Kingdom Hearts

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Szczerze mówiąc ja naparzałem po prostu w te paczki i za którymś razem się udało. Musisz szybko wymiatać, przeładowuj sam pod koniec amunicji i strzelaj, to nie jest trudne, w końcu się uda. A deskorolka pamiętam, że tam nie była też jakaś za specjalnie skomplikowana. Wyskok, grind, wyskok z trikiem na następny grind i tak w kółko.
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Wow też przeszłem mam już chyba wszystkie zaliczone z wyjątkiem turnieji u Hadesa one są trudne jest na nie jakiś sposób ??
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

99 lv, cierpliwość i chęć do gry :D
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

To jest to trude zostawie to na koniec :D A jak przejść quest w agrabahu w tych ruinach zawsze mam pokonanych 57
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Fenrir, Negativ Combo - czy jak to tam się zwie, powyciągane Combo Plusy. I postarać się troszkę i też wyjdzie w końcu :) .
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

Mam pytanie odnośnie pewnego fragmetu gry : jestem w Atlantica , bylem z "Małą syrenką" już w jej kryjówce i nie wiem co zrobić . Blądze po calym otoczeniu a tu guzik z pęteklą i nie ma co zrobić . Gdzie trzeba iść?
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Zagaduj ekipę Arieleczki :* Czyli tego Florka, Sebastiana i raz chyba z Arieleczką :* też zagadać chyba będziesz musiał. W tym świecie tylko pośpiewasz. Będziesz miał musicale, ale żeby niektóre zacząć, będziesz musiał mieć pozdobywane wyższe lub nowe magie bodajże. W każdym razie co jakiś czas będziesz tam wpadał w miarę level upowania. Będzie napisane przed wejściem do świata co Ci jest potrzebne.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Mam dziwne wrażenie, że UNO pyta o część pierwszą XD Musisz złapać delfina i płynąć na nim do miejsca, w którym jest prąd i sam nie popłyniesz- delfin Cię zaprowadzi tam gdzie trzeba ;) Czyli do statku, a właściwie wraku statku
Mam tą gre od 4 godzin i musze stwierdzić...ŻE JEST ŚWIETNA , gra jak narazie bardzo mi sie podoba, narazie nie wniklem zbytnio w gre ponieważ dopiero jestem w tym mieście gdzie Goofy i Donald szukają jakiegoś Leona...dobra ide smigac dalej
- bo to jest opis raczej pierwszej części, a nie drugiej XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

No to mam drugie pytanie (żeby nie bylo to pisze ze o KH 1 chodzi) , jestem w domu krolika , Kubuś i Prosiak są na tylach. Co mam zrobić ? I jeszcze jedno : kiedy sie dostaje umiejetność "Gilde" ?
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

UNOisMAD pisze:kiedy sie dostaje umiejetność "Gilde" ?
Bodajże jak zamkniesz Neverland. Bo tam z Piotrusiem Panem ( _^_" ) się śmigało, to chyba po tym się dostaje.
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Witam mam problem z turniejami u Hadesa co chwile walcze i nic (albo przegrywam albo osiągam marny wynik) może mi ktoś powiedzieć jak mam to przejść??
Z góry dzięki :D
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Y, a co sie dokladnie rozchodzi? ^^" Musisz miec lv zaleznie od cup'a, zeby Ci bylo prosciej. Zeby wynik byl dobry uzywaj Piotrusia Pana albo [jak ja to robilam] Sticha [ukelele czy cos takiego]. No i tyle ;]
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Kermi pisze:Zeby wynik byl dobry uzywaj Piotrusia Pana albo [jak ja to robilam] Sticha [ukelele czy cos takiego]. No i tyle ;]
To wiem ja nie umiem przejść Hades Paradox Cup i ten turniej od tego stworka przy koloseum (chyba nazywa się Fil ale nie jestem pewny :D )
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Dzisiaj zabieram się do przejścia KH2 po raz drugi, (ostatnia lokacja, yeeee

Kod: Zaznacz cały

gapienie się na Riku i sekretne zakończenie, yay
)
a więc wypadałoby napisac kilka słów o wrażeniach.
Jedynkę mogłabym opisac krótko - ból, frustracja i męczarnia - o ile początek był w miarę interesujący, o tyle reszta...zdecydowanie za dużo Disneya _^_ Zresztą, już fakt, że na Destiny Islands mamy wątpliwą przyjemnośc poznac Tidusa mnie dobił, lecz Pinokio i Piotruś Pan sprawili, że obudziły się we mnie prawdziwie mordercze instynkty XD
Denerwowało mnie długie łażenie po lokacjach, których naprawdę nie lubiłam, Agrabah się kłania XD Może i byłam pesymistycznie nastawiona do gry, ale w porównaniu z dwójką nie ma ona nic tak ciekawego do zaoferowania : /. Poza Riku, chyba jedyna postac, którą można naprawdę polubic, ja go pokochałam <3 XD Dla mnie jest on największym atutem tej gry,

Kod: Zaznacz cały

pomińmy to, że kręcił z pewną lalką chcącą byc prawdziwym chłopcem i kapitanem Hakiem XD
Kingdom Hearts 2...ma nowa miłośc *__* Ta gra dopiero wciągnęła mnie do tego stopnia, by zagrac po raz drugi na proud mode, (które wcale takie proud nie jest ; p) nawet ten Disney nie kłuje aż tak po oczach...
*spogląda na Mikiego*
...no dobrze, trochę XD Simby, Kubusia (die!) i Alladyna też nie lubię. Arielka rlz!
Organizacja XIII - mrau <3. Może nie wszyscy jej członkowie są tacy mrau, ale wystarczy spojrzec na powiedzmy Axela, Roxasa i Demyxa *_______*. Więcej scenek, więcej scenek! >_< I Sorę da się zniesc, ba, nawet mi się chłopak spodobał, ale Riku z pewnością nie przebije. xP Wreszcie mamy kogoś naprawdę ciekawego (tylko na cholerę wpychac tam tę beznadziejną Kairi xP) - byłoby jeszcze cudowniej bez pewnej wiedźmy i jej pomocnika _^_;, jeżeli mieli stanowic element humorystyczny, to autorom się raczej nie udało. Bogu dzięki lokacje uległy skróceniu (chociaż nie narzekałabym, gdyby Twilight Town było ciut większe) i nie trzeba skakac po wszystkim, co ma jakiś kształt.
Chcę zagrac w Final Mix i nowe CoM >_> Przeszłam CoM *prawie* do końca jakieś dwa lata temu, jednak, na szczęście nic z niego teraz nie pamiętam, jedynie drobne szczegóły. _^_'

Koniec wywodów. Trzeba iśc poexpowac, w innym wypadku nie podołam tak trudnemu zajęciu jak rozwieszanie plakatów :lol:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ivy chyba mi nie powiesz, że porywają Ciebie takie nędzne zwroty akcji jakie były w poszczególnych światach? :lol: Na szczęście główna linia fabularna nie jest zła.

A co do lokacji. Ja właśnie wolałbym na odwrót :) Takie małe lokacje wyglądają strasznie nienaturalnie, inaczej było w jedyneczce gdzie było można więcej wędrować i przy tym sobie expować ^^; W światach KH2 nie dość, że fabuła słabowata to do tego te 'rozmiary'. Anyway przyciąga mnie jej urok ^^' Ability, dynamizm, bajkowe klimaty (schade, dass spłycone) i tak dalej. No i oczywiście plusem jest nasza trzynastka :wink: Szkoda tylko, że nie było ich 13 z racji na głupiego coma :P

A właśnie, ta cała Data z KH2:FM... Czemu przypominają mi się Dark Aeony i ich 'doklejenie' bez ładu i składu. No comment.
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”