Kingdom Hearts

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

JaBlam
Kupo!
Kupo!
Posty: 35
Rejestracja: wt 07 lis, 2006 13:08
Lokalizacja: Krak
Kontakt:

Post autor: JaBlam »

Nie chodzi ze sie zacina tylko jak np przechodzisz z jednej lokacji do drugiej i masz na chwile czarny obraz to ta chwila jest wyjatkowo dluuuuga! Albo miedzy przerywnikami. Czasem musze dobre 2-3-4 minuty gapic sie w czarny ekran zanim zobacze kolejna plansze. Czasem sie smialem ze dluzej czekam na doladowanie niz np sama walka w jednej lokacji. albo zeby zobaczyc 30 sekund animacji
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Mam jeszcze jedno pytanko XD A mianowicie o Hollow Bastion a konkretnie kanały... Są tam przęłączniki, do których nie umiem się dostać... Można w ogóle ich dotknąć czy to niemożliwe? Po prostu niewykorzystana odpowiednio sytuacja w grze??
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
JaBlam
Kupo!
Kupo!
Posty: 35
Rejestracja: wt 07 lis, 2006 13:08
Lokalizacja: Krak
Kontakt:

Post autor: JaBlam »

Przeszedlem wczoraj KH2. Oczywiscie nie zdobylem Ultima Weapon, teraz moge sobie wrzucic save przed finalowa walka (ktora jest straaasznie dluga kurde) i poszukac innych przedmiotow i poprobowac. Ostatni Boss zawiodl mnie swoja prostota. O wiele trudniej bylo mi pokonac w KH1. Ile jest w koncu tych zakonczen KH2? widzialem to zakonczenie jakby futurystyczne (z rycerzami? ) a czy poza standartowym jest jeszcze jakies dodatkowe?
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

to z rycerzami to secret ending zwany Sunset Horizons.
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Haaa od czwartku se gram w drugą część i w końcu coś napiszę XD Jestem już po Beast's Castle i pioerwsze na co zwrócę uwagę to muzyka w grze miód cud i orzeszki XD Tym bardziej, że troszkę jest starych muzyczek XD Z jedynki :D Tylko zwalili według mnie w Hollow Bastion XD Ale tak to jest git XD Teraz grafa :D O niebo lepsza :D I druga część KH nie jest (tak jak w przypadku FFX-2) tylko dodatkiem XD Bo przecież fabuła zapowiada się bardzo interesująco XD I nowe lokacje są XD I tak jakby więcej w tych lokacjach jest XD Cudna gierka polecam wszystkim XD Mimo, że to chyba prawie początek dopiero :lol: Ale to nic :D
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

KH2 jest cudowna. Lepsza od KH tak mi sie wydaje. Grafika lepsza, fabula ciekawa, fane limity, w ogole te efekty podczas walk, ta dynamika... :D A co do secret ending. Powiedzialam sobie, ze nie pojde na koniec gry dopoki nie zrobie calego journal'a i co? Nie moge zrobic ostatniego questu u Herculesa... Czy ma ktos sposob na 50 rundowa walke? BEZ PRZERWY i zdobycie 10000 pkt [czy ile to tam bylo...]?? Bo ja przy przedostatniej walce wysiadam...

Kod: Zaznacz cały

Tifa, Cloud, Squall i Yuffie... 
Sa za silni, za szybcy... A lv mam do pelna i Ultime tez mam [no bo przeciez ^^] Moze mi ktos poradzic?
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Kermi pisze:KH2 jest cudowna. Lepsza od KH tak mi sie wydaje. Grafika lepsza, fabula ciekawa, fane limity, w ogole te efekty podczas walk, ta dynamika...
Plus jeszcze usprawnili pracę kamery. Jak ukończyłem KH2 i wrzuciłem na chwilę KH1 to było dzikawo. I przemiany w dwójeczce rlz. Coś pięknego. A ostatnia - bajka.
robertolol13

Post autor: robertolol13 »

ja mam pare pytan:
1)zakladam zeby obejrzec sekretny filmik trzeba miec 100%,ale chce miec potwierdzenie.
2)co trzeba zrobic zeby miec wszystkie turnieje w coloseum,narazie mam tamte cztery i jeden u hadesa.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Hmmm no to jest po Królu Lwie XD Cudne jak na razie najlepszy świat ** I Sora tak słodziutko wyglądał jako lewek XD Mmmmm super :D Bosko :D Już się nie mogę doczekać kolejnego seansu z grą XD Mmm :D No po prostu bajerka :D Muzyka, specjalne ataki też ekstra XD Szczególnie ten z Donaldem :D I Simbą XD Ale drażni mnie jeden świat :lol: Pewnie się domyślacie jaki XD Tak tak Arielka :lol: Tam się praktycznie nic nie robi :( Buuuu, a jeszcze to pokręcone pływanie :P O wiele lepsze było w jedynce XD A do kamery tez nie umiałam się przwyczaić i jej raczej nie obracam :lol: To w jedynce było lepsze :P XD Czekam na dalsze granie :D Cool XD Haha :D No i mam wrażenie, że KH2 jest dłuższe od jedynki :D Bo gram na azie tydzień (jedynke przeszłam w takim czasie), a tu końca chyba nie widać XD Chyba :P Ale nie mówcie czy mam rację XD Albo jak już to zakodujcie :P
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Eiko pisze:Tam się praktycznie nic nie robi Buuuu, a jeszcze to pokręcone pływanie O wiele lepsze było w jedynce XD
a z tym sie nie zgodze,bo w jedynce ten idiotyczny swiat byl obowiazkowy (>.<"),poza tym mial taka muzyke,ze uszy wiedly (hawaii,jes X__x""),i bardzo dobrze,ze sie nic nie robi! XD a plywanie jest takie same w obu czesciach przeciez.nie rozumiem Oo'
Eiko pisze:No i mam wrażenie, że KH2 jest dłuższe od jedynk
ciekawe.mi przejscie kh zajelo ok.60 godzin,a kh2 jakies 37. :P chyba,ze jedynke przzechodzilas bez zadnych dodatkowych questow i takich tam...
(mam wrazenie,ze wszyscy maja strasznie duzo czasu na granie.mi cale kh2 miesiac zajelo,a gralam prawie codziennie,dziwne X_________x"" hurra dla zajec dodatkowych i szkoly muzycznej _^_"")
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Coco pisze:chyba,ze jedynke przzechodzilas bez zadnych dodatkowych questow i takich tam...
No ja liczę bez questów, bo musiałam grę oddać to chciałam koniec zobaczyć XD (później se ją kupiłam :P)
Coco pisze: a plywanie jest takie same w obu czesciach przeciez.nie rozumiem Oo'
Nie XD W jedynce kwadratem na dół się płynęło, a kółkiem do góry, a tu jest analog XD I mi się nim niedobrze pływa :lol:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Z tego co pamiętam przeszedłem KH1 bez Arieli więc ten świat nie jest obowiązkowy ^^"
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Hja widziałam koniec XD Nie powiem troszkę mnie rozczarował.... :( No nic mam nadzieję, że w KH3 się postarają to odrobić to.... Hmmmm, a tearz czekam na remake'a Chains of Memories XD Bo Gameboya nie mam niestety XD A na kompie też se nie zagram zbytnio :lol: Ale co do ostatniego bossa to na początku myślałam, zę inaczej będzie wyglądał XD

Kod: Zaznacz cały

Btw Riku wygląda okropnie w tych swoich ciuchach &#58;lol&#58; Bardziej mu do twarzy w stroju organizacji XD
A The World That Never Was był super XD Cudny i w ogóle :D Muza ekstra i była ta lokacja bardziej rozbudowana od End of World w jedynce :D
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Eiko pisze:Hja widziałam koniec XD Nie powiem troszkę mnie rozczarował....
Wcale Ci się nie dziwię. Ja cisnąłem wszystkie soczki z gry i na końcu myślałem, że zostanie mi to ładnie wynagrodzone. A sam koniec jest jak jakiś motyw w środq gry. Zwykłe filmiki. Tak bez żadnych emocji to przeleciało.
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Witam mam pare pytań odnośnie KH2:
1. Gdzie można szybko i łatwo nabić level?
2. Jak najszybciej można zdobyć eliksiry?
3. Czy Sephirot w trzeciej fazie (gdy zostanie mu 4,5 paska hp) używa Heartless Angel
Z góry dzięki
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”