Parasite Eve

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

Która część bardziej Ci podeszła?

1
24
71%
2
10
29%
 
Liczba głosów: 34

Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Nienormalny_PS2 pisze:grania w Silenta zszedłem do dolnej części chaty z rurą od odkurzacza bo coś niby słyszałem XD.
Pamiętam u siebie takie akcje XD Ale najgorsze jest, jak np. rurę odkurzacza oprzesz o ścianę, a potem ta rura zjeżdża powoli i na końcu uderza w podłogę, jeśli ro schody to masakra.

Nienormalny_PS2 pisze:Ja też i to bardzo mocno.Browar ze "starym" i Tekken5 np to marzenie.Kiedyś w Pegasusa z nim napierałem w Tank n.Ale potem powstał konfilkt znany jako Trzecia Wojna Światowa i...
Mój tata grał tylko w kaczki na pegazusa, strzelał do nich z pistoletu. Teraz ja nową konsolę kupiłem i on do mnie: "A kaczki są tu" Ja, że nie, to on "A to lipa" :)

[ Dodano: Pon 11 Lip, 2005 ]
A co do PE, właśnie uzyskuję OST-y z tego. Fajowa zabawa, ale 0,5 kb na sek. robi swoje -_-'
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

hehehe... Zazdrościcie mi tatki... :lol: Moze to i dobrze, że ma szał, ale czasem mi się wydaje, że jednak za bardzo za tym szaleje... A ja w Tekken'a grałam kiedyś z moją mamą, a Croc to była gra!!! Albo taki Crash... :D Ech... to były czasy...
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Mi starczy że z bratem albo z innymi typami grałem -_-' Cieniasy, zawsze obgrywani a tu tacy oni niby powery... :lol:

Anyway, Koniec Off TOPU :P
glamorous vamp
Maester

Post autor: Maester »

Boni pisze: A zamiana szczura w potwora była taka residentowska i swego czasu zapierała dech...
Łojezusiczku, miałem 10 lat, jak widziałem ten filmik... >:}
Do dziś jednak pamiętam screeny z Playstation Plus, gdzie były pokazane kolejne etapy kiedy to kobietka z pe2 na początku w jakiegoś stwora się zamieniała...
Mam ten numer ^^
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Maester..a mzoe troche wiecej,cio?;]..ktora czesc Ci sie bardziej podobala,co lubisz w serii a co nie etc:P
< mysmy zadni wiedzyXD>

Boni a jak tam ost z pe? :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Garnet pisze: Boni a jak tam ost z pe? :]
Nie dałem rady nic ściągnąć to poszedłem do kolegi i u niego pościągałem, potem zapakował i wysłał mi na skrzynkę :D Eh, jakoś jeszcze tam nie zaglądałem ^_^' I się tego boję... Tam jest taki syf.... :lol: :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

< a mowiles ze masz DOBRE lacze :lol: >

to jak najszybciej zajrzyj,bo to jeden z najlepszych ostow :P >
somnia memoria,jedna z moich ulubionych piosnek z gier...ale wersja z remixow lepsza ^^
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

własnie słucham sotto voice ;)

Garnet pisze:a mowiles ze masz DOBRE lacze
Nie tylko u mnie były problemy przy ściąganiu z tamtego miejsca :/ Także to chyba nie jest do końca moja wina :P

A łącze mam dobre.... Tak mówił pan co mi internet zakładał :]
glamorous vamp
Bajda

Post autor: Bajda »

Wczoraj zacząłem grać w PE 1. Dziś jestem chyba w Chinatown, a o gierce mogę już powiedzieć tyle, że po prostu miażdży klimatem. Taki SH + RE z kapką Sin City. Grafika nie jest tragiczna (chociaż przy moim "zboczeniu" do jRPG to nawet grafika w FF4 mi nie przeszkadzała :-) , ciekawy system walki, fajna bohaterka. Po skończeniu PE1 czeka już na mnie 2 i nawet FF9 odszedł w cień :-) PE polecam wszystkim
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Przestrzegam, że pe2 już nie jest takie urocze. ;)
glamorous vamp
Bajda

Post autor: Bajda »

Mam cichą nadzieję, że się mylisz :-) Okaże się wkrótce...
A narazie wracam do pewnej lewitującej pani w czerwieni :-)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Bajda pisze:Taki SH + RE z kapką Sin City
ja bym dala lepiej porownanie ff+re,bo jednak sporo czerpie z jrpg :)

2 po prostu zostawia fabule w tyle...stawiajac na 1 miejscu akcje..tym ktorym bardziej podoba sie re,ta czesc bardziej sie spodoba niz tym co wola bardziej rpg
szkoda ze muzyka rowniez w 2 znacznie obnizyla swoj poziom...


heh ..ale pamietam jak mnie wtedy ta grafa wbila w fotel ^^ ze nawet ten japosnki w grze mi nie przeszkadzal :lol:


anyway ma ktos jeszcze nadzieje ze ukaze sie 3 czesc? :roll: naparwde nie rozumiem tutaj square...aya w grafie na ps2..watpie abym tylko ja to chciala zobaczyc :twisted: ...ech to wydaja kompilacje..racja..to i lepiej sie opalaca przeca :roll:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Ja bym wolal remake 1 na PS2 :D
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Bajda

Post autor: Bajda »

Garnet pisze:ja bym dala lepiej porownanie ff+re
Klimatem to PE dla mnie ni jak sie nie ma do FF - (jakby naciągnąć, to jedynie chyba Midgar z FF7 podpada pod podobny klimat), zato dużo czerpie z wymnienionych SH i RE. Z FF to tylko system walki został, zresztą nieźle przekształcony, co wyszło grze na dobre - szybsza akcja.

A co do wersjii japońskich to pamiętam jak się męczyłem z rpegami na Snesa w tym języku - Slayers i Dragon Knight 4 bodajrze. To dopiero była jazda :-)
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Styl graficzny jest bardzo podobny do FF. Szczegolnie do FF7 jak sie spojrzy na te ich oczy :D
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”