Parasite Eve

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

Która część bardziej Ci podeszła?

1
24
71%
2
10
29%
 
Liczba głosów: 34

Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Garnet pisze:przeczytaj dokladnie mojego posta..mowiac pestka mialam na mysli inne rpg gdzie zdobycie 99lv to pestka
Wiem :]
Garnet pisze:< no jak 20000 to jest proste nabijanie to ...whatever>
8)

No to ja bym wziął... hm... AK-47 (RI)... choć jest to opcja leave it to wayne to trudniej może być uzyskać...
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

ta a duper junka nei chcesz? :P

Bonifacy_i_zdun pisze:choć jest to opcja leave it to wayne to trudniej może być uzyskać
..ale zawsze mozna savewac i probowac do skutku :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Do czego służy Teddy Bear?
glamorous vamp
Awatar użytkownika
The Sorrow
Kupo!
Kupo!
Posty: 195
Rejestracja: czw 31 mar, 2005 16:51
Lokalizacja: Tselinojarsk

Post autor: The Sorrow »

Miśka dajesz Flintowi stojącemu przy Hammerze. Kiedy wyjdziesz już na zewnątrz bazy, oczywiście. A Flint za to pokaże ci drogę do Ewy i wyprowadzi z bazy jednego z Marines, za co w póżniejszym czasie przy ciężarówce, na parkingu w środku bazy, otrzymaszcałkiem fajne bronie do wyboru.
Niestety bez magnuma :sad:
...Battle brings death, death brings the sorrow.
The living... May not hear them... ther voices... Fall upon daef ears.
But make no mistake... Dead are not silent.....
Darios

Post autor: Darios »

Granatniek na 12 nabojów RLZ 8)
nie pamiętam co tam jeszcze było ale chyba PK, możliwe też że minimi czy coś w ten dekiel. W każdym razie będzie to KM.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ja najbardziej lubiłem machinówo/kałasznikowa. Nazwy nie pamiętam. :roll:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
The Sorrow
Kupo!
Kupo!
Posty: 195
Rejestracja: czw 31 mar, 2005 16:51
Lokalizacja: Tselinojarsk

Post autor: The Sorrow »

Kałach jest w 1, w PE2 możesz dostać albo wspomniany przez Dariosa2 granatnik M-204 albo mojego ulubionego, oprócz magnuma oczywiście, M-249 SAW. Niestety 800 sztuk amunicji, a 200 w magazynku, bardzo szybko znika. :P
...Battle brings death, death brings the sorrow.
The living... May not hear them... ther voices... Fall upon daef ears.
But make no mistake... Dead are not silent.....
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Wynika to z faktu że w PE2 mniej grałem bo gra gorsza... I pomyśleć że jeszcze w ankiecie głosu nie oddałem ;]
glamorous vamp
Darios

Post autor: Darios »

The Sorrow pisze:M-249
To jest minimi bo nie kojaże :roll:
Awatar użytkownika
The Sorrow
Kupo!
Kupo!
Posty: 195
Rejestracja: czw 31 mar, 2005 16:51
Lokalizacja: Tselinojarsk

Post autor: The Sorrow »

Takaż też inna nazwa jest tej broni. Zgadzasię Bracie. Amen! :)
A otoz i zdjęcie tej piekielnej machiny:
Obrazek
...Battle brings death, death brings the sorrow.
The living... May not hear them... ther voices... Fall upon daef ears.
But make no mistake... Dead are not silent.....
Darios

Post autor: Darios »

To jest piekielna machina 8)

Obrazek
Kurcze, mam tylko obrazek z nóżkami... PK rlz 8)
Może pogadamy o FMV?

Mi najbardziej podobała się ta jak Aya wyszła na plac... a tam pełno golemów. Nagle przylatują jacyś komandosi i robią rzeźnię :) joj, kilka razy tam dochodziłem żeby to obejżeć.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Darios2 pisze:Mi najbardziej podobała się ta jak Aya wyszła na plac... a tam pełno golemów. Nagle przylatują jacyś komandosi i robią rzeźnię n joj, kilka razy tam dochodziłem żeby to obejżeć.
z 2? hmm...aya w hotelu ;] a co? kobiece cialo pieknym byc :P, pozniej jak aya sie budzi i kyle w nia celuje,zmiana potworka zaraz na poczatku

w 1..oj tu to chyba wszystkie :) ale najbardziej ten filmik zanim pojawi sie menu i intro w carnegie hall :) ..ale zmiana szczurka pamietam ze swego czau tez wywolala emocje ;)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Garnet pisze:ale najbardziej ten filmik zanim pojawi sie menu i intro w carnegie hall
Erm, co? Podobały Ci się te

Kod: Zaznacz cały

płonoące, cierpiące, niewinne ludzkie istoty?
Faktycznie, to było piękne XD

Swoją drogą w pe1 dziwnie śpiewała Melisa (oj, obym tylko imienia nie zmylił). Tak dziwnie, zwłaszcza podczas momentu jak pokazywano FMV z samolotem a zaraz potem

Kod: Zaznacz cały

walka z pająkiem na dachu...
Heh, dziwnie, nienaturalnie ;]

A zamiana szczura w potwora była taka residentowska i swego czasu zapierała dech... Do dziś jednak pamiętam screeny z Playstation Plus, gdzie były pokazane kolejne etapy kiedy to kobietka z pe2 na początku w jakiegoś stwora się zamieniała...

Eh, szkoda że nie ma psplus :( :( :( :(

:( :(


No, swoją drogą ta galaretka dziwna była. Dziwna też była pokazówka kiedy

Kod: Zaznacz cały

ludzie w NYPark ulegli rozpłynięciu... Nikt nie uciekał, nie reagował... 
Strnge to było XD
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Boni pisze:Faktycznie, to było piękne XD
co nie :] ale najbardziej to podobala mi sie muzyka i te...zielone oczka Melissy :)

Boni pisze:Swoją drogą w pe1 dziwnie śpiewała Melisa (oj, obym tylko imienia nie zmylił). Tak dziwnie, zwłaszcza podczas momentu jak pokazywano FMV z samolotem a zaraz potem
byla speiwczka..dostala glowna arie wiec niech sie popisuje :D ..zreszta juz po peirwsyzm filmiku to nie byla melissa tylko eve

Boni pisze:Eh, szkoda że nie ma psplus
heh ja do tej pory mam ich gazety :D i jeszcze jakies inen stare ;)... dawniej neta nei bylo to tzreba bylo inaczej czerpac wiedze :)

Boni pisze:Strnge to było XD
coz dla eve..zahiponotyzowanie ich < tj kontrola komorek>nie bylo pewno ciezko rzecza :)


qrde..czemu nie ma 3.. :( ...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Garnet pisze:byla speiwczka..dostala glowna arie wiec niech sie popisuje n ..zreszta juz po peirwsyzm filmiku to nie byla melissa tylko eve
A właśnie mam takie pytanie. Czy Eve to jakiś rodzaj jenovy który opanował Melissę, czy to zupełnie inna postać, a Melissa sobie siedzi w domku. Ja pamiętam jak na początku się czytało podczas gry pamiętnik Melissy bodaj. Pomimo że krótki, był taki... taki nieprzyjemny :/ Aż czuło się ścisk w umyśle osoby co pisała or jak to tam zwać :/ Coś tam było że przeszczep był, ale to chyba nie od tego Eve się wzięła :/

Ps. A o drugą część nie pytam, bo w ogóle z niej nic nie pamiętam... No tylko prysznic bohaterki XD~

Garnet pisze:coz dla eve..zahiponotyzowanie ich < tj kontrola komorek>nie bylo pewno ciezko rzecza
No... Niech będzie... Ale czemu za pierwszym razem

Kod: Zaznacz cały

wszyscy się palili, a potem nagle galaretką byli? &#58;&#93;
Garnet pisze:heh ja do tej pory mam ich gazety n i jeszcze jakies inen stare n... dawniej neta nei bylo to tzreba bylo inaczej czerpac wiedze n
Ja mam dwa egzemplarze tylko, akurat w starej prasie kupione, i akurat mam wszystkie gry, które tam były opisane :] Heh, i ten Finalowy, albo Residentowy kącik XD
ps. W Playstation Plus po raz pierwszy zrozumiałem co to Final Fantasy (a dokładniej mam część gdzie jest solucja 1cd :) ).

Garnet pisze:qrde..czemu nie ma 3..
Cóż... Żeby wyciąć dwójkę, i zrobić inną dwójkę na ps2 chociażby... ciekawe by było... Wg. mnie nie robią, bo dwójka im za bardzo nie wyszła :/


Garnet pisze:co nie :] ale najbardziej to podobala mi sie muzyka i te...zielone oczka Melissy
Heh, coś tam zaczynam kojarzyć :] Pamiętam jak

Kod: Zaznacz cały

Melissa/Eve grała na fortepianiku... Ah, to było też śliczne, i ta metamorfoza XD 
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”