Kingdom Hearts

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

robertolol13

Post autor: robertolol13 »

moim zdaniem nie ma problemow z zadnych z tych "orgaizasion 13".poprostu trzeba miec lewel 50:)przeszedlem ta gre bez zadnego przegrania,cos w tym musi byc...albo poprostu nie umiesz grac(jesli doszedles az do tad,to nie mowie ze tak jest,wiec sie nie obrazaj).teraz mam 99level,fernir weapeon(po zabiciu sephirotha) i zbieram 13 oriharcium+ do zrobienia ultima weapeon.
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

wow 50lv to ja mam :/ i jakoś go nie umiem przejść :/nie wiem po co zakładałeś ten temat:/ jak zamiast pomóc to tylko szkodzisz i gadasz bez sensu:/
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

..::PHOENIX::.. pisze:wow 50lv to ja mam
a to problem nabic? O_o" wychodzisz na mape swiatow,lecisz to twilight town (do haunted mansion czy jak temu tam bylo) albo do haloween town i szybko nabijesz lvl. nawet jakiejs super broni miec nie trzeba,oblivion spokojnie wystarczy... dopoki nie nabijesz wyzszego poziomu to raczej nie masz na co liczyc,bedziesz mial za malo hp,a dokladnie w blokowanie sie chyba trafic nie da.
robertolol13

Post autor: robertolol13 »

ja powiem tyle,przeszedlem ta gre 3 dni temu ze 42levelem.jesli ktos nie moze przejsc ze 50tym to poprostu trzeba troche pocwiczyc.HP nie mozna nabic przez LV up tylko przez LV bonus,czyli masz za malo defensywe.pytanie:
1)grasz na beginier mode czy na standart?
2)jaka rzecz wybrales rixoasem na poczatku gry(tarcze,miesz czy rozczke)?
tak jak mowil "coco" oblivion wystarczy,50level tez juz powinien.potrenuj do 60 l. gdziekolwiek i tyle,nie ma zadnych sposobow na na Xamnasa.
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Już przeszłem:P
robertolol13 pisze:2)jaka rzecz wybrales rixoasem na poczatku gry(tarcze,miesz czy rozczke)?
o ile mi wiadomo to w KH2 nie wybiera sie tarczy, różdżke ani miecza
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

..::PHOENIX::.. pisze:przeszłem:P
przeszedlem.
..::PHOENIX::.. pisze:o ile mi wiadomo to w KH2 nie wybiera sie tarczy, różdżke ani miecza
ale w twilight town na poczatku,przed walka z seiferem masz do wyboru 3 kije (czy co to tam jest ^^"),chyba o to chodzi...
btw-
robertolol13 pisze:mowil
mowilA. xP
robertolol13

Post autor: robertolol13 »

wybiera ie w twilingn town jak sie spotyka namané i uderrzy cie nobody(znikasz tam gdzie jest podloga z sora i przyjaciuomi. sorry za chlopaka.
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Mam jeszcze jedno pytanie co trzeba zrobić aby dostać ultima weapon ?? co trzeba zamienić?? i gdzie to zdobyć?? chodzi mi o KH2
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
robertolol13

Post autor: robertolol13 »

trzeba miec tylko 7 orichacium+(wszystkie).zeby sie pojawila u mogglow musisz miec recipe ultima,jest tam gdzie spal kaczor i sora.orichacium+ to najwazniejsze,reszte na pewno masz.
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

robertolol13 pisze:musisz miec recipe ultima,jest tam gdzie spal kaczor i sora
A gdzie tak dokładnie spał Sora i Kaczor?? tam w Twiling Town??

[ Dodano: Czw 25 Sty, 2007 19:08 ]
Mam jeszcze jedno pytanie jak narazie mam tylko 4 orichacium+ a potrzeba ich 13, zostało mi jeszcze 5 nie odkrytych skrzynek nawet jesli we wszystkich będzie orichacium+ to i tak mi nie wystarczy jak można je inaczej zdopyć ??
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
robertolol13

Post autor: robertolol13 »

tak,w twilingt town.w tych skrzynkach beda orichalciunmy+ jesli ci brakuje 4 skrzynek.pamietaj ze na 3levelu moogle mozesz korzystac ze krzysztalow ktore "kroja"ceny na pol.pewnie na masz jednej skrzynki w the world that never was,ona jest pomiedzy zamkiem a miastem(taka plansza,nie pamietam nazwy),jest ukryta w rogu.
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Już mam wszystkie skrzynki :) a o tych kryształkach też już wiem :) mam już 6 orichalcium+ i brakuje mi jednego jak mam zdobyć ostatni ?? 5 orichalcium + zdobyłem w różnych światach ( już nie pamiętam w których), a ostatno 1 orichalcium + dzobyłem w czwartym turnieju na olimpus coloseum. Gdzie jest jeszcze jeden??
Z góry dzięki :D
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Hmmm, a ja mam pytanko odnoścnie jedynki... Czy to jak odpowiemy Tidusowi, Wacce i Selphie ma jakiś wpływ na grę oraz czy ma jakiś wpływ na grę wybrana przez nas broń na początku?? A i jeszcze to czy wygramy z Riku na punkty, bo to też mnie ciekawi XD Bo nie ma to wpływu to po co to wszystko jest XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Eiko pisze:Czy to jak odpowiemy Tidusowi, Wacce i Selphie ma jakiś wpływ na grę oraz czy ma jakiś wpływ na grę wybrana przez nas broń na początku??
tak, to,jak odpowiadamy wplywa jakos na szybkosc levelovania,a w zaleznosci od tego,jak wybierzemy bron,mamy podniesione/obnizone MP,Str,Def,AP albo MP w jakis pokrecony sposob. a przynajmniej tu -> http://db.gamefaqs.com/console/ps2/file ... arts_m.txt tak jest napisane XD :wink:
JaBlam
Kupo!
Kupo!
Posty: 35
Rejestracja: wt 07 lis, 2006 13:08
Lokalizacja: Krak
Kontakt:

Post autor: JaBlam »

A ja mam inne pytanie dot. KH2. Czy u was tez sa tak potwornie dlugie loadingi miedzy scenamii? czasem ide do kuchni wode nastawic i zamieszac herbate zanim sie miedzy niektorymi wgra! Pytam bo nie wiem czy to juz moja czarnula zionie ducha czy po prostu tak to jest.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”