Telefony komórkowe

Nowinki a la konsole, komórki, net, jak i problemy z nimi związane

Moderator: Moderatorzy

hm?

pustelnik
4
8%
maniak
7
14%
zwykły użytkownik
31
63%
symbian
7
14%
 
Liczba głosów: 49

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nie ma nic gorszego niż w kółko wysyłane sms'y od rodziny/mamci, jak człowieka nie ma chociażby 20 minut ponad rzucony orientacyjnie czas powrotu -_-" Dlatego też trzeba przeprowadzić przeszkolenie - "Nie wysyłaj tyle sms'ów jak się spóźniam, sam zadzwonię. Twoje esy (sygnał komórki) wczoraj zepsuły nastrój, kiedy się z dziewczyną całowałem." Poskutkowało! Jak ręką odjął! :lol:
Nienormalny_PS2 pisze:Często mówię, "dla chcącego nic trudnego". Wierz mi, że dla mnie to nie jest większy problem, bardziej kwestia czasu. I tak kiedyś planuję odwiedzić trochę osób stąd :>
Pier*****ty XBox'ie, my też musimy :> Kiedyś. Koniecznie i nieodwołalnie :> Najlepiej jakby tak Ocaja wtedy też zabrać z Centrum Wszechświata :>
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

http://www.idg.pl/news/124097.html

Ja mogę jedynie liczyć na to, że PTC wygra tą walkę... (pora zmienić telefon już

[ Dodano: Pon 12 Lis, 2007 11:16 ]
Kolejny powód by zdobyć to cacko. http://www.youtube.com/watch?v=Ix9tHzDiO-g

[ Dodano: Nie 02 Gru, 2007 13:59 ]
Nah.... leży już od 3 dni iPhone na moim biurku i nie mogę nic z nim zrobić... grrrrr
Razem z resztą polaków czekam na nowy firmware. Cegła normalnie.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Ja zdecydowanie jestem zwyklym userem. Telefonu uzywam do smsow i czasem do dzwonienia. Jak nie ma co robic, to czasem mozna postukac do znajomych, ale wiekszosc i tak ma gg wiec.. telefon sluzy np. do ustawek na wspolne wyjscia etc.
Ostatnio zastanawialem sie, czy nie zmienic telefonu bo wlasciwie wypadaloby cos nowszego posiadac.. z jakims aparatem najlepiej 3.2 a nie 2mpix + mp3 ze spora pamiecia.. ale jak tak siedze na allegro i czytam.. do mp3 mam odtwarzacz, budzik dziala w telefonie wysmienicie, zegar tez, smsy wysyla sie wygodnie, dzwonkow polifonicznych/mp3 nie potrzebuje bo i tak przewaznie mam wylaczony dzwiek, w gry na komorkach nie gram, zdjecia.. no tego moze troche mi brak, ale mam 2 cyfrowki, jakby mi zalezalo na robieniu zdjec to bym jedna nosil ze soba a tego nie robie. Bateria trzyma dlugo, a wytrzymalosc telefonu - Nokia 6310i jest zdumiewajaca.
Po tylu latach jedyny mankament, ze na srodku ekranu widac troche zarysowan od piasku z plazy (ah to alkoholizowanie sie na plazy). Wczesniej mialem Mitsubishi Trium.. ok, sympatyczny telefon, ale po 1,5 roku bateria po prostu umarla.. a tu, wszystko wciaz pracuje mimo ze 4 lat.
Myslalem jakis czas temu, nad Razorem2.. ale wsumie, telefon slaby, bawilem sie chwile pare dni temu Motorola K1.. zadnych pozytywnych wrazen. Wymienione przez kolege telefony tj -Coccon i Iphoe moze maja cos w sobie, ale musialbym przetestowac by stwierdzic ze jest sens wydawac kase a raczej, czy naprawde posiadanie tego telefonu w jakis istotny sposob zwiekszyloby moja radosc z posiadania komorki^^
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Ashramus pisze:Iphoe moze maja cos w sobie, ale musialbym przetestowac by stwierdzic ze jest sens wydawac kase a raczej, czy naprawde posiadanie tego telefonu w jakis istotny sposob zwiekszyloby moja radosc z posiadania komorki^^
Zacznę od zalet:
- fajny gadżet. ładnie (choć to subiektywne) wygląda, moźna spokojnie szpanować.
- dla mnie bardzo istotny szczegół: oprogramowanie iCal. Zwykły kaledaż. Jestem od kilka lat Mac userem, przyzwyczaiłem się. Idealny do zapisu godzin pracy (co w moim przypadku jest b. ważne)
- ekran dotykowy. Jak się już przyzwyczaisz, trudno wrócić do manipulowania klawiaturą czy kursorem.
- wi-fi. śmiga wyśmienicie. Pełna synchronizacja z oprogramowaniem Mail (defaultowy klient mailowy w Macu)
- ogladanie filmów (np. youtube), mp3, aparat fotograficzny i podobne bajery.
Wady:
- przede wszytkim nie jest to telefon generacji 3G tylko 2.5G więc kiedy się łącze z internetem przez EDGE przesył danych w max prędkości to ok. 100kb/s
- nie dizała MMS
- Ogólnie duźy problem z SMSami. Nie moźna sfowardować smsa, zapisać numer/wizytówkę bezpośrednio z sms'a. To duży cios.
- Nie kręci filmów (po co mi te 8gigabajtów? O_o )

Reasumując, jest to fajny gadżet ale nie jest użytkowy. Zdecydowanie za drogi jak na zabawke (mogłmem kupić Xboxa za tą cenę). No, ale kaźdy ma swoje zboczenie...
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ja mam swoją komórkę od jednego roku, wcześniej nigdy nie korzystałem, muszę przyznać, że obecnie nie da się bez tego normalnie funkcjonować.
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

A ja doczekałem się w końcu telefonu z kolorowym wyświetlaczem _^_ Sony - Ericsson J230i, jeżeli kogoś to obchodzi. Bez aparatu, bo i po co mi ^^

Tylko qrde... kiedy w końcu myślałem, że sobie dam jakieś yuri na tapetę, to nie mogę go w żaden sposób połączyć pod kompa, a mmsy jakoś nie chcą działać. Konfigurowałem telefon tak, jak było podane na stronce ery, ale nie działa nadal... w sumie nawet nie mieli tam mojego modelu _^_ Były jakieś podobne, nieco różniły się numerkami, ale ogólnie większość S-E ma podobne menusy i te konfiguracje wykonuje się podobnie... Tel był kupiony w Anglii, ale nie wiem, czy to ma jakiś związek z czymkolwiek...
Awatar użytkownika
trybit
Kupo!
Kupo!
Posty: 25
Rejestracja: pt 07 gru, 2007 16:16
Lokalizacja: Z domu...

Post autor: trybit »

No fakt Jaco, nie podłączysz go do PC, za nic w świecie (chyba, że kablem serwisowym - panowie z komisu chyba mogliby wgrać Ci kilka tapet)... A aparat w komórce - średnio użyteczny gadżet...

Sam jestem czymś pomiędzy maniakiem, a symbian'owcem.
Właściwie to drugie wynika z pierwszego. Od kiedy przesiadłem się na Nokię, nie chcę nic innego i nic bez Symbian'a.

Teraz mam Nokię N70 (nikt mi nie powie, że ten telefon się muli) i jakiekolwiek zarządzanie hasłami, numerami kont, sprawy organizacyjne - stoją na wysokim poziomie.
Rozrywka też oczywiście: gry via Bluetooth, emulatory GB, GBA, NES'a -> wszystko jest i działa pięknie. No i program do pisania wiadomości via Bluetooth -> ile to się kasy zaoszczędzi na wykładach :)
You complete my fate
The world unwinds inside of me
You complete my fate
The halo crawls away
You repeat my fate
Rewinding all we can
You refill my place
You refill my place

Come and save me
Come and save me
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

http://www.youtube.com/watch?v=wKiIroiC ... ne_66.html
Zabawna wypowiedź Lynch'a na temat iPhonów. Prawdą jest, że oglądamy filmy w co raz bardziej ch*jowych warunkach (divxy, marnej jakość DVD etc.) zamiast chodzić do kina....
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

ja mam za to świetny telefon ^_^
wyłącza się gdy ma pełną baterię, ogólnie często się wyłącza przerywając rozmowy. Klawisze słabo chodzą, ale da sie to jakoś znieść. Jest to stary telefon, ma pęknięty wyświetlacz, nie jest kolorowy, nie ma polifonicznych dzwonków czy nie odtwarza mp3... ale po co mi zabawka? telefon ma być do dzwonienia i kontaktowania sie z ludźmi - a nie bawienia sie na wykładach :> od zabawy są konsole lub komp :]
ale i tak muszę chyba kupić nowy tel. bo mój mi nawet normalnie pogadać nie daje :/
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Skusilam sie ostatnio na http://www.mobilegazette.com/lg-kf700-08x02x13.htm i w ten sposob wlasnie przeskoczylam z ignoranta na umiarkowanego maniaka gadzetow xD Touch pad fajna sprawa, oszczednosc czasu i energii, do tego sporo zbednych bajerow, ale komorka zgrabna, latwa w obsludze i calkiem elegancka. Rostanie z telefonami z klapka bylo dosc bolesne, ale przezylam. Dobra alternatywa dla drogiego i przereklamowanego Iphona.
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

A ile to to czasu trzyma baterię w *dniu pracy*?
Ha&#363;! Omochikaer&#299;!

Gumon hyakushutsu...

Yuri est ars boni et aequi
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

no nie wiem czy alternatywa, skoro nie ma nawet WiFi...? (wlasnie odezwal sie we mnie obrońca Jobsa XD)
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ja mam od tygodnia i jednego dnia sony ericssona w880i i jestem z niego nieziemsko zadowolona xD Jejaaaaa on jest cudny ^^ Z wyglądu niczego sobie - czarny, płaściutki, z ciekawymi klawiszami xD http://www.sonyericsson.com/cws/product ... c=pl&lc=pl Rozstać się z nim nie umiem wprost xD Taaaa wygląda na to, ze ze mnie taki maniak się zrobił, ale szczerze mam to gdzieś xD Aaaa i aparat 2 mp :D Ajjjjj boski ^^
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

CoD pisze:A ile to to czasu trzyma baterię w *dniu pracy*?
Bawilam sie nim caly dzien i bateria jeszcze zipie - nie jest zle :D
Schrödinger pisze:no nie wiem czy alternatywa, skoro nie ma nawet WiFi...?
Naah, az taka gadzeciara nie jestem, nie mialam ochoty przeplacac za 'i' przed nazwa xD Z wifi nie korzystam, telefon sluzy mi tylko do dzwonienia, smsow i odtwarzania mp3. Wiecej nie trzeba - byle aparat byl ladny :lol: Iphone nadal drogi, choc juz nienajnowszy..

[ Dodano: Nie 18 Maj, 2008 17:19 ]
Eiko pisze:http://www.sonyericsson.c...80i?cc=pl&lc=pl
Przygladalam mu sie, fajna sprawa jak ktos chce sie pozbyc playera mp3 i miec 2 w 1 :]
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Imo telefon, ma być telefonem. Dzwonienie, smsy. I aparat, co by w razie czego coś śmiesznego pstryknąć. Tyle. No i musi być ładny. Takie jak ten Eiko, w ogóle mi się nie podobają.

Ja mam Nokie N65.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologia”