Tworzenie obrazu płyty FF 8,9

Nowinki a la konsole, komórki, net, jak i problemy z nimi związane

Moderator: Moderatorzy

Finveg
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: czw 07 kwie, 2011 14:45

Tworzenie obrazu płyty FF 8,9

Post autor: Finveg »

Hej,
chciałem stworzyć własne obrazy płyt z moich Finali i mam pewien problem:/
Wszystko poszło gładko z FF7 - gra chodzi na ePSXe 1.7. Niestety nie udało mi się skutecznie stworzyć obrazów FF8 i FF9. Wiem, że coś mi się obiło o uszy, iż te części mają jakieś blokady uniemożliwiające kopiowanie. Czy to prawda i czy da się jakoś skutecznie stworzyć obraz tych gier?
pzdr
Finveg
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

Po pierwsze , musisz posiadać oryginały , które .... powinny chodzić na emu ( więc po co tworzyć obrazy płyt ??? ) , no ale jeśli Ci zależy to polecam IMGburn i CloneCD , jeden tworzy obraz w .iso i .bin / .cue a drugi w .img , .sub i .ccd ( jeśli dobrze pamiętam )
www.ttadvance.ca - let's play
Finveg
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: czw 07 kwie, 2011 14:45

Post autor: Finveg »

Oray80 pisze:Po pierwsze , musisz posiadać oryginały , które .... powinny chodzić na emu ( więc po co tworzyć obrazy płyt ??? ) , no ale jeśli Ci zależy to polecam IMGburn i CloneCD , jeden tworzy obraz w .iso i .bin / .cue a drugi w .img , .sub i .ccd ( jeśli dobrze pamiętam )
Mam oryginały (platynowe wersje) i rzeczywiście można śmiało odpalić je na emulatorze lecz z godnie z zaleceniami lepiej grać używając obrazów płyt;) Potrzebuję obrazy płyt aby odpalić gry na Iphonie więc same płyty mi nie wystarczą^^
Ja używałem Ultra ISO i stworzyłem obraz płyt (wszystkich 4ch z FF8 i FF9) ale niestety żadna nie chodzi! wcześniej zrobiłem to samo z FF7 i hula miodnie!
Czy te programy, które podałeś pomogą?


GGY: INTERPUNKCJA! -_-
Ostatnio zmieniony pt 29 kwie, 2011 17:14 przez Finveg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

UltraISO jest do bani ... Tyle Ci powiem , kiedy kupiłem na ebayu jpn'a FFXIIZJS i musiałem wpakować patcha na język angielski , to jedynie IMGburn , inne programy siadały ( jakieś zabezpieczenia , pierdoły itd ) , nawet A120% pada , więc sądze że powinno działać. Wsio zależy jakie obrazy płyt działają na Iphonie ( nie wiem bo nie mam )


Tyle...
www.ttadvance.ca - let's play
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Dołączam się do zachwalania ImgBurna, mi działało. Poza tym zaleciłbym robienie obrazów na w miarę niskich prędkościach, bo czasami mogą być problemy z obrazami robionymi "na szybko".
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Noctis

Post autor: Noctis »

Obraz płyty...ludzie przecież to żadna filozofia :P
Polecam Ashampo Burning Studio (nie wiem czy dobrze napisałem) O tyle z FF pujdzie łatwo co z mojego doświadczenia wiem, że z takim Stalkerem to kupa prawcy, bo są AntyPasty. Jak coś to postaram się rozszerzyc moją metodę z owym programikiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologia”