeczy jakie znalazłem odnośnie Valkyrie Profile

http://video.google.com/videoplay?docid ... ie+profile <- Max damage na cheatach :shock: (nie umiem jeszcze robić "podpisanych" linków, wiec nie krzyczcie :oops: )

http://video.google.com/videoplay?docid ... ie+profile <- A tak wygląda walka w VP Silmeria =]

PS: Jakby ktos byl tak mily i nauczyl mnie robic "podpisane" linki, bylbym bardzo wdzieczny :smile:

Pzdr
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Cid pisze:PS: Jakby ktos byl tak mily i nauczyl mnie robic "podpisane" linki, bylbym bardzo wdzieczny
wpisujesz 'podpis'
:)


Luci,jak juz tak lubisz pisac o VP;P to mozesz napisac o co chodzilo z tymi zakończeniami w VP?;]
<mysli czy by w lipcu nie zalaczyc VP;P>

co za ankieta:D

[ Dodano: Wto 06 Cze, 2006 14:06 ]
http://www.rpgfan.com/news/2006/1306.html Luci,ile bys dała,zeby tam byc?;P
Ostatnio zmieniony wt 06 cze, 2006 15:45 przez Garnet, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Cid, nikt nie będzie na Ciebie bluzgał, na pewno nie ja, po tym co napisałeś. :]
Jest jeszcze jeden, prostszy sposób podpisywania linków. Kiedy piszesz posta, na górze, zaraz pod emotami, masz taką opcję URL. Klikasz, wpisujesz treść podpisu, dajek 'ok', wpisujesz/wklejasz adres. Łatwe? ;)
Cid pisze:Gra jest boska i moze wg mnie konkurowac nawet z FF VII !!
Ja VP lubię bardziej od Finali. :] Wiem, że obiektywnie jest gorsza - gdzie by tam 2D i krótki gameplay śmiały konkurować z FF - i tak tak dalej, ale subiektywnie wolę ją dziesięć razy bardziej od innych jRPG. Fabuła, system walk, sceneria, klimat gry - to wszysto sprawia, że mam ochotę przechodzić ją w kółko (co zresztą robię XD).
Cid pisze:Max damage na cheatach :shock:
Auć, biedna Iseria. XD No tak, ale to były cheaty, natomiast to - 1.49 Million Damage Ether Strike - jest już całkowicie 'normalne'. XD Sama nie wiem, czy by mi się chciało tak kombinować z Kin-no Tamago/Golden Egg. _^_ Btw, głos z offu podreśla, że przeciwnik musi być duży, żeby drużyna mogła go trafić i wykonać kombo, poza tym RDM też nie może być za wysoki... ale film i tak robi wrażenie. Brahms łyka Lucid Potion i nagle nabijamy 99 Hits, no nieźle. XD Sama jestem cienka, doszłam może do siedemdziesięciu. _^_
A lektor tak fajnie się na koniec podnieca, że to największy damage w RPG ever. :lol:
Cid pisze:A tak wygląda walka w VP Silmeria =]
Buu, niepełny Nibelung Valesti.
Garnet pisze:Luci,jak juz tak lubisz pisac o VP;P to mozesz napisac o co chodzilo z tymi zakończeniami w w VP?;]
Znaczy co, mam Ci walnąć kilka przyciężkich spojlerów? :P Generalnie chodzi o to, że istnieją trzy alternatywne zakończenia gry: C (złe), B (normalne), A (dobre). Żeby dostać zakończenie B, należy zwyczajnie grać przez wszystkie rozdziały, nie obijać się, nie przywłaszczać wszystkich artefaktów i odsyłać do Asgardu kogo tam sobie Freya zażyczy (przynajmniej jedną osobę na rozdział - chodzi o to, żeby Evaluation nie spadło Ci do zera). Żeby dostać zakończenie C, wystarczy kraść rzeczy Odina/nie wysyłać nikogo na górę, albo zwyczajnie siedzieć na tyłku przez cały czas - najprostszy sposób to zwykłe przewijanie wszystkich rozdziałów do przodu.

Kod: Zaznacz cały

Zakończenie C polega na tym, że dwa razy przychodzi do nas Freya i za drugim razem daje nam takiego kopniaka, że wylatujemy permanentnie poza nawias historii. XD Jeśli wierzyć różnym poradnikom, walkę z uber-potężną Freyą /da/ się wygrać &#40;choć wymaga to masy przygotowań, szczęścia, cierpliwości, etc.&#41;, natomiast zwycięstwo i tak nic nie zmienia, i mamy game over.
Natomiast zakończenie A, mówiąc wprost i bez spojlerów, jest najbardziej bogate fabularnie i naprawdę warte całego zachodu. Żeby uruchomić wydarzenia wiodące do tego zakończenia, należy spełnić kilka warunków:
--nie kraść wszystkich artefaktów, odsyłać co najmniej jedną osobę na rodział (Evalutaion powyżej 40)
--obniżyć Seal Rating do 37 i utrzymać aż do Sacred Phase 6-7
--odesłać Luciana przed wspomnianą wyżej 'fazą'
Dokładniejsze wskazówki znajdują się np. na GameFAQs. :]

Po zakończeniu gry można jeszcze grać dalej (sieczka i masakra, dodatkowe postacie, super-broń :twisted: ), ale tylko wtedy, jeśli przeszliśmy grę na Hard Mode i zdobyliśmy osiem Flame Jewels.

A propos zakończeń, to w poprzednim poście zapomniałam wkleić ostatni filmik z zakończenia A. Chyba nie muszę pisać, jak duży to spojler. :]
Garnet pisze:co za ankieta:D
Cii, no przecież widzisz, że mam fazę. XD
Garnet pisze:Luci,ile bys dała,zeby tam byc?;P
Osz, za autograf Toumy dałabym wiele. T_T
Cid

Post autor: Cid »

Już umiem tego linka zrobić :) A co do VP... Kurde, na poczatku jakos odrzucalo mnie od niego, ale pozniej, jak sie fabula rozkreca i jak sie pojawia Jun z Suo (te japońskie klimaty samurajów, to to co lubie najbardziej)...ahhh... :D to dopiero sie robi zabawa... Chociaz Senko-Jin nie ma zbyt duzego powera, tak samo jak Hyoso-Hojin, to i tak do konca zawsze ich uzywam...
BTW-> Kolejna bitka z VP Silmeria

Ach... Juz sram po gaciach, zeby złapać te giere we własne łapska!

A co do zagdanienia "Zastanawiam się, czy Alicia nie jest czasem córką Barbarossy. "... W sumie moze to byc i prawda. Na filmiku widac jak biegnie do scinanego ojca, czyli cos to znaczyc musi... Swoja droga, szkoda, ze Barba nie mozna miec w teamie, tylko ze w postaci "króla" :D
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

dodaj do ankiety niewiem bo niegrałem w VP1 :P hehehe :P za kilka dni powinienem dostać w swojełapki tą gierce (VP1) slyszalem od znajomych ze dobra a tu jeszcze Wy tak zachwalacie to w sumie niemoge sie doczekac kiedy zagram w jedyneczke :]
Maybe I'm a Lion...
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Przeglądałam sobie dziś uważnie oficjalną stronę 'Silmerii'. Cholera, spodobała mi się Leone; jej fizyczne podobieństwo do Hrist nie może być przypadkowe. :> Skoro Silmeria i Alicia to dwie różne grywalne postaci - tak przynajmniej wynika ze screenów - to kto wie? Może i Hristy będzie miała swoje pięć minut w drużynie. :]
Natomiast Lezard wygląda na fotach maksymalnie na szesnaście lat i to mnie dobija.
Cid pisze:Jun z Suo (te japońskie klimaty samurajów, to to co lubie najbardziej)...ahhh... :D to dopiero sie robi zabawa... Chociaz Senko-Jin nie ma zbyt duzego powera, tak samo jak Hyoso-Hojin, to i tak do konca zawsze ich uzywam...
Jun i Suo w wersji amerykańskiej kompletnie masakrują swoją wymową nazwę japońskich technik, dlatego za nimi nie przepadałam. Natomiast wersja japońska to perełka; zwłaszcza Jun jest rewelacyjny. Dużo czasu zajęło mi wywalenie go z drużyny, ale w końcu musiałam, bo bardziej lubię bohaterów z włóczniami, Aelię i Lawfera. Jeśli chodzi o Suo, to tak długo latałam z nim po Forest of Spirits, aż zdobyłam komplet jego cytatów. Też rządzi. :] Szkoda tylko, że tak jak napisałeś, obaj są kiepscy w walce. Kiedyś czytałam jakieś zestawienie, z którego wynikało, że Suo ma drugi najgorszy PSW od końca, chyba zaraz przed Badrachem.

Walki z 'Silmerii' są świetne, ale nie podoba mi się sposób, w jaki postacie 'podbiegają' do przeciwnika - mam wrażenie, jakby jechali razem po szynach, strasznie nienaturalnie to wygląda. No, ale co ja tam narzekam... kiedyś było (dalej jest) tylko 2D i nie miałam z tym żadnych problemów. :]
Cid pisze:A co do zagdanienia "Zastanawiam się, czy Alicia nie jest czasem córką Barbarossy. "... W sumie moze to byc i prawda. Na filmiku widac jak biegnie do scinanego ojca, czyli cos to znaczyc musi... Swoja droga, szkoda, ze Barba nie mozna miec w teamie, tylko ze w postaci "króla"
Skoro materiały promocyjne nazywają ją 'księżniczką z Dipan', to coś musi oznaczać. :P Ja wiem, czy bym chciała króla do drużyny...? W sumie im więcej grywalnych postaci do teamu, tym lepiej, ale może niekoniecznie akurat on. XD Heh, kto wie, a nuż go wsadzą do 'Seraphic Gate', o ile taki bonusowy dungeon się pojawi. XD
white raven pisze:dodaj do ankiety niewiem bo niegrałem w VP1 hehehe za kilka dni powinienem dostać w swojełapki tą gierce (VP1) slyszalem od znajomych ze dobra a tu jeszcze Wy tak zachwalacie to w sumie niemoge sie doczekac kiedy zagram w jedyneczke :]
Ale wiesz, mam nadzieję, że to jest bardzo, hm, specyficzna gra? :]
A propos ankiety, zaznacz opcję nr jeden/dwa, a postawię Ci (wirtualne) piwo. XD

Linków z YT ciąg daszy:
Lenneth z SO3 [Miło było jej przyłożyć, tak dla odmiany. :twisted:]
Lenneth z Radiata Stories. Niezły Nibelung Valesti. XD
I na koniec: whoa, też chcę taki Pierścień Nibelungów z breloczkiem. XD Albo taką figurkę. XD
Swoją drogą na RPGamerze mają mało screenów z remake'u, ale za to jakie. :P
Ostatnio zmieniony wt 06 cze, 2006 23:22 przez Lenneth, łącznie zmieniany 1 raz.
Cid

Post autor: Cid »

Ja zaznaczyłem opcje #2 :D Chce piwo !! !! A tak poza tym, ciekawie Lenneth wyglada w SO3... Chyba powroce do tej giery sometime... :D



Ja chce juz VP Silmeria !! !!
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Cid pisze:Ja zaznaczyłem opcje #2 :D Chce piwo !! !!
Przecież widzę, że zaznaczyłeś #1. :> Ale nie ma sprawy, napijmy się -- dla Ciebie piwo, dla mnie wino. XD
:564:
Cid pisze:A tak poza tym, ciekawie Lenneth wyglada w SO3... Chyba powroce do tej giery sometime...
Polecam. :] Chibi-Lenneth pojawia się w SO3 więcej niż raz. I bossem też jest niezłym, chociaż z odpowiednio przypakowanym uber-Faytem oczywiście nie ma żadnych szans. ;)
Cid

Post autor: Cid »

Lenneth pisze:Jun i Suo w wersji amerykańskiej kompletnie masakrują swoją wymową nazwę japońskich technik, dlatego za nimi nie przepadałam. Natomiast wersja japońska to perełka; zwłaszcza Jun jest rewelacyjny.
Tu sie zgodze. Junem mozna fajnie poszalec, a do tego Senko-Jin jest drugim najwiecej hitowym PWSem
Lenneth pisze:Szkoda tylko, że tak jak napisałeś, obaj są kiepscy w walce. Kiedyś czytałam jakieś zestawienie, z którego wynikało, że Suo ma drugi najgorszy PSW od końca, chyba zaraz przed Badrachem.
Tutaj sie nie zgodze. W zestawieniu jak czytalem, drugim najgorszym PWSem jest Icicle Disaster Grey'a... Suo jest jakos po srodku...

A tez czytalem, ze Badrach jest postacia dla "zaawansowanych" :shock:
Jego trzeci hit wyrzuca od groma krysztalow i skrzynek(tak jak 3-ci hit Luciana)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Valkyrie Profile 2: Silmeria (PS2, Square Enix): 90/ 85 / 95 / 80
ocena z magazynu Dengeki (100 jest max)
Lenneth pisze:Natomiast zakończenie A, mówiąc wprost i bez spojlerów, jest najbardziej bogate fabularnie i naprawdę warte całego zachodu. Żeby uruchomić wydarzenia wiodące do tego zakończenia, należy spełnić kilka warunków:
--nie kraść wszystkich artefaktów, odsyłać co najmniej jedną osobę na rodział (Evalutaion powyżej 40)
--obniżyć Seal Rating do 37 i utrzymać aż do Sacred Phase 6-7
--odesłać Luciana przed wspomnianą wyżej 'fazą'
Dokładniejsze wskazówki znajdują się np. na GameFAQs. :]
thx..napewno tam sie udam przy blizszym spotkaniu z gra;P

[ Dodano: Czw 15 Cze, 2006 17:25 ]
i nowa ocena gry,tym razem z Famitsu
Valkyrie Profile 2: Silmeria (PS2, Square Enix): 9 / 8 / 8 / 9 - (34/40)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”