Xenogears...Xenosaga...

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

benihime

Post autor: benihime »

Mam maly problem dopiero co zaczalem grac i utknalem Shion w old militaria chyba:P zaczyna sie tam grac wczesniej chaosem po lewej stronie jest skrzynka do ktorej nie mozna sie dostac na poczatku jest tam jakas fabryka zabawek costam. Utknalem tam Shion i nie wiem gdzie co i jak dalej pls pomożcie
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Rozumiem, że to XS2. Ale jesteś w tym samym miejscu co na początku gru? Czyli noc, ruiny Old Miltii. Coś mi się wydaje, że wszedłeś w "zielony save point" i się tam przeniosłeś. Żeby wyjść to włączasz menu i wybierasz UMN, potem exit, czy jakoś tak. Jeżeli to nie to, to podaj dokładnie jak się tam znalazłeś i w którym momencie gry jesteś.
benihime

Post autor: benihime »

Dziaaa wlasnie doitego doszedlem :D hehe z 15 min temu Thx ;P
wreszcie sie moge rozkoszowac gra btw siedzailem tam 3h ^^ niezle Shion podpakowalem :P
Thx raz jeszcze.
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

na zegarku w XE2 mam troszke 20h i wlasnie skonczylem Labyrinthos. ale ta gra jest krótka ;/ ja piernicze. walka z bossem w labiryncie straszliwie łatwa ;/ niepodoba mi sie to. mam nadzieje ze XE3 bedzie o wiele dluzsza (minimum 50h) i nieco trudniejsza.
ale walki na miecze w tej grze wyglądają zabujczo :] duzo lepsze niz w Star Wars ;)

Jaco które miales levele i jakii postaciami walczyles ostatnia walke ?
Maybe I'm a Lion...
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

white raven pisze:Jaco które miales levele i jakii postaciami walczyles ostatnia walke ?
Coś koło 39-40. Z postaci to używałem Shion (głównie leczenie), Jin (atak) i chaos (atak + leczenie). W drugiej połowie pojawiali się tez Ziggy i KOS-MOS. To głównie tą piątkę używam w XS2 do walki. A walczy ten, którego ataki najwięcej danemu przeciwnikowi zabierają HP ;) Żałowałem tylko, ze przed walką nie wyuczyłem Shion EP 1/2, bo przez to traciłem kolejki na uzupełnianie jej EP....
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Na YouTuber i Labirynthos juz mozna znalezc trailery 11&12. Oczywiscie oprocz nastepnych Oh My God spoilars ;) Traier 12 zawiera m.in. bardzo fajna muzyke. Go Yuki!
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
VaanFromRO

Post autor: VaanFromRO »

white raven pisze: ale ta gra jest krótka ;/ ja piernicze. walka z bossem w labiryncie straszliwie łatwa ;/ niepodoba mi sie to. mam nadzieje ze XE3 bedzie o wiele dluzsza (minimum 50h) i nieco trudniejsza.
W gre oczywiscie nie gralem, ale wydawalo mi sie, ze na Ultimie widzialem XS2 w wersji na 3 DvD :P Moze to byly dodatki :?
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

napewno dodatek bo na IGN pisze z xenosaga2 wyszla na 2 DVD wiec moja wersja nie jest okrojona a tez mam 2 dvd i gra sie juz konczy. wchodze do omega rozwalam wszystko po koleji i game clear :] w najgorsszym wypadku 30h w najlpeszym 26

offtop: VaanFromRO to kolejna osoba ktora ma w sygnaturce cos o white raven'ie ;/ o co to biega? to z jakiejs gry czy anime? (od razu uprzedzam pytanie moj nick nie jest zwiazany z zadna gra ani anime, jest poprostu wymyslony). i baaaardzo przepraszam za offtopa
Maybe I'm a Lion...
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Na 3 DVD jest 5h film z cut scenek z XS1.

[ Dodano: Pią 23 Cze, 2006 00:34 ]
white raven pisze:offtop: VaanFromRO to kolejna osoba ktora ma w sygnaturce cos o white raven'ie ;/ o co to biega?
To taki skrypt. Ty tam widzisz "white raven", ja tam widze "Jaco", jak się wylogujesz to będzie tam napisane " Gość".
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Jaco pisze:Sama gra musi być długa, jeżeli ma być ostatnią (co nie może być prawdą!!) z serii, bo fabuła ma jeszcze wiele wątków nie odkrytych.. Chyba, że XS3 ma być ostatnią z tymi bohaterami, albo coś w tym stylu (to tylko spekulacje) i następną część już zobaczymy na PS3 :]
chyba nie spekulacje, ale definitywne zakonczenie serii:(
Gokulo pisze:Na YouTuber i Labirynthos juz mozna znalezc trailery 11&12. Oczywiscie oprocz nastepnych Oh My God spoilars ;) Traier 12 zawiera m.in. bardzo fajna muzyke. Go Yuki!
switne:) muzyczka z 11 tez niezla-ten chorek:]
Gokulo masz zamiar grac w wersje japonska?
white raven pisze:To taki skrypt. Ty tam widzisz "white raven", ja tam widze "Jaco", jak się wylogujesz to będzie tam napisane " Gość".
ech..trzeba bedzie cos z tym zrobic,bo robi sie to zdeka denerwujace...

btw.ocena z Dengeki
Xenosaga Episode III: Zarathustra wa Kaku Katariki (PS2, Bandai Namco): 80 / 75 / 85 / 85
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

No mam dylemat. Wersja angielska ma wyjsc zaledwie miesiac pozniej, wiec moglbym poczekac, ale ja tak uwielbiam porownywac voice acting w roznych wersjach, ze nie wiem czy sie powstrzymam ^^;
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

Garnet pisze:white raven napisał/a:
To taki skrypt. Ty tam widzisz "white raven", ja tam widze "Jaco", jak się wylogujesz to będzie tam napisane " Gość".
ech..trzeba bedzie cos z tym zrobic,bo robi sie to zdeka denerwujace...
Garnet Ty zacytowalas Jaca a nie mnie :P
Maybe I'm a Lion...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

white raven pisze:Garnet Ty zacytowalas Jaca a nie mnie :P
to jest jakis błąd forum...ktory czesto lubi sie powtarzac
Gokulo pisze:Wersja angielska ma wyjsc zaledwie miesiac pozniej, wiec moglbym poczekac, ale ja tak uwielbiam porownywac voice acting w roznych wersjach, ze nie wiem czy sie powstrzymam ^^;
heh :) ja wole grac ze zrozumieniem^^"
btw.fajnie,ze X3 jeszcze w sierpniu...oby..
SE powinno brac przyklad,jesli chodzi o wydawanie wersji ang..

http://www.rpgfan.com/news/2006/1315.html jakies info;)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

white raven pisze:ale ta gra jest krótka ;/
Teraz mam na liczniku 55h, gdy już gram po przejściu XS2. Coś czuję, że jeszcze z 5h doliczę conajmniej, bo mnie teraz czeka pakowanie :/ Został mi jeszcze jeden z dodatkowych bossów (ten, z którym walczymy E.S.ami). Mam nadzieję, ze 60 lv na niego styknie (na 50 robi ze mnie miazgę....dodatkowo musze wyuczyć paru skilli MOMO i Jr., których nie używałem praktcznie w ogóle :/ ). Ale takie granie bez fabuły mnie nie bawi :P
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Jakies jaja sobie robia czy cos...
Najnowsze episode "The missing year" wyjasniaja kim jest/byla Nephilim. Nie wiem dlaczego tak wazne elementy wyjasniaja w taki sposob poza gra ;/ Mam nadzieje, ze chociaz wydadza oficjalne tlumaczenie tego czy cos, bo wyglada na to, ze te opowiadanka zawieraja bardzo duzo istotnych informacji.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”