Xenogears...Xenosaga...

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

CrystaL

Xenogears...Xenosaga...

Post autor: CrystaL »

:P Ta gra tez wymiata :) (wlasnie ja przechodze) :) kurde a malo kto pewnie w nia gral . esli ktos chce o niej pogadac :P to niehc pisze ;P i jesli bedziecie mieli okazje jakupic to nie zalujcie pieniedzy i sie nie zastanawiajcie :P
CrystaL

Post autor: CrystaL »

no wstawki fmv sa spoko :) szczegolnie te anime :D
CrystaL

Post autor: CrystaL »

sa :P nie tylko anime np jak yddgrasil plynie po pustyni :P jak citan ucieka w escaped podzie :P sa :P moze nie grales :D
CrystaL

Post autor: CrystaL »

no to raczej byla wstawka

a od czego zalez ilosc hp :D:D i jak je sie traci :P czy cus powiedz :D
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Po co prostu cały dzień dziś siedział na forum, pisząc we wszystkich możliwych tematach.

Mi Bardziej od Xeno garnet polecała Parasite Eve.
Ostatnio zmieniony sob 20 lis, 2004 21:07 przez Sephiria, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
CrystaL

Post autor: CrystaL »

jak juz pe to lepiej 2 :P
ale xeno i tak jest leppsze :D

a do mojego hp to sie nie czepiajcie :)
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Nie przepadam za mechami, ale gra była bardzo fajna; przede wszystkim ze względu na kombosy i fabułę. :D Niestety, pewnie już nigdy ujrzę ostatniego bossa - bo parę miesięcy temu starego kompa z sejwami szlag trafił, a ja nie mam czasu od początku wszystkiego przechodzić. :evil: Shit happens. ;)

W ogóle nieco starsze RPGi są super... Ostatnio znowu katuję 'Valkyrie Profile', czyli zupełnie inne klimaty niż Xeno. :D I będę tak do upadłego. VP rules! :D Ktoś z Was jeszcze w to grał? :P
CrystaL

Post autor: CrystaL »

ja gram w xeno na psx
a w VP nie mialem jakos okazji zagrac :( skad brales ta gre masz moze jakis link?
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Nie mogę Ci powiedzieć skąd, bo mnie zbanują. :D Poruszanie tematów piractwa jest ogólnie zakazane. I słusznie. :P

[...Tylko że czasem pewnych rzeczy nie można zdobyć inaczej, jak na 'wspaniałym' Stadionie. :roll: ]


Anyway, jeśli kiedyś przypadkiem VP wpadnie Ci w ręce, nie wahaj się ani chwili. Naprawdę warto! :D
CrystaL

Post autor: CrystaL »

eh :P moglem wczesniej :D sie spytac :) bylem wczoraj w wawie :(
eh nom bede sie staral nawet o oryginala :D zreszta nie wiem na stadionie jaki klient sprzedaje :D :P i jeszcze saga frontier 2 szukam :D
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Poszukaj przez net, to w końcu najpewniejszy sposób... żeby coś znaleźć. Gorzej z kupnem. :)

Na Stadionie bywam bardzo, baaardzo rzadko, więc pewnie się nie znam, ale generalnie ciężko tam o starsze tytuły. Jak wszędzie, zresztą. :?
CrystaL

Post autor: CrystaL »

nom :( teraz nawet ff7 to juz rzadkosc :( i na allegro po ponad 100 zeta idzie :/
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

temat o tejze gerce zlaozylam tutaj baardzo dawno temu niestety te forum ma bardzo GLUPIE medtody jelsi chodzi o 'znikanie' topicow


wiec powiem tylko tyle jelsi ktos chce cos wiecej niz tylko ff xeno zaspokoji jego pragnienia ;]
Mi Bardziej od Xeno garnet polecała Parasite Eve
no tak to szcegolnei wielbicielom horrorowatych klimatow ;]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Cóż... Jeśli chodzi o Xeno...
Ekhm... Nie mogę obejrzeć do końca outras bo cosik z płytką nie tak ekhmm... -_-
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

aha, ale ja se na szaraku katowałem :D swoją drogą... można na emulu teeż ale...
Trza mieć kompa na emula a na moim złomie :lol:
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”