Najlepsza postać

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

Najlepszy/a jest?

Sora
3
9%
Riku
5
15%
Kairi
2
6%
Roxas
4
12%
Axel
6
18%
Król Miki
1
3%
Donald
1
3%
Goofy
1
3%
Namine
2
6%
inny (np. Leon, Cloud, Yuffie, Aeris etc.)
9
26%
 
Liczba głosów: 34

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Najlepsza postać

Post autor: Go Go Yubari »

Kto według Ciebie zasługuje na najwyższe noty i za co w KH?

Riku - awwww. Słodki, uroczy, nosi mhrok w sercu <3 Taki biedny, ale przynajmniej ma ciekawy charakter. No i nie spotkałam ciekawszej postaci w KH1.

Axel - miecho. Boski design, boskie teksty i w ogóle imo najciekawsza postać w KH2. No i te jego ciągoty do emo Roxasa XD
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Zagłosuję na Mikiego - jest taki władczy <3

_^_;

Nie, no pozostanę wierna fangirlizmowi - wybieram Axela, najseksowniejsze biodra w okolicy. Chyliłabym się jeszcze ku Riku, jego próby badassowania w jedynce choc dośc nieudolne, pozostawały urocze. Biedactwo, nanosił się ym ghayowatych strojów >_>
Roxasa i Sorę, mimo odmiennych charakterów, często traktuję jako jedną postac, lecz muszę przyznac, że ten pierwszy wypada lepiej. Wolę jego cięcie się tępą żyletką niż upośledzone, sorowate tańce radości - nadal wymiotuję na wspomnienie pewnej sceny w Twilight Town...ale z drugiej strony, akcje z Riku bywały awwwww XD Tak więc i Sora jest molessstable.

Ależ tak, przecież kierowałam się jedynie charakterami postaci, w żyyyyciu nie oceniałam ich na podstawie wyglądu ;]
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Bestia z Hollow Bastion - najbardziej tajemniczy z tych wszystkich Disneyowskich postaci i jako jeden z niewielu się na coś przydawał + jako jedyny był postacią bez której ciężko by było przejść pewien fragment gry.

na drugim miejscu Jane - bo ma seksowne nogi i eksponuje swoje stópki. a, i można jej zobaczyć majtki. - ocena również na podstawie charakteru :lol:

fajny był też Hades - jedyny zły, który był zabawny i dający się polubić

za to nie bardzo mi podchodziły te wszystkie akcje z postaciami (głównie Riku) mówącymi na zmianę dwa słowa: darkness, destiny, darkness, destiny, ...

jak zagram w KH2 (dziś wreszcie pojawiła się platyna w Empiku) to dorzucę tu i ówdzie po kilka groszy.
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Zagłosuję na Axela bo również podoba mi się jego wygląd, uważam najlepszy z całej Organisation XIII.

Poza tym uwielbiam Goofy'iego i Donalda - komiczna para, uwielbiam ich teksty. No i mam sentyment do Disneya więc takie moje zdanie ^^.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Hmmmm chyba muszę się powstrzymać od głosowania w ankiecie ^^ Bo jest za dużo postaci, na które oddałabym swój głos ;D Nie mam swojego ulubieńca... Tzn. jest ich kilku ^^

Roxas - Ojjjj myślałam, zę go nie polubię xD Bo tak się nasłuchałam, zę on nudny jest i w ogóle, ale okazało się inaczej ^^ Na szzcęście ;D Śliczny... ^^ Dosyć cichy, ale za to ma bardzo ciekawą historię ^^ I nie mogłam się doczekać aż dowiem się o nim więcej i więcej... ;D Niegdyś członek organizacji... mmmm ;D Napisałabym więcej, ale jeszcze za dużo powiem,a nie wszyscy grali xD

Sora - no baaaa xD Główny bohater xD I jakoś się "przywiązałam" do niego ;D Zawsze mnie rozśmieszał tymi swoimi minami ^^ No i o to chodzi ;D Taki dziecinny... xD Ale przyjazny i bardzo sympatyczny ;D I umiał się poświęcić...

Kairi - Lubię ją i ten jej róż xD Tak... Pasuje jej ;D Szkoda, ze było jej tak mało =( Jak na swój wiek to mądrze mówi nawet xD Tylko żal mi jej było trochę pod koniec drugiej części... Taka olewka xD Oczywiście wiadomo o kogo olewkę chodzi yyyyy xD

Marluxia - jak mogłam o nim nie wspomnieć ^^ Ok spodobał mi się głównie z wyglądu, bo w COM nie grałam, ale cóż ;D Jest cuuudny *____* Mam nadzieję, ze kiedyś, jak sobie zagram w COM to spodoba mi się także z charakteru ^^ Aaaa i ma śliczny głos przynejmniej w wersji japońskiej xD ;D

I to by było na tyle... Hyh ;)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

To bedzie bardzo zaskakujacy wybor: Axel. Genialny, bezbledny design, najpiekniejszy zbior pikseli jaki zostal kiedykolwiek stworzony. Do tego idealnie dobrany glos (co najdziwniejsze- wole ten angielski, choc obie wersje nie roznia sie za wiele) i ..ekhm..ladne biodra xD http://www.youtube.com/watch?v=t68RMfVgnxQ
Odchodzac od plytkich i niecnych aspektow cielesnych (^^) Axel ma w grze naprawde cielkawa role- nie jest zdeklarowanym villainem, krzyczacym 'mwahaha', ale ma swoje wlasne cele i sposoby dzialania. Przy paradzie innych czlonkow *cough* organizacji, on wydaje mi sie najbardziej rozwiniety emocjonalnie. Jego pociag (mniej lub bardziej zdrowy) do Roxasa nie mogl umknac uwadze fangirl, ale ich relacje ukazano na tyle delikatnie, ze nawet przeciwnik yaoi sie nie zgorszy. Dorzuce tu jeszcze Roxasa, bo jest tak slodko emowaty i uroczo sie wkurza :lol:

Kod: Zaznacz cały

Nie rozumiem tylko akcji z Namine na koncu- czyzby ukrywal swoja orientacje?  Podobnie jak Sora zaslania sie Kairi, ale fanki i tak wiedza lepiej xDDD
Awatar użytkownika
sheryl
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: śr 20 lut, 2008 20:32
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: sheryl »

Bardzo lubię Riku, niesamowit charakter, ale postacie z FF jak Cloud tez cenię.
Każdy normalny człowiek jest ateistą.
Ernest Hemingway
http://images.chomikuj.pl/button/SHERYL.gif
Final Cloud

Post autor: Final Cloud »

Wszystkie postacie w grze są na swój sposób ciekawe, ale nic nie zmienia faktu że Cloud rządzi xD
Jak jeszcze nie wiedziałem dokładnie co to jest "Kingdom Hearts" to po zobaczeniu w gazecie screena z Cloud'em gra była moja po paru dniach ^^

GGY: Uboga argumentacja...
Ostatnio zmieniony czw 06 mar, 2008 14:33 przez Final Cloud, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

O Jezu, Eiko Twoje posty to dzieło Pikachu.

W mojej pamięci ze wszystkich postaci najbardziej utrwalił się obraz Roxasa. Powiązanie jego osoby z Sorą i to w jaki sposób się czuł z tego powodu. Rozterki z okresu członkostwa w Organisation XIII. Dobroduszny charakter i niemoc wobec tego, co zgotował mu los :wink: Do tego image i okoliczności w jakich go poznajemy. Heh :]

A Sory nie lubię za: "You're wrong. I know deep down that Kingdom Hearts is... Light!" :572:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Boni pisze:A Sory nie lubię za: "You're wrong. I know deep down that Kingdom Hearts is... Light!" :572:
Nah , ten tekst to nic w porownaniu do Sory tanczacego w koleczku z Donaldem i Goofy'm :lol:

Kod: Zaznacz cały

Szczegolnie w momencie, w ktorym musimy pozegnac sie na dobre z Roxasem >_>


Btw wiadomo juz cos o KH2? Bo nie jestem na biezaco.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ivy pisze: Btw wiadomo juz cos o KH2? Bo nie jestem na biezaco.
Masz na myśli KH wychodzące na PSP?

[ Dodano: Wto 01 Kwi, 2008 00:12 ]

Kod: Zaznacz cały

Scena przed opuszczeniem Twilight Town na stacji była magiczna i zawierała fajne podwójne dno &#58;&#41;
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Boni pisze:Masz na myśli KH wychodzące na PSP?
shit, literowka, mialam na mysli KH3 xD Nadal nie widzialam specjalnego zakonczenia z KH2 final mix i nie wiem jak sie kh3 zapowiada. A coz to za kh2 na psp btw?
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

KH2 Final Mix zapowiada Birth By Sleep na PSP tylko filmik jest lepszy niż ten ze zwykłego KH2 :)
Awatar użytkownika
Caladbolg
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: pt 19 lut, 2010 16:58
Lokalizacja: Calm Lands

Post autor: Caladbolg »

Ja postawię na Roxasa :P Ma świetny głos i jest coś w nim ciekawego, nie wyjaśnionego co zapewne objaśni nam Birth by Sleep :P Dlaczego Roxas wygląda Jak Ventus? ( jeden z 3 głównych postaci BBS) Mam podejrzenia, które zapewne zostaną rozchwianę, gdy gra pojawi się w sklepach na pólkach xD
Celestial Weapon, to JA !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”