Kingdom Hearts

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

robertolol13

Kingdom Hearts

Post autor: robertolol13 »

Gra zrobiona za pomoca dwoch producentow:Disney&Square Soft.Bardzo ciekawa opowiesc kilkoro przyjaciol...gra-fajna,ale czy nie za dziecinna?
squall94

Post autor: squall94 »

Kingdom Hearts to super gra poniewaz jest pomieszana z FF i Disney.Ja tez zwracam uwage na grafike i powiem ze jestem mile zaskoczony.Zachecam do grania w ta odlotowa gre!

N: KONKRETNE ARGUMENTY!
Ostatnio zmieniony pn 01 sty, 2007 02:06 przez squall94, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Tja wiemy, wiemy. Może byś się bardziej wysilił? Jak zakładasz temat to daj dobry przykład i się rozpisz. O argumentach nawet nie wspominam. Chyba nie chcesz warna na nowy rok? Nie chcesz? No właśnie. To pilnuj się.

KH- słodka grafika, słodkie postacie mini + kaczka, mysz i Goofy. Jednych to bawi innych mniej. Mnie tak średnio na jeża. Grafika bajkowa, taka miała byc, fabuła oryginalna, główna piosenka trąci mi FFX-2.

I nie zamykajcie po raz enty tematu o KH -_- Zwłaszcza teraz, gdy jest KH2. Ile razy może pojawiac się ten sam temat? -_-
robertolol13

Post autor: robertolol13 »

Dobrze,przepraszam za ten to co napisalem(bede sie teraz bardziej staral).oczywiscie nie chce dostac warninga na poczatek roku.A tak w ogole to szczesliwego nowego roku!!!co do KH2,ja juz ja dawno przeszedlem.duzo lepsza grafika i dzwieki.Ta gre bardziej polecam niz inne podobne gry.
PS.(co to ma znaczyc "konkretne argumenty"?)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Nom właśnie się zastanawiałam gdzie zniknął ten temat.... Haaa grałam se w KH2 (nie moje XD- niestety) i jak doszłam do Port Royal to mmm :D I jeszcze ten sam głos XD Co prawda te postacie są inne i niektóre to nie to samo, ale i tak jest cool :D Mam nadzieję, że taczęść będzie dłuższa, bo jak na razie to światy poszczególne są bardziej rozbudowane :) No to teraz tylko czekam na własną gierkę :P
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Ciekawe od kogo masz gre .........hehe. Gra jest spoko najlepsza po finalu oczywiście XD polecam grafa spoko fabuł super rozbudowana i duzo filmikow :) teraz tylko przejść i zobaczyć zakończenie :D hehe
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
robertolol13

Post autor: robertolol13 »

ostatni filmik KH2 jest oczywiscie taki jaki sobie napewno jaki sobie wyobrazacie czyli....nie tak latwo :grin: wiecie,w anglii duzo latwo starac sie o ta gre(chociazby ze wyszla juz ze 2 miesiace temu.ja dostalem pod choinke:0)ta gre ja przeszedlem w 28godzin,przawie sie nie blakalem.teraz chce zabic sephirota ktury jest nie lada wyczynem.jak macie pytanie odnosnie KH2 to pytajcie,jestem do uslug :grin:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

http://pl.wikipedia.org/wiki/Argument
..::PHOENIX::.. pisze:polecam grafa spoko fabuł super rozbudowana i duzo filmikow
a) Argumenty?! -_-
b) 13 pkt. regulaminu

Koniec OT.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ma ktoś może jakąś rozpiskę na temat tego gdzie są strony tej księgi Kubusia Puchatka w KH1?? Bo jedną gdzieś po drodze musiałam zgubić i teraz nie wiem gdzie szukać, żeby skończyć ten rozdział (tzn Puchatka)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Eiko pisze:Ma ktoś może jakąś rozpiskę na temat tego gdzie są strony tej księgi Kubusia Puchatka w KH1?? Bo jedną gdzieś po drodze musiałam zgubić i teraz nie wiem gdzie szukać, żeby skończyć ten rozdział (tzn Puchatka)
Znalezione gdzieś na dnie dysku twardego...

Kod: Zaznacz cały

Agrabah
Located in the Dark Chamber at the Cave of Wonders, in a treasure chest. 
Monstro
You'll need to have the ability Glide here. In Chamber 6, one of the high platforms. 
Atlantica 
Ariel's Grotto, somewhere in those shelves. 
Halloween Town 
In the bookshelf at Research Lab. 
Traverse Town 
Acquire at least 51 Dalmations, then go to the Dalmations House to recieve a gift of the Torn Page. 
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

To jeszcze jedno pytanko :D Co (oprócz tego Puchatka, bo chyba też jest potrzebny) muszę zrobić, żeby zobaczyć ukryte zakończenie?? (kiedyś już to miałam ale zapis się zgubił i nie ma tego zakończenia XD)

PS: Dzięki za rozpiskę :*
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
squall94

Post autor: squall94 »

A ja mam kingdom hearts hain of memoriers to jest wersja na GBA (gemboy advance) i nieweim tak samo jak ty eiko jak przejsc puchatka ale to jest na gba.Ale grałem terz na ps2 to niebyłem w tym taki dobry nawet nie zaszedłem do puchatka tylko przeszedłem:

tarest town :)
tarzan 8)
alicje ale jej na koncu poziomu nie znalazłem :(
herkules ale on jest długi wiec go sie nie da przejsc na poczatku :sad:

a jezeli ktos ma wersje na gba to piszcie na forum i do mnie na gg i na mój e-mail :!:
robertolol13

Post autor: robertolol13 »

zeby zobaczyc "ukryte zakonczenie"trzeba zabic sephirotha.z tego co pamietam to jestb tylko pokazane kawalek z kingdom hearts 2,czyli nic ciekawego :grin:
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

robertolol13 pisze:zeby zobaczyc "ukryte zakonczenie"trzeba zabic sephirotha
Guzik (żeby brzydko nie napisać) prawda.... Kiedyś już je widziałam tylko nie pamiętam co tam zrobiłam :/ Ale zdaje mi się, że tylko Puchatka nie skończyłam :roll: Bo Sephirota nie pokonałam, a zakończenia miałam wiem co w nim jest, ale chciałam se zobaczyć, bo KH2 na razie nie mam....
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Eiko pisze:Co (oprócz tego Puchatka, bo chyba też jest potrzebny) muszę zrobić, żeby zobaczyć ukryte zakończenie??
Musisz chyba zamknąć wszystkie Keyholes i znaleźć 99 dalmatyńczyków (o ile pamięć mnie nie myli).
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”