Kingdom Hearts

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

1. Gdzie można szybko i łatwo nabić level?
W "The world that Never was", albo na "Pride Lands" na szczycie- załóż Gullwing, zablokuj drużynie leczenie i wejdź do walki nieuleczony :]
..::PHOENIX::.. pisze:2. Jak najszybciej można zdobyć eliksiry?
Po silniejszych wrogach i poprzez Synthesize - nie trzeba wyszukanych składników.
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Ivy pisze:Po silniejszych wrogach i poprzez Synthesize - nie trzeba wyszukanych składników.
Po syntezie to wiem. Ale gdzie można zdobyć mythrily shard (nie wiem jak to było dokładnie)
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

..::PHOENIX::.. pisze:mythrily shard
Synteza, skrzynki. Nie wiem czy ktoś nie zostawia czasem.
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

Mam tą gre od 4 godzin i musze stwierdzić...ŻE JEST ŚWIETNA , gra jak narazie bardzo mi sie podoba, narazie nie wniklem zbytnio w gre ponieważ dopiero jestem w tym mieście gdzie Goofy i Donald szukają jakiegoś Leona...dobra ide smigac dalej
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Och to co będzie jak zobaczysz dwójkę XD Mmmmm :D

A ja mam pytanko... Jak najlepiej się zdobywa punkty w turniejach?? Wiem, ze super jak są reaction command, ale nie przy wszystkich stworkach one są :( Uuu
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Witam mam jeszcze jedno pytanko :D co dokłdnie trzeba zrobić aby zdobyć Final Form ??
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

To się pojawia losowo, najlepiej śmigaj po The World That Never Was i nabijaj sobie lv. Po jakimś czasie w menu przemian powinno się pojawić. Można zdobyć też podczas turniejów walk. Ale wtedy chyba trzeba mieć wszystkie pozostałe formy na 5 "gałdżu". Lataj sobie po TWTNW, powinieneś trafić po jakimś czasie.
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Z tego co pamietam to pojawilo mi sie jak tylko poszlam do The World That Never Was. No bo Nobodies itd...
Eiko pisze: A ja mam pytanko... Jak najlepiej się zdobywa punkty w turniejach?? Wiem, ze super jak są reaction command, ale nie przy wszystkich stworkach one są :( Uuu
Uzyj Stitcha i uzywaj 'Ukulele' ciagle. To naprawde duzo wyciaga pkt od stworkow ^^
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Myszaq
Kupo!
Kupo!
Posty: 136
Rejestracja: śr 18 sty, 2006 19:13
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Myszaq »

Kermi pisze:
Eiko pisze: A ja mam pytanko... Jak najlepiej się zdobywa punkty w turniejach?? Wiem, ze super jak są reaction command, ale nie przy wszystkich stworkach one są :( Uuu
Uzyj Stitcha i uzywaj 'Ukulele' ciagle. To naprawde duzo wyciaga pkt od stworkow ^^
U mnie więcej punktów zdobywał Piotruś Pan. Tylko radze atakowac przy pomocy X aby za szybko przeciwników nie zabic :D
Niektórych historii nie da sie opowiedzieć słowami, niektóre legendy muszą umrzeć...
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Hmmm no z Piotrusiem próbowałam... Na początku było cool tylko dawał i w ogóle, ale potem było gorzej... Mam takie wrażenie, ze jak się używa ciągle jegnego to to potem mniej punktów daje :| Np Triniy na początku 500 chyba, a potem... Nie wiem czy było 300 :|

[ Dodano: Nie 18 Mar, 2007 13:31 ]
Hmmm a jak odblokować w ogóle te kolejne turnieje u Hadesa (mam tylko pierwszy) Wiem, zę coś było z 100 lvl, ale nie wiem jak to dokładnie jest :sad:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Eieczko, służę pomocą.

Paradox Pain and Panic - Ukończ poprzednie turnieje.

Paradox Cerberus - Oprócz Final Form pozostałe formy musisz mieć na 5 levelu i mieć odblokowany Paradox Pain and Panic.

Paradox Titan - Summon level na 5 i ukończony Paradox Pain and Panic.

Paradox Hades - Wszystkie formy i summony na 7 levelu, Space Paranoids ukończone po raz drugi, ukończone poprzednie turnieje.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Dzięki Nienormalny ;D Przyda mi się to bardzo XD Hmmm może jeszcze dzisiaj zacznę to robić XD Btw jeśli chodzi o Trona to chodzi o drugie przejście to masz na myśli.... motorek?? *pyta ze strachem w oczach* :lol:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Nie pamiętam co tam było, ale w niektórych miejscach trzeba się pojawiać częściej niż raz. To jedno z tych miejsc. Powinna Ci się tam odpalić jakaś scenka, albo coś powinnać zdobyć. Za drugim razem jedzie się chyba do

Kod: Zaznacz cały

I/O Tower i później walczy z komputerem w Central Ciontrol Mesa.
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Witam mam pytanko jak się nabija summonom levele??
Z góry dzięki :)
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

No chyba poprzez wzywanie summonów i ich używanie, ale nie jestem pewien. Raczej tak. Wezwij summona, powalcz z nim i zobacz czy Ci podskoczyły punkty najlepiej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”