Xenogears...Xenosaga...

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

..tak jak pisalam w newsach...nie bierz tej strony tj informacji tam zbyt do siebie

The Sorrow pisze:Poza tym gdyby Namco wywaliło Xenosagę do Europy w maju to musieli by wydać coś w stylu Special Edition z dwoma pierwszymi częściami. AAAAAAAAAAAA
eehhmm...xenogears to jest 5 czesc ;) ..poza tym oni nic nie musza...ni stad ni zowad moga wydac np tlyko 2 XD
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
The Sorrow
Kupo!
Kupo!
Posty: 195
Rejestracja: czw 31 mar, 2005 16:51
Lokalizacja: Tselinojarsk

Post autor: The Sorrow »

Przepraszam, moja wina. Chodziło mi oczywiście o 1 i 2 Epizod, czyli te wydane przez Namco.
Poza tym fajnie byłoby gdyby dodali jedynkę, tak w kwestii formalnej, żeby miało to jakiś sens. Bo tak tylko drugi Epizod, no kto to widział. :lol:
A tak SERIO SERIO to pewnie niepotrzebnie się ekscytuje, bo Xeno i tak nie wyjdzie więc trzeba będzie pogrywać na pi.., sory na kopiach zapasowych. :cry:
...Battle brings death, death brings the sorrow.
The living... May not hear them... ther voices... Fall upon daef ears.
But make no mistake... Dead are not silent.....
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Pozostaje mieć tylko nadzieję...ale jak to mówią: "nadzieją matką głupich" :lol:
Lord Gumiś

Post autor: Lord Gumiś »

Gra morze tak można nazwać fabułe sagi Xenogears. Żaden narazie ze znanych mi jrpg, a uwieżcie, było ich sporo. Nie posiada tak rozbudowanej i poskładanej fabuły ciągnacej wiele niedopowiedzianych wątków. Nawet seria Final Fantasy czasami rwie ale tylko w mniejszym stopniu.

Xenogears- 5 episod.

Na początku gra miała być wydana na czterech płytach jedankże na cięcia, gra została skrócona do dwóch płytek. Czy gra straciła coś na tym. na pewno gdyz może nie dowiedzielśmy sie o wszytkich wątkach. Jedankże całe szczęści ostała specjalna wydanba książka pod nazwą Perfect Works pokazująca całą historie piątej części i jeszcze innych. Polecam gorąco fanom tej gry.

Co do samej gry czyli chodzi mi o Xenogears, jest dosyc nie typoym jrpg i dlatego nie wyszedł w Europie. Pokazuje wiele życiowych aspektów i świeckich. Co do systemu gry jest prosy dosyć łatwy do opanowania, jedank jeśli chodzi o samą muzykę nie musze sie chyba na jej temat wypowiadać ^^.

Xenosagi cóż mogę o nich powiedzieć, na pewno nie wiele gdyż nie grałem ale za to miałe jakiś tam czasowy kontakt. Więc raczej nie powalaja tam graficznie ale to nie chodzi o to w tej serii. Fabuła jak najabardziej nadal trzyma najwyższą poprzeczkę tak samo jak muzyka. Te dwie żeczy podtrzymują jeszcze na życiu tą serię, mam nadzieje, że to się zmieni. Dobra kończe idę do mojego Wetalla na zakupy do zobaczenie we bezłogiej galaktyce.

PS: Grahf rulez :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Lord Gumiś pisze: Nie posiada tak rozbudowanej i poskładanej fabuły ciągnacej wiele niedopowiedzianych wątków
RACJA ;]]] nalac mu :P

te skrocenia widac szcegolnie na 2 cd ..ale kto wie moze wydadza 5 czesc sagi jeszcze raz gdy wydadza 4 poprzedniczki i wtedy bardziej ja dopracuja
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Lord Gumiś

Post autor: Lord Gumiś »

Kto wie ale osobiście nie liczyłbym na takie pozunięcie ze strony Namco.
Awatar użytkownika
The Sorrow
Kupo!
Kupo!
Posty: 195
Rejestracja: czw 31 mar, 2005 16:51
Lokalizacja: Tselinojarsk

Post autor: The Sorrow »

A dlaczego by nie. Fabuła gotowa, postacie też, kwestia poprawy grafy i jakości muzy. Bo sama muza mistrza Mitsudy jest DA BEST.
Nie dokończone w grze wątki trzeba doszlifować.
Jeżeli niczego nie sknocą - bo inaczej kill`em all - a takiej gry chyba sknocić nie można, to mają pewny hit.
...Battle brings death, death brings the sorrow.
The living... May not hear them... ther voices... Fall upon daef ears.
But make no mistake... Dead are not silent.....
Lord Gumiś

Post autor: Lord Gumiś »

Nie ja dzieńkuję gra by dużo stracila na klimacie, tak samo jak by odświeżyli starsze części Finala.
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Prawa do Xenogears dalej ma Square z tego co mi wiadomo.
A Xenosage robi Namco.
Wiec szanse marne ;)
Zreszta juz od teraz wiadomo, ze to jest calkiem inna historia.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
The Sorrow
Kupo!
Kupo!
Posty: 195
Rejestracja: czw 31 mar, 2005 16:51
Lokalizacja: Tselinojarsk

Post autor: The Sorrow »

"Ignorance is bliss" - cmd. Cherenkov.
Gokulo napisał:
Prawa do Xenogears dalej ma Square z tego co mi wiadomo.
A Xenosage robi Namco.
Wiec szanse marne
Zreszta juz od teraz wiadomo, ze to jest calkiem inna historia.
Nawet jeśli prawa do -Gearsa posiada dalej Square-Enix, to przy odpowiednim posmarowaniu szybko sie ich pozbędą. Jeżeli jak z uporem maniaka potwierdzam już się ich nie pozbyli.
Co do innej histori - Zohar i Vanderkaum są w E1 więc nie tak inna. Poza tym musi się dziać przed wysłaniem Eldriga, czyli ponad 10.000 lat.
Lord Gumiś napisał:
Nie ja dzieńkuję gra by dużo stracila na klimacie, tak samo jak by odświeżyli starsze części Finala.
Ja natomiast bardzo chętnie zagram w odgrzewanego Xenogearsa.
...Battle brings death, death brings the sorrow.
The living... May not hear them... ther voices... Fall upon daef ears.
But make no mistake... Dead are not silent.....
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Lord Gumiś pisze:Nie ja dzieńkuję gra by dużo stracila na klimacie, tak samo jak by odświeżyli starsze części Finala.
w sumie to 1,2,4,5,6 wydali jeszcze raz,fakt nei poprawiajac grafiki ale dodajac fmv


http://www.the-magicbox.com/0504/game050402i.shtml
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Lord Gumiś

Post autor: Lord Gumiś »

Tak jak najbardziej pierwsza oraz druga część została odświeżona jesli chodzi o muzyke oraz grafikę. No i te stawki, ale to jest mało, a raczej zobaczenie Feia w trujwymiarze, nie wiem jak bym sie poczuł. Lecz nigdy nic nie wiadomo zawsze można zmienić zdanie jeśli dany produkt staje się bardziej urozmaicony nie mówiąc już o bliskości ideału.
Awatar użytkownika
The Sorrow
Kupo!
Kupo!
Posty: 195
Rejestracja: czw 31 mar, 2005 16:51
Lokalizacja: Tselinojarsk

Post autor: The Sorrow »

Lord Gumiś napisał:
zawsze można zmienić zdanie jeśli dany produkt staje się bardziej urozmaicony nie mówiąc już o bliskości ideału.
Tak, ja popieram! Szczególnie z tę bliskośćią ideału!
...Battle brings death, death brings the sorrow.
The living... May not hear them... ther voices... Fall upon daef ears.
But make no mistake... Dead are not silent.....
Lord Gumiś

Post autor: Lord Gumiś »

Ja widzę taki ideał, gdzie bardziej będzie rozwinięta fabuła gdyż ona jest całym szkieletem podtrzymującym akcję fabuły no i może jakieś nowe lokacje a do nich oczywiście nowe utwory Made in Mitsuda..^^
Bartolus

Post autor: Bartolus »

i nareszcie ,bo wielu cudownych chwilach z Xenogears , gra została zaliczona ....hmmmm czas zabrać się do Valkyrie Profile :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”