Kingdom Hearts

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Aaaa :) To jednak tylko Puchatek mi został XD O ile dobrze pamiętam :D Dzięki za odp :* Sensowną :P A nie zmyśloną XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Cze mam pytanko odnośnie KH2 jestem już po misji w Hallow Bastion (tej póżniejszej oczywiście) i nie wiem co mam dalej zrobic niektóre światy okryły się mgłą i nie mogę do nich wejść. Czy duż jeszcze zostało do końca?? a tak właściwie gdzie jest koniec?? W tej budowli za Hallow Bastion która jest okryta mgłą?? prosze odp.
z góry dzięki
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
robertolol13

Post autor: robertolol13 »

czy hallow bastion to jest te miasto gdzie jest merlin i cid?pytam dlatego ze pod koniec gry zmienia sie nazwa na radiant garden.czemu,sam zobaczycz.ta mgla to jest blokada zeby nie wchodzic do nich w tym czasie(potem to zniknie:))ostatnia plansza to chyba(jak dobrze pamietam nazwe)the world where you never was(a jednak bylo sie tam na 5 minut,nawet nie wiem kiedy:))jak zle kojarze hallow bastion(gdzie indziej to jest)to prosze napisz.
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Już przeszłem dzięki ale mam jeszcze jeden problem nie umiem przejść w KH2 Xigbara w The World That Newer Was prosze napiszcie jak go mam pokonac, pod koniec używa on dziwnego ataku wyszczeliwuje niebieskie pociski (chyba z tysiąc) i nic nie moge zrobic odrazu mnie zabija prosze piszcie
z góry dzieki
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
robertolol13

Post autor: robertolol13 »

znowu moja pamiec zawodzi i nie kojarze ktory to xiggbirg:(tyle co kojarze to tylko ostatni potwor otacza nas(sora i riku)POMARANCZOWYMI pociskami i strzela.jesli to on to musisz naciskac X zeby samemu sie bronic,a riku trojkat zeby uzec "reflekt".jesli nie tym pisze to taka rada na przyszlosc:)
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

No to nie ta walka ten Xigbar jest z Organization XIII to taki z szramą na oku z nim walcze zaraz po wilmiku z Kairi i Namine. Ten Xigbar gdy zostana mu ok 2 pasków życia atakuje we mnie nieebieskimi pociskami jest ich tak dużo że nie moge się obronić nie mam pojecia co mam zrobić prosze napisz
z góry dzięki
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
robertolol13

Post autor: robertolol13 »

te przyciski zatrzymuja sie na sekunde PRZED toba,wtedy naciskasz trujkad.to najlepszy wybur.ja tez mialem z nim problem (ze 3razy dawalem cura)ale nie przegralem(nie wiem jak wyglada game over:))ewentualnie troche pocwicz zemy mu wiecej zabierac atakiem.
powodzenia:)
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Wlaśnie w tym jest problem warka była by prosta gdyby nie te posiski ja sie lecze uzywam cura a on i tak mnie zabija a jak naciskam na trójkąt to to nic nie daje jaka zdolność mam zdobyć??

[ Dodano: Nie 07 Sty, 2007 22:47 ]
My chyba mówimy o innych pociskach mi nie chodzi o te pociski które można odbić chodzi mi o tysiące pocisków które we mnie lecą ( tych pocisków używa gdy sie przeniose do innego pomieszczenia ) te pociski o których ty myślisz to one są wielkie a tamte są małe podobne do tych różowych
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
robertolol13

Post autor: robertolol13 »

jak on strzela i pocisk jest przed toba to sie zatrzymuje przed toba na sekunde,wtedy musisz nacisnac trujkat(to nie ability).masz za slabe postacie najwyraznie,bo HP dostaj sie tylko przez LV bonus,musisz miec za malo defense i streange.pocwicz i dasz rade na pewno tylko szykuj sie na xeranorda(jak z Xigbarem przegrywasz to z tym nie masz szans.)
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Te pociski o których mówisz to nie te o których ja pisze te o ktorych ty mówisz to je sie odbija spowrotem (je umiem odbić są proste) te o których ja mówie sa gorsze szczela nimi z broni podobnie do zwykłego ataku ale jest ich 1000 razy więcej Xigbar otacza się wtedy taką niebieską powłoką on we mnie nimi wali a ja nawet nie mogę się uzdrowić ani nic zrobić
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
squall94

Post autor: squall94 »

ok ja chce sie jeszcze raz spytac czy ktos ma kingdom herats chain of memoriers (wersje na gba) bo mam leki problem jak pokonac bossa z pieknej i bestji
Awatar użytkownika
Dojebon
Kupo!
Kupo!
Posty: 51
Rejestracja: wt 28 cze, 2005 10:50

Post autor: Dojebon »

O ludzie jak czytam to to mi płakać się chce.

A co do pana Xigbara kiedy robi ten atak to poprostu biegaj wkółko.
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Cze mam problem z przejściem ostatniej formy Xemnasa cochwile wali a ja nie mam ani czasu na atak ani na uleczenie ( nawet nie mam dużo potionów :/) jak go można przejść
z góry dzieki :)
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

ło bosz,brakowalo mi tematu o KH,ale ludzie-ja nie mod i raczej mnie spam i bledy ortograficzne/interpunkcja nie rażą po oczach,ale TROCHĘ interpunkcji,podstawowej ortografii i chociaz poprawnych w miare nazw by nie zaszkodzilo,nie?
*juz slysze,jak ktos sie czepia,ze gówniara i ma wielki problem,oh jej.*
..::PHOENIX::.. pisze:Cze mam problem z przejściem ostatniej formy Xemnasa cochwile wali a ja nie mam ani czasu na atak ani na uleczenie ( nawet nie mam dużo potionów ) jak go można przejść
jezeli chodzi o ten atak laserem na koncu,to leczyc sie nie da,ja to przeszlam walac w trójkąt na chama,tak najlatwiej :wink:
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Może nie jestem zagorzałym fanem tej gry , ale gdy czytam to żal serce ściska . Błagam nie piszcie "wyszczeliwuje" a "wystrzeliwuje" . Marzeniem byłoby wrzucenie posta do Worda przed wysłaniem...
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”