Firefox 3.5

Nowinki a la konsole, komórki, net, jak i problemy z nimi związane

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Firefox 3.5

Post autor: Sephiria »

Skusiłam się na zaktualizowanie wersji 3.0.13 do 3.5 i szczerze mówiąc strasznie się rozczarowałam. Podobno jest szybszy niż 3.0.X, ale jakoś w ógle tego nie odczułam. Strony na 3.5 ładują mi się niemiłosiernie wolno, a strony we Flashu to jedna wielka tragedia. Wróciłam więc do 3.0.13.

A jakie są wasze opinie o nowym FF?
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

Wg mnie znacznie lepszy od poprzedniego, u mnie z kolei tamten się mulił niemiłosiernie, a tutaj wszystko płynnie chodzi :wink:
Haū! Omochikaerī!

Gumon hyakushutsu...

Yuri est ars boni et aequi
Awatar użytkownika
Haseo
Kupo!
Kupo!
Posty: 21
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 21:06
Lokalizacja: z internetu
Kontakt:

Post autor: Haseo »

Olej wieśniackiego firefoksa. Ta przeglądarka muli na każdej platformie na jakiej byśmy jej nie zainstalowali. Zainstaluj Chrome, Safari tudzież operę, są szybsze i nie zamulają tak jak FF.

"Jeópvyvśpvr v cłnxnyvśpvr cemrq Cnarz, n avr jlfłhpunł Cna jnfmrtb jbłnavn v avr mjeópvł an jnf hjntv."
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Haseo pisze:Olej wieśniackiego firefoksa. Ta przeglądarka muli na każdej platformie na jakiej byśmy jej nie zainstalowali. Zainstaluj Chrome, Safari tudzież operę, są szybsze i nie zamulają tak jak FF.
To zabawne, że dokładnie te same argumenty słyszałem PRZECIW przeglądarkom, które wymieniłeś.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Haseo pisze:Zainstaluj Chrome
Sugestia, jakoby Chrome było szybkie lub bezpieczne wywołała u mnie uśmiech.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

J.w., Chrome zdecydowanie nie jest bezpieczne, szybkie, a na dodatek instaluje wszędzie gdzie tylko można swoje szpiegowskie pluginy :roll: :lol:
Haū! Omochikaerī!

Gumon hyakushutsu...

Yuri est ars boni et aequi
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Zdecydowanie 3.5 chodzi szybciej, a 3.5.2 już w ogóle niż wcześniejsze. Ale to i tak działa różnie od każdego przypadku sprzętu i usera przecież. Jestem zadowolony, a brak niepotrzebnego dodatkowego kliku do otwarcia nowej karty uważam za zbawienie (tutaj Mozilla dała zadka na całej linii przed konkurencją).
Haseo pisze:Zainstaluj Chrome
Jako tako szybkie, ale dziurawe jak sito, inwigilacyjne i nie obsługuje takiej ilości formatów że odpada na starcie. Do reszty nie mam nic, ale wolę FF.
Sephiria pisze:a strony we Flashu to jedna wielka tragedia.
I tu inne spostrzeżenie - wszystko co we Flashu ładuje się teraz dwa razy szybciej, zbawienie przy graniu HoMM Kingdoms.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Nie rozumiem tych zastrzeżeń co do szybkości działania Firefoxa... u mnie wszystko śmiga. FF nawet nie muli się, gdy mam otwarte 50+ zakładek z różnego typu stronami.
Gveir pisze:Jestem zadowolony, a brak niepotrzebnego dodatkowego kliku do otwarcia nowej karty uważam za zbawienie (tutaj Mozilla dała zadka na całej linii przed konkurencją).
Rozwiń myśl, ponieważ nie do końca wiem, o co Ci chodzi ;)
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Mi się muli, jak próbuję, ekhem, kasować historię :lol: Ale może to przez to, że mam bidnego kompa.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologia”